reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No tak mnie wyszedl taki cien cienia doslownie ale innym nie wychodzily wiec to chyba nie jest regula ;) Ja trzymam kciuki - a jakis plan w razie wu masz juz obmyslony? Cos tam chyba dzialalas juz w temacie?
Plan jest tylko z realizacją będzie mega ciężko. Przeraża mnie to wszystko. Chcemy jechać do Czech ale... ciężko się wydostać z tąd bo nie ma lotów, w Czechach kwarantanna dla przyjezdnych z UK, wjazd tylko do 12h w celach zdrowotnych bo inaczej kwarantanna i testy, w Pl testy, tutaj testy i niestety jednak już ogłoszona kwarantanna w hotelu po powrocie nawet z Polski od 15 lutego za ogromne pieniądze. Masakra jakaś. Ja muszę rzucić pracę, mój mąż pewnie też bo nikt nas nie puści na tak długo. Planuję zostać albo do skutku albo do wyczerpania kasy. Z Pl od rodziny do Czech mamy 500 km więc będziemy musieli coś wynająć na dłużej bliżej granicy bo hotele zamknięte. I jeszcze nikt nic nie wie o naszym leczeniu więc nie możemy liczyć na nikogo. Przeraża mnie to wszystko a uwierz mi że do strachliwych nie należę
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10. Niestety biel Vizira. 7dpt słabej blastki 3bc. Nie mam już żadnych złudzeń tym bardziej że nie miałam żadnych nawet najmniejszych objawów żeby cokolwiek się działo. Druga nieudana stymulacja, nie mam żadnych mrozaczków. Game over 😞

Jakie game over?
Co najwyżej end of chapter, next stage przed Tobą;)

Jeszcze nic nie wiadomo.
Zreszta jakby co, masz plan B.

Głowa do góry, mówi to osoba, która tez się załamała. Ale wiem, ze trzeba próbować, dopóki ma się możliwości finansowe - nie można odpuścić.
 
Jakie game over?
Co najwyżej end of chapter, next stage przed Tobą;)

Jeszcze nic nie wiadomo.
Zreszta jakby co, masz plan B.

Głowa do góry, mówi to osoba, która tez się załamała. Ale wiem, ze trzeba próbować, dopóki ma się możliwości finansowe - nie można odpuścić.
Mam 40 lat więc tych chapterow zostało mi już coraz mniej. Czas ucieka a życie ciągle rzuca kłody pod nogi 😞
 
Mam takie pytanie. Dlaczego Czechy ? Bardzo dużo z was akurat tam prowadzi procedury.
Mnie osobiście przeraża sytuacja w Polsce, te chore ustawy. Nie ma żadnej pewności co będzie jutro a wiadomo że takie leczenie trwa.
Ps I dopuszczamy opcje dawcy a nawet adopcji zarodka jak będzie trzeba więc tam bedzie szybciej i łatwiej
 
Daj sobie czas, żeby w głowie sobie to poukładać.
a może w między czasie beta wyjdzie ok?

Jeszcze jest tyle opcji.
Najgorsze jest czekanie ale jak to mówią, nie martw się, ze coś wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.

Jeśli nawet zdecyduje się na AZ, oocytow/nasienie dawcy to wtedy czas/wiek nie ma aż tak wielkiego znaczenia jak w przypadku swoich gamet.
Piszę tak bo i sama siebie w ten sposób przekonuję.
Czasem trzeba przeczytać/powiedzieć na głos, żeby łatwiej dało się zaakceptować.
 
Plan jest tylko z realizacją będzie mega ciężko. Przeraża mnie to wszystko. Chcemy jechać do Czech ale... ciężko się wydostać z tąd bo nie ma lotów, w Czechach kwarantanna dla przyjezdnych z UK, wjazd tylko do 12h w celach zdrowotnych bo inaczej kwarantanna i testy, w Pl testy, tutaj testy i niestety jednak już ogłoszona kwarantanna w hotelu po powrocie nawet z Polski od 15 lutego za ogromne pieniądze. Masakra jakaś. Ja muszę rzucić pracę, mój mąż pewnie też bo nikt nas nie puści na tak długo. Planuję zostać albo do skutku albo do wyczerpania kasy. Z Pl od rodziny do Czech mamy 500 km więc będziemy musieli coś wynająć na dłużej bliżej granicy bo hotele zamknięte. I jeszcze nikt nic nie wie o naszym leczeniu więc nie możemy liczyć na nikogo. Przeraża mnie to wszystko a uwierz mi że do strachliwych nie należę
Narazie jeszcze nic nie przesadzaj, czytalam ze to dopiero 7dpt wiec sikacz ma prawo nie wyjść. A Szkocja wprowadziła kwarantanne w hotelu oficjalnje dla wszystkich krajów? Anglia tylko dla 33 krajów ale Europejski kraj na liście jest tylko jeden Portugalia.
 
reklama
Narazie jeszcze nic nie przesadzaj, czytalam ze to dopiero 7dpt wiec sikacz ma prawo nie wyjść. A Szkocja wprowadziła kwarantanne w hotelu oficjalnje dla wszystkich krajów? Anglia tylko dla 33 krajów ale Europejski kraj na liście jest tylko jeden Portugalia.
Nie przesądzam jeszcze tylko się przygotowuję na wtorek. Nie chciałabym, żeby to wyglądało że panikuję bo mi test nie wyszedł w 7dpt ale ta moja blastka była taka słabiutka a ja jestem realistką (aczkolwiek taką wierzącą) i wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować.
Tak Szkocja oficjalnie wprowadza kwarantannę w hotelu dla wszystkich, nie tylko tych 33 z listy. I nasza premier chce też uniemożliwić kombinacje typu wjazd przez Anglię do Szkocji. Także będzie ****.nia
 
Do góry