reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny wiecie moze czy w polskich klinikach przyjmują zarodki do adopcji od kobiety powyżej 35 r.z. jeśli są dobrej jakości?
 
reklama
A ile trwa przygotowanie do kriotransferu w sensie zaczyna sie w jednym cyklu podczas, którego jest ten kriotransfer? Czy zaczyna się cyklem poprzedzającym cykl, w ktorym jest kriotransfer? :nerd:
W 1 cyklu, u mnie lekarz zaczyna podawać estrofem w 3dc, można też w 2dc. Ja miałam w jednym cyklu 4x estrofem na dobę, w kolejnym cyklu 3x na dobę i endo było dokładnie takie samo w 12 dc.. Potem badanie progesteronu i jeżeli jest ok łącznie z grubością endometrium to w 14 dniu miałam podany dopiero progesteron w końskich dawkach.. Przed podaniem progesteronu jego stężenie musi być niskie, dla mojego lekarza musi to być mniej niż 0.8 bo jeżeli jest zbyt wysokie to źle to wróży dla implantacji zarodka, chodzi o śluzówkę
 
Masakra ile tam pieniędzy zostawiamy 😳. My ze starym podstawowe badania jego żołnierzy mojego podwozia hormony i kilka wirusologicznych badań i dodatkowo kariotypy sobie zrobiliśmy i ok 4tys (w tym 2 wizyty) nie ma a gdzie tu dalej 🙈. A i tak większość badań z krwi udało mi się zrobić na NFZ. Powiedzcie mi kuleżanki ile wasze ”marzenie” kosztuje Was funduszy do tej pory . Ja się modlę żeby w 20 się zamknąć 🙃
 
Masakra ile tam pieniędzy zostawiamy 😳. My ze starym podstawowe badania jego żołnierzy mojego podwozia hormony i kilka wirusologicznych badań i dodatkowo kariotypy sobie zrobiliśmy i ok 4tys (w tym 2 wizyty) nie ma a gdzie tu dalej 🙈. A i tak większość badań z krwi udało mi się zrobić na NFZ. Powiedzcie mi kuleżanki ile wasze ”marzenie” kosztuje Was funduszy do tej pory . Ja się modlę żeby w 20 się zamknąć 🙃
W pierwszej procedurze udało się zamknąć w 15tys plus jakieś 3.5 tys prowadzenie ciąży z badaniami
 
Masakra ile tam pieniędzy zostawiamy 😳. My ze starym podstawowe badania jego żołnierzy mojego podwozia hormony i kilka wirusologicznych badań i dodatkowo kariotypy sobie zrobiliśmy i ok 4tys (w tym 2 wizyty) nie ma a gdzie tu dalej 🙈. A i tak większość badań z krwi udało mi się zrobić na NFZ. Powiedzcie mi kuleżanki ile wasze ”marzenie” kosztuje Was funduszy do tej pory . Ja się modlę żeby w 20 się zamknąć 🙃
U nas już pyklo 85 tys... W piątek histero za 2,5 i przed nami ostatni Transfer...
 
2 z piątej doby 4AB wiec morfologicznie dobre ale nasz wiek może je dyskwalifikować... Decyzji nie podejmę do czasu jak nie urodze ale więcej dzieci mieć nie będę więc poważnie myślę o oddaniu
Masz bardzo ładne zarodki. Ja mam córkę z zarodka 3AB, wiek 39 lat. U mnie został słaby zarodek 1BB, planuję jednak go zabrać, niech się dzieje co chce, męczy mnie ten temat. Powoli przygotowuje się, robię badania, już widzę sporo problemów....torbiele na jajnikach i cukier do wyrównania. Chcę wyrobić się max do lipca. Jeszcze córkę odstawić od piersi, co chyba będzie najgorszym zadaniem do wykonania.

Jak się czujesz?
 
reklama
Masakra ile tam pieniędzy zostawiamy [emoji15]. My ze starym podstawowe badania jego żołnierzy mojego podwozia hormony i kilka wirusologicznych badań i dodatkowo kariotypy sobie zrobiliśmy i ok 4tys (w tym 2 wizyty) nie ma a gdzie tu dalej [emoji85]. A i tak większość badań z krwi udało mi się zrobić na NFZ. Powiedzcie mi kuleżanki ile wasze ”marzenie” kosztuje Was funduszy do tej pory . Ja się modlę żeby w 20 się zamknąć [emoji854]
Ja miałam nadzieję zamknąć się w 30tys ale nie wyszło [emoji85] i przestałam już dawno liczyć, wolę się na tym nie skupiać.
 
Do góry