reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Generalnie byłam pogodzona z AZ, ale cały czas mam wrażenie że jeszcze nie miałam dobrej stymulacji i jest mi ciężko. Teraz wiem, że w grę wchodzi na pewno tylko dawca i wciąż chciałabym ten podwójny trigger którego mi nie dał.
Mąż jest w pełni pogodzony, chce jak najszybciej wrócić do normalnego życia bez ivf. Ma dość.
Napisałam na priv.
Odezwę się potem, bo teraz jestem zalatana 😘
Ja bym jeszcze raz spróbowała na swoich komórkach.
 
Przeżyłam 😜
Chociaż ku mojemu zaskoczeniu trochę źle się czuję... Kręci mi się w głowie i mam lekkie mdłości. Już jestem w domu. Macica prawidłowa, nie było polipów, ale lekarz powiedział, że było widać dużo małych różowych punktów. Wizualnie to może wskazywać na stan zapalny. Pobrali wycinki i do dwóch tygodni czekam na wyniki.
Miałam fajne dziewczyny w sali, więc czas super szybko minął... Dwie świeżynki na pierwszej punkcji i jedna dziewczyna na histero, jak ja.
Był śmieszny anestezjolog, straszył mnie, że dla mnie ma wielki welfron do szyi 😉, więc ja mu na to, że na jego miejscu bym uważała, bo mogę go niechcący kopnąć później... Ale powiedział że jest na to gotowy 😊. A na sali przywiązali mi ręce, nogi i tyle z moich obietnic 🤣
No to nieźle jak pacjentki do fotela przywiązują, no ale prawda usługa opłacona musi być wykonana ;) 🤪
 
reklama
Powtórzyłam betę.
Morula 4 dobra.
31.03 - 11 dpt. 120
02.04 - 13 dpt. 231 .
Niby przyrost w normie ale beta nie szaleje. Na początku powinna lepiej przyrastać.
Ostanio z takimi wynikami było puste jajo płodowe ;(
Robilas w innym labie ? Stąd mogą być małe rozbieżności, ja w tej ciąży mialam wyjsciowo wysoka bete ale jeden przyrost tez był tuż poniżej 100% bo robilam w 2 labach i się niepotrzebnie martwiłam. Powtórz we wtorek ale w tym samym labie to będziesz mieć porównanie. Uważam że jest dobrze
 
Do góry