reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Ja w poprzednim cyklu, gdzie tez mialam kriotransfer( nieudany) właśnie miałam badany progesteron , a teraz mi nikt nie kazał badać i nie wiem czy tak specjalnie czy zapomnieli, teraz zaczęłam brać już progesteron i dupa😪
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Ja w poprzednim cyklu, gdzie tez mialam kriotransfer( nieudany) właśnie miałam badany progesteron , a teraz mi nikt nie kazał badać i nie wiem czy tak specjalnie czy zapomnieli, teraz zaczęłam brać już progesteron i dupa😪
Mi przy pierwszym krio kazali brać duphaston, prolutex i luteinus a teraz tylko duphaston i urogestan :/także mam bardzo małe dawki i też mnie to dziwi
 
Tak, bo to był warunek transferu. Między 11 a 13 dniem cyklu miałam się zgłosić ze świeżym badaniem progesteronu i jak wynik był w normie, czyli mniej niż 0.8 to w dniu 14 był dzień startowy przygotowań do kriotransferu i w ten dzień dostałam listę leków do brania...
A ile trwa przygotowanie do kriotransferu w sensie zaczyna sie w jednym cyklu podczas, którego jest ten kriotransfer? Czy zaczyna się cyklem poprzedzającym cykl, w ktorym jest kriotransfer? :nerd:
 
A ile trwa przygotowanie do kriotransferu w sensie zaczyna sie w jednym cyklu podczas, którego jest ten kriotransfer? Czy zaczyna się cyklem poprzedzającym cykl, w ktorym jest kriotransfer? :nerd:j
Ja zawsze od 2 dc zaczynałam brać estrofem więc wszystko w 1 cyklu można ogarnąć. Oczywiście jak ma się wszystkie ważne badania.
 
Wściekła jestem bo tyle kasy tam się zostawia , a trzeba pilnować wszystko samemu. Ja nie wiem jak można traktować tak ludzi...
Spokojnie ja jestem w trakcie reklamacji która wywołała burze w mojej klinice dwóch lekarzy kłóci się między sobą który miał rację 🤣 najgorsze jest to że gdybym nie drążyła tematu to jak większość osób przyjęłabym ze wszystko tak miało być. A teraz mam dowód ze wcale nie miało tak być 🤣 któryś cos powiedział nam źle pytanie który 😱🤔 jedynym lekarzem którego nie muszę pilnować jest mój i o jak poszedł na urlop to co były kwiatki 😁
 
Spokojnie ja jestem w trakcie reklamacji która wywołała burze w mojej klinice dwóch lekarzy kłóci się między sobą który miał rację 🤣 najgorsze jest to że gdybym nie drążyła tematu to jak większość osób przyjęłabym ze wszystko tak miało być. A teraz mam dowód ze wcale nie miało tak być 🤣 któryś cos powiedział nam źle pytanie który 😱🤔 jedynym lekarzem którego nie muszę pilnować jest mój i o jak poszedł na urlop to co były kwiatki 😁
Jutro zadzwonię do kliniki i niech mi powiedzą jak to powinno być. Tylko i tak już ponioslam koszta badanie na covid, nie mówiąc o psychice
 
A ile trwa przygotowanie do kriotransferu w sensie zaczyna sie w jednym cyklu podczas, którego jest ten kriotransfer? Czy zaczyna się cyklem poprzedzającym cykl, w ktorym jest kriotransfer? :nerd:
Wszystko odbywa się w jednym cyklu. Ja od 2dc zaczęłam leki i jak endometrium było gotowe był transfer.
 
reklama
Do góry