reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem,.ze komentarz bedzie z dupy, ale powiem tylko, ze kraje, w ktorych picie wina jest czescia kultury nie maja rozrownienia na wina wytrwane, polslodkie i slodkie :) Czerwone wino ma byc wytrwane, jak jest slodkie to jest deserowe i do picia po posilku.
Polecam hiszpanskie wina Rioja.[emoji6]
Mmmm Rioja. Moje ulubione wino :) Mój kumpel tak to podłapał, że mnie wciągnął na jakieś degustacje Rioja i nagadał sommelierowi, że ja to się znam. :p hehe a ja tylko po prostu je uwielbiam :D
 
reklama
ja tez przyjmuje 4 antybiotyk a jestem w 21 tc obecnie w szpitalu dozylnie ..bardzo się boje wpływu leków na dziecko oraz skutków niewyleczone bakterii, nie wiem czy poddam się kolejnej kuracji
Nie podają leków, które by miały zaszkodzić dziecku... A brak leczenia zdecydowanie może zaszkodzić więc nawet tak nie myśl
 
W kwestii piwa 0% czytałam jakiś czas temu że jest wskazane pić nawet 1x dziennie bo rzekomo dobrze wpływa na nerki i zawiera dużo izotoników. Czy to prawda? Nie wiem [emoji6]
Takie właśnie zalecenie dostal moj tata przy okazji kamieni nerkowych. Wzial sobie do serca dzieki czmwu nabawil sie bardzo bolesnej podagry.
Piwo podobnie jak czerwone miesoczy owoce morza bardzo podnosi poziom kwasu moczowego we krwi. Dlatego nie ma mowy o tym, zeby pozwalać sobiw na te rzeczy codziennie.
 
Mmmm Rioja. Moje ulubione wino :) Mój kumpel tak to podłapał, że mnie wciągnął na jakieś degustacje Rioja i nagadał sommelierowi, że ja to się znam. [emoji14] hehe a ja tylko po prostu je uwielbiam :D
Moje ulubione to El Coto albo Mil Flores - polecam [emoji16]
I fajny kolega, ze takie formy spedzenia czasu wynajdowal [emoji16][emoji16]
 
Moje ulubione to El Coto albo Mil Flores - polecam [emoji16]
I fajny kolega, ze takie formy spedzenia czasu wynajdowal [emoji16][emoji16]
coto moje ulubione:) swojego czasu ponoc wygralo jskas nagrode w Hiszpani, ze jest super stosunek cena do jakosci. moj maz jest pol hiszpanem i uwielbia to wino wiec to juz wyznacznik;)
 
coto moje ulubione:) swojego czasu ponoc wygralo jskas nagrode w Hiszpani, ze jest super stosunek cena do jakosci. moj maz jest pol hiszpanem i uwielbia to wino wiec to juz wyznacznik;)
Wygralo chybq el Coto de Imaz, ciut drozsze. Ale fakt - kosztuje grosze jak za tak dobre wino. Z 10 lat temu w PL kosztowalo dosc sporo, bo po tym jak spróbowałam chcialam sobie kupić i cena mnie wtedy zaskoczyla. Teraz nie mam pojęcia, bo kupuje rodzicom i wysyłam.
 
Wygralo chybq el Coto de Imaz, ciut drozsze. Ale fakt - kosztuje grosze jak za tak dobre wino. Z 10 lat temu w PL kosztowalo dosc sporo, bo po tym jak spróbowałam chcialam sobie kupić i cena mnie wtedy zaskoczyla. Teraz nie mam pojęcia, bo kupuje rodzicom i wysyłam.
40zl kosztuje, jest w carefour ale nie kazdym niestety
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10. Niestety biel Vizira. 7dpt słabej blastki 3bc. Nie mam już żadnych złudzeń tym bardziej że nie miałam żadnych nawet najmniejszych objawów żeby cokolwiek się działo. Druga nieudana stymulacja, nie mam żadnych mrozaczków. Game over 😞
 
Do góry