reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10. Niestety biel Vizira. 7dpt słabej blastki 3bc. Nie mam już żadnych złudzeń tym bardziej że nie miałam żadnych nawet najmniejszych objawów żeby cokolwiek się działo. Druga nieudana stymulacja, nie mam żadnych mrozaczków. Game over 😞
Zrob jeszcze bete. Nieraz testy domowe sIe myla... dzis dopiero 7dpt. ❤
 
reklama
Betę mam we wtorek, wiem ze to dopiero 7dpt ale gdyby miało coś być to chociaż cień cienia bym zobaczyła. Testy clearblue raczej się nie mylą
Kochana nie koniecznie, ja robiłam test o czułości 10 chyba w 8 dpt 5dniowej blastki i wyszedł mi taki delikatny cień że nie wiem jak go zobaczyłam... Pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia. Ja tam trzymam za was kciuki ✊✊✊✊ zrób betę ona prawdę Ci powie, nawet jutro możesz iść 😉
 
Piwo ogólnie jest dobre na nerki, ja jak wylądowałam w szpitalu z bardzo silnym bólem nerek ( jedna mam nie do końca ponoć sprawna) to mi kazali pić właśnie piwo... Niestety dla. Mnie ono śmierdzi masakryczne i nie mogę się. Do niego. Przekonać 😔 na szczęście dowiedziałam się że piwo można zastąpic duża ilością wody i żeby ból. Nie wrócił to nie mogę jeść kwaśnych owoców,... Pomaga 😁
Podobno do piwa jak i rosolu trzeba dojrzec 🤪
 
Kochana nie koniecznie, ja robiłam test o czułości 10 chyba w 8 dpt 5dniowej blastki i wyszedł mi taki delikatny cień że nie wiem jak go zobaczyłam... Pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia. Ja tam trzymam za was kciuki ✊✊✊✊ zrób betę ona prawdę Ci powie, nawet jutro możesz iść 😉
Dziękuję. Mieszkam w Szkocji pośrodku niczego więc beta dopiero we wtorek. Tylko że nic a nic nie czuję, żadnego bólu, ciągnięcia, krwawienia implantacyjnego. Nic a nic, a dużo dziewczyn którym się udało czuły coś
 
Dziękuję. Mieszkam w Szkocji pośrodku niczego więc beta dopiero we wtorek. Tylko że nic a nic nie czuję, żadnego bólu, ciągnięcia, krwawienia implantacyjnego. Nic a nic, a dużo dziewczyn którym się udało czuły coś
Kochana bete tak czy innaczej zrobic musisz - bez tego nie wolno odstawiac lekow. Nie sugeruj sie objawami u innych dziewczyn - to tak nie dziala - kazda z nas odczuwa to innaczej ;) Znam na forum cale stadko ;) dziewczyn kotre nie mialy absolutnie zadnych objawow a byly w ciazy ;)
 
Dziękuję. Mieszkam w Szkocji pośrodku niczego więc beta dopiero we wtorek. Tylko że nic a nic nie czuję, żadnego bólu, ciągnięcia, krwawienia implantacyjnego. Nic a nic, a dużo dziewczyn którym się udało czuły coś
Niekoniecznie. Ja czułam. Bolal mnie brzuch, mialam ciagniecia, piersi tak bolaly, ze na brzuchu nie dalo sie spac. A jak widac nie udalo sie :( wiec to zadna regula. Nie poddawaj sie! ❤
 
Kochana bete tak czy innaczej zrobic musisz - bez tego nie wolno odstawiac lekow. Nie sugeruj sie objawami u innych dziewczyn - to tak nie dziala - kazda z nas odczuwa to innaczej ;) Znam na forum cale stadko ;) dziewczyn kotre nie mialy absolutnie zadnych objawow a byly w ciazy ;)
Nie no leków nie odstawiam do bety, nie jestem szalona. W życiu bym sobie nie wybaczyła odstawienia leków bez 100% pewności że się nie udało.
Widzisz pamiętam, że tobie test wyszedł mega szybko. Wiele dziewczyn na tym etapie już coś widziały. Myślę mimo wszystko, że to się czuje ( nie wiem jak ale się czuje).
No nic, we wtorek będę wiedziała na 100%
 
Nie no leków nie odstawiam do bety, nie jestem szalona. W życiu bym sobie nie wybaczyła odstawienia leków bez 100% pewności że się nie udało.
Widzisz pamiętam, że tobie test wyszedł mega szybko. Wiele dziewczyn na tym etapie już coś widziały. Myślę mimo wszystko, że to się czuje ( nie wiem jak ale się czuje).
No nic, we wtorek będę wiedziała na 100%
No tak mnie wyszedl taki cien cienia doslownie ale innym nie wychodzily wiec to chyba nie jest regula ;) Ja trzymam kciuki - a jakis plan w razie wu masz juz obmyslony? Cos tam chyba dzialalas juz w temacie?
 
reklama
Do góry