reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem czy to nachalność czy dbanie o swoje interesy. Przecież ten mail mógł wpaść gdzieś do spamu i będziesz czekała w nieskończoność. Szkoda czasu, wyślij chociaż SMS z informacją, że byliście umówieni na kontakt i że mail już wyslany
Tak zrobiłam... Ale już wysyłałam wiele maili z wynikami podczas leczenia immuno i zawsze odpisywał szybko, więc opcja ze spamem odpada...
 
Ja za wszystko płaciłam osobno... U mnie nie ma żadnych pakietów... (były wcześniej ale nim się zdecydowaliśmy na nasienie dawcy to już ich nie ma) ja się dowiedziałam w dniu punkcji że transfer odwołany w tym miesiącu.... A że będzie więcej płatny to od razu wiedziałam, gdyż na bieżąco biorę z kliniki cenniki... Wolę się zabezpieczać. Chociaż od momentu jak zaczelam się starać tak już na poważnie z pomocą kliniki ( tzn. Jak dorośliśmy do dawcy) to ceny podnieśli raz i to max za niektóre rzeczy 50 zł... A tak to 10, 20... Ale masz rację jak mają jakiś pakiet to powinien być w nim transfer swiezy jak i mrożony... Bo z tego co czytam ostatnio coraz częściej transfery są odroczone i są na mrozak ach... Więc to tez mogli by wziąść pod uwagę
Ok czyli ja musze na każdym kroku weszyc podstęp? Czytam wszystko 2 razy jak podpisuje. Czytam wszystko bardzo dokładnie. Ja nie neguje cen i tak jest to wszystko drogie. Zakladalam że będzie drogo. Ale wybrałam świadomie ta klinike. Patrze na cennik ale tu nie chodzi ze cos podrożało. Ze musze zapłacić ok zapłacę. Tylko dalej twierdzę że po 3 usg mozna określić na jakim etapie znajdują się pecherzyki. I ze moze być konsekwencja odwołania. Przy tym będę się upierać. I nie mówię o 100% zakładaniu ze moze się nie odbyć wlasnie 100% bylo zakładania ze się odbędzie.
 
Nie, ja nie pominęłam... Zawsze pilnuje tabletek które muszę brac i biorę z dokładnością co do minuty... Tylko wczoraj je mialam zakończyć... A dzis Jeszcze wzięłam... Bo ubzdurało mi się że do. Środy mam je brac... 🤦‍♀️ Głupia koza zemnie 🤦‍♀️ a już mogłam. W. Piątek zacząć się Kuc 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤬🤬🤬🤬🤬🤬 Ale jestem zła na siebie 🤬🤬🤬🤬🤬
Moim zdaniem nic się nie stało. Tylko powiedz o tym lekarzowi, po prostu przesunie się wszystko o 1 dzień
 
I czlowiek przestaje pomagac.. bo sprzedajesz taniej, chcesz pomoc bo Ci zal. A pozniej taki bierze i sprzedaje za więcej
Cham.stwo totalne 😡🤬🤬
Ja miałam jeszcze fajniejszy przykład. Kiedyś jak bylam na studiach sukienki sweterki oddawałam kuzynce jednej drugiej zawsze była sa biedniejsi zrozum nie maja a później patrze moja sukienka na OLX 🤣🤣🤣 padlam jak to zobaczylam.
 
Ale kiedyś to szczepienie było obowiązkowe, tzn. Dalej jest... Pierwsza dawkę przyjmowało się od razu po porodzie, teraz jest tak samo z tym że wzieli się na sposób i są szczepionki 6w1... Ja wiem ze w książeczce mam to szczepienie... Ale jak już wyczytałam ono chroni nas tylko przez jakiś czas.. później trzeba ponawiać... 😔
Nie było obowiązkowe dla wszystkich. Ja musiałam robić je prywatnie jak bylam już dorosła, mój mąż też nie był szczepiony. Może późniejsze roczniki dopiero miały obowiązkowo
 
Akurat u kobiet po 35 r.z. można zapłodnić wszystkie komórki. Nikt nie wie ile komórek uda się pobrać, a byłabym wściekła gdyby nie pozwolono mi współdecydować. Myślałam tylko że poprowadzą mnie za rękę i powiedzą najlepiej zapłodnić tyle komorek gdyż..... w końcu przymusilam lekarza aby coś bąknął, dodałam jedną komórkę ekstra i decyzja poszła.
Podchodząc miałam 34lata
 
Dziewczyny, czy możecie polecić lekarza do prowadzenia ciąży z Poznania? Lekarz z kliniki polecał jedną panią dr ale niestety też jest w ciąży i nie przyjmuje :( do kliniki jeździłam do Łodzi...
Hej 😊 mogę Ci polecić na ten moment profesora Leszka Pawelczyka z Poznania, jest kierownikem oddziału niepłodności i endokrynologii rozrodu na Polnej. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, bo dużo się słyszy i Polnej ale nie żałuję bo poprzednia lekarka uważała że jestem zdrowa i jedyne co potrafiła to naciągać na kasę i wieczny monitoring.. Jak jemu opowiedziałam moja historie to od razu dał mi skierowanie na Laparoskopie , na której się okazało ze mam niedrożnny jajowód i wodniaka na nim i musieli to usunąć a do tego Endometrioze.. Teraz już jesteśmy w trakcie in vitro i może kontakt z nim pozostawia dużo do życzenia ale jednak ma lata doświadczenia więc liczę że tym razem jiz sie nam uda.

Pozdrawiam! ☺
 
reklama
Paśnik dzwonił i kazał powtórzyć badanie Anty Hbs ale metodą poszczepienną, cokolwiek to znaczy 🤔. Powiedział, że jeszcze nic straconego
Mogę zrobić dopiero w poniedziałek 🥴
@Gonia0605 nie mam pojęcia dlaczego Ci nie odpisuje. Ja w tytule wpisałam zwykłe "badania do szczepień" i koniec. Więc też nic specjalnego 🤔.
 
Do góry