reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana ja nie chcę wyprzedzać faktów tylko muszę się przygotować na plan B. Mąż musi podpisać wszystkie zgody, bo potem już nie przyleci.
Zobaczymy, co powie inny lekarz. I jak długo będę czekała na wizytę, bo to też jest ważne.
Najgorsze jest to, że tak strasznie się boję, że znowu wybiorę złą klinikę. Bo to już nawet nie chodzi o pieniądze, bo i tak już jestem spłukana. Chodzi o to, żeby lekarz chciał spróbować a nie od samego początku stawiać x.
Niech ktoś mi powie, gdzie powinnam się leczyć, jaka klinika chce jeszcze próbować z 40-latką ale na własnych komórkach?
Jeżeli jesteś jeszcze w Krakowie to mogę polecić Artvimed i dr Chrostowskiego, lekarz w typie nerda zajawionego invitro tylko nie wiem jak z terminami.
 
Po biopsji dostałam unidox. Pewnie profilaktycznie żeby infekcja sie nie zrobiła
Okay. Dzięki.
Po biopsji dostałam unidox. Pewnie profilaktycznie żeby infekcja sie nie zrobiła

Po biopsji dostałam unidox. Pewnie profilaktycznie żeby infekcja sie nie zrobiła
To trzymaj
Po biopsji dostałam unidox. Pewnie profilaktycznie żeby infekcja sie nie zrobiła
Rozumiem. Trzymaj się Kochana. Będzie dobrze. Nie martw się na zapas
 
Napisałam do unica. Nie wiem, którą powinnam wybrać. Jestem tym wszystkim załamana.
Nie chciałam leczyć się w Pl ale nie wiem, czy te Czechy to jeszcze dobry pomysł
Znam dziesiatki historii z Czech( tutaj bardzonduzo par zöu nich sie leczy) ale to co ciebie spotkalo,nie miesci mi sie w glowie .W tej chwili dziewczyny bardzo chwala Link do: Assisted reproduction center | FertilityPort Prague - life begins here
te klinike,o Unice nie mam pojecia.
Bardzo mi przykro,ze takie cos cie spotkalo .Moze warto o KD pomyslec,wiesz AMH to nie wszystko .
 
Dostałam na 2 tygodnie kombinację biotrakson 1g, Unidox solutab 100mg, metronidazol, ipozumax. Już jestem po. Lekarz proponował receptywnosc po żeby sprawdzić ale po co? To duży koszt a po za tym jak spytałam czy jeśli nie zaleczy tego stanu to da mi coś jeszcze to powiedział, że nie. Czytałam jednak gdzieś na necie że ten zestaw ma sporą skuteczność
Pierwszy raz słyszę o tym zestawie. Na co są te leki ?
 
reklama
Do góry