reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dalej stoję na stanowisku takim ze ktos o tym powinien wspomnieć. Tak decyzje podejmuje lekarz po pick up. A czy ktoś powiedział Tobie ze jak nie będzie swiezaczka to za dodatkowymi opłatami będzie robiony z mrozaczka? Bo mi nie. Dla mnie procedura zaczyna się w 1DS i kończy kiedy dochodzi do transferu. Tak sa rozne warianty opcje okoliczności. I jak widać po Tobie czy po mnie mozna o tym wspomnieć. A nie tydzień po pick up dzwonić i mówić jak juz sa zarodki jak juz czkowiek jest na ostatniej proste.
Tez tak sadze,nie jestesmy do cholery w republice bananowej ,zeby kazdy robil co chce .
 
reklama
Dzisiaj minęło 9 dni od transferu. A betę robiłam wczoraj i już jest beta 58.
Jakaś beta tam może być ciążowa. A ilu dniowy zarodek - 3 dniowy? Bo jeżeli blastocysta i 9dni od transferu to trochę niska ta beta. Już ovitrell malusieńko powinno być.
 
Dalej stoję na stanowisku takim ze ktos o tym powinien wspomnieć. Tak decyzje podejmuje lekarz po pick up. A czy ktoś powiedział Tobie ze jak nie będzie swiezaczka to za dodatkowymi opłatami będzie robiony z mrozaczka? Bo mi nie. Dla mnie procedura zaczyna się w 1DS i kończy kiedy dochodzi do transferu. Tak sa rozne warianty opcje okoliczności. I jak widać po Tobie czy po mnie mozna o tym wspomnieć. A nie tydzień po pick up dzwonić i mówić jak juz sa zarodki jak juz czkowiek jest na ostatniej proste.
„ nie tydzień po pick up dzwonić i mówić “ nie kumam jaki tydzień po pick up? Zarodki hoduje się maks do 5 doby. A miałaś zapisaną godzine transferu? Zapisali Cię na transfer?
 
Aż dwa..?! Szalejesz kobieto:-) ja mam tak bliźniaki. A jakie zarodki transferowane? Betę to już możesz zrobić 6dpt powinno coś być. Chyba, ze wolisz spokoj duszy i czekasz do 26ego.
Kochana , ja chce jak najszybciej zrobić 😀chyba faktycznie zrobię wcześniej 😀dwa dwa, bardzo chciałabym bliźniaki 😀Zarodki 5 dniowe 3bb i 3 ba albo ab ( nie pamietam dokładnie )
U Ciebie wyszło już coś z bety 6dpt?
 
Kochana , ja chce jak najszybciej zrobić 😀chyba faktycznie zrobię wcześniej 😀dwa dwa, bardzo chciałabym bliźniaki 😀Zarodki 5 dniowe 3bb i 3 ba albo ab ( nie pamietam dokładnie )
U Ciebie wyszło już coś z bety 6dpt?
Witaj. Ja wczoraj miałam kriotransfer też dwa kropki zabralam😍 do domu. I za dwa tygodnie beta
 
Kochana , ja chce jak najszybciej zrobić 😀chyba faktycznie zrobię wcześniej 😀dwa dwa, bardzo chciałabym bliźniaki 😀Zarodki 5 dniowe 3bb i 3 ba albo ab ( nie pamietam dokładnie )
U Ciebie wyszło już coś z bety 6dpt?
U mnie to się działo :-) 4dpt zrobiłam test z moczu, żeby mieć porównanie. Test wyszedł po czasie pozytywny ( powinna być jedna kreska). Myśle sobie co za gooowno teścik za 5 zł. 5dpt kupiłam taki drogi ;-) i wyszedł negatyw czyli zgodnie z planem. Ale jakoś chodził mi po głowie ten test 4dpt, ze może to nie pomyłka. 6dpt z rana zrobiłam ten test za 5zl bo jeszcze jedną sztukę miałam i wyszedł pozytywny po 3 min. Pojechałam tego dnia na krew beta 85 jak na ten dzień ogromna. Ogółem w 6dpt jak jest ok 20-30 to super ale to zależy od stopnia rozwoju zarodka. Czyli 6dpt betę możesz robic ja przy synu w tym dniu miałam 46 tez wysoką;-)
 
reklama
Do góry