reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Po pappa masz zwiększone czyli 'skorygowane' ale 1:589 to nadal niskie ryzyko.. napewno nie do robienia amnio a ewentualnie NIPT jeśli masz się tym stresować
Miód na moje serduszko!
No na amnio bym się nie zdecydowała, jednak czytałam wczoraj o tym i wg najnowszych badań, to jest ryzyko 0,11 już nie 1%.
Ale gadałam dzisiaj z mężem, jesteśmy zdecydowani na test, ale już poczekamy ten tydzień na wizytę i zobaczymy, co powie mój doktorek, bo chciałam jeszcze teraz jechać i go robić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy scratching endometrium mogę zrobić w innej klinice niż swoja? W sensie czy jest szansa że ktoś mi zrobi jak nie jestem pacjentką? I do którego dnia najpóźniej trzeba by zrobić, bo już mam 20dc i nawet gdybym chciała, to teraz jechać znowu do Czech to masakra a chora jestem
Myślę, że Ci zrobią... Płacisz za to, więc nie będzie problemu... U mnie co prawda w cenie wizyty, ale wizyta 250...
 
Dziewczyny czy scratching endometrium mogę zrobić w innej klinice niż swoja? W sensie czy jest szansa że ktoś mi zrobi jak nie jestem pacjentką? I do którego dnia najpóźniej trzeba by zrobić, bo już mam 20dc i nawet gdybym chciała, to teraz jechać znowu do Czech to masakra a chora jestem
Ja miałam robiony scratching przez lekarza, który pracował w klinice w Czechach ale u niego w gabinecie w Rybniku. Normalnie podczas wizyty. Tyle, że wiadomo wizyta prywatna.
 
Miód na moje serduszko!
No ja amnio bym się nie zdecydowała, jednak czytałam wczoraj o tym i wg najnowszych badań, to jest ryzyko 0,11 już nie 1%.
Ale gadałam dzisiaj z mężem, jesteśmy zdecydowani na test, ale już poczekamy ten tydzień na wizytę i zobaczymy, co powie mój doktorek, bo chciałam jeszcze teraz jechać.
Zależy gdzie wykonujesz amnio ale jest to inwazyjne badanie, jest ryzyko przebicia błon płodowych, napewno bym się nie zdecydowała chyba żeby ryzyko z samego NIPT wyszło by wysoko...
 
reklama
Super gratulacje ja niestety po 1 nieudanym ciąża biochemiczna 😭
Wiesz najgorzej że super testy pozytywne a tu koniec i tylko testy mi zostały 😭zawsze na nie patrzeć jak mam doła i myślę że następne będą pozytywne i nie tylko one mi zostaną
Tobie życzę samych radosnych chwil ja chodź tak krótko to byłam w niebie ze się udało lekarz stwierdził że to NK nie chciały moich zarodeczkow
 
Do góry