reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój Siwy jak coś składa to zawsze mu jakieś niby niepotrzebne części zostają 😂. Teraz sam robi na gorze szafę pod skosem... Już z tydzień czasu same ku.rwy stamtąd lecą 🤦. Ja sobie siedzę na dole i się śmieję 😂. Oczywiście pod nosem żeby nie słyszał 😎. Czasem jak mnie woła na górę żeby mi tlumaczyc co zjebał to robię mądra minę i mówię że się nic nie stało 😜
Tarta to na kruchym spodzie a jak chcesz to może herbatniki ubić z masłem i wyłożyć spód. Mój krem to taki standard - mascarpone i smietanka 30%. Zawsze dawałam świeże owoce i nie wiem jak z mrożonymi by było. Ja jeszcze lubię na wierzchu galaretkę 😋😋😋. Ale bym zjadła 😋
Mojemu to nie czesci zostaly tylko kilka listew, ktorych jak mi tlumaczyl nawet na isntrukcji NIE MA !!!! Ja tez od niego wtedy uciekam bo sie zamienia w neandertalczyka i resztki wlosow z glowy rwie !!!! Ok cos zrobie zastanawialm sie wlasnie nad tymi drozdzowkami z serem bo sa w termomix - JPRDL niedlugo bede szersza niz wyzsza ;) Łukasz sie smieje ze bedziemy musilei fytryny jeszcze wymieniac ;) A mnie to wali narazie - CHCE JESC !!!!!!
 
reklama
Ja sie wczoraj chyba 5 razy poklocilam z mezem bo skladal komode JPRDL nooo on nie jest z tych co Twoj ze tak wsystko potrafi ;) Myslalam ze zadzwoni do magazynu IKEA zrobicreklamacje bo sie ciagle oazywalo ze albo czegos brakuje albo cos zle wycieli albo wszyscy tam sa niekompetentni bo jak oni moga tak meble robic. Oczywiscie wszystko bylo wporzadku tylko ON sobie nie radzil. On to na papierku wszystko ladnie narysuje a jak musi cos zrobic to lepiej go zamknac przed swiatem, zeby nikogo nie zabil w miedzyczasie 😂 😂 😂 Ja dopiero wstalam i jestem tak zaspana jakbym wlasnie po narkozie byla - nic nie pomaga - bo cala noc prawie nie spalam - wczoraj mialam taki przyplyw energii i chyba za duzo zrobilam. Musze wlasnie na dzisiaj jakies ciasto temu mojemu szympansowi zrobic zebygo jakos udobruchac ;) @fredka84 jak ty robisz ta tarte? To jest z ciasta kruchego? Mozna na to np mrozone owoce? I co to wtedy smietana z serkiem mascarpone?
Moj maz w domu wszystko zrobi pracuje w firmie zajmujacej sie remontami wiec moze na elektronice sie nie zana(mamy od tego mojego brata hehe) ale poza tym sam wszystko w domu zrobi.Wlasnie przeslal mi fotke z namalowantmi rozowymi pasami na scianie i chce sam takie w kaciku niuni zrobic❤Ale zeby nie bylo tak cudownie to on tez sie szybko wkurza jak mu cos nie wychodzi😁
Ja wczoraj zmeczylam sue jak pies.Zrobilam to ciasto i jeszcze tarte ze szpinakiem i lososiem.Zostalo mi jeszcze pol a moj maz stwierdzil ze mu nie smakowala bo to nie jego smaki i za to dostanie serdelki gotowane dzisiaj-a co kara!
 
Moj maz w domu wszystko zrobi pracuje w firmie zajmujacej sie remontami wiec moze na elektronice sie nie zana(mamy od tego mojego brata hehe) ale poza tym sam wszystko w domu zrobi.Wlasnie przeslal mi fotke z namalowantmi rozowymi pasami na scianie i chce sam takie w kaciku niuni zrobic❤Ale zeby nie bylo tak cudownie to on tez sie szybko wkurza jak mu cos nie wychodzi😁
Ja wczoraj zmeczylam sue jak pies.Zrobilam to ciasto i jeszcze tarte ze szpinakiem i lososiem.Zostalo mi jeszcze pol a moj maz stwierdzil ze mu nie smakowala bo to nie jego smaki i za to dostanie serdelki gotowane dzisiaj-a co kara!
Oj to zazdro miec takiego speca w domu. Moj mnie raz zaskoczyl - nie wiem czy pamietasz to bylo jeszcze przed transferem - malowalismy i odswiezalismy caly pokoj ten mniejszy przy sypialni. Zawsze z tym pokojem czekalismy na ciaze az w koncu powiedzialam DOSC musimy zaczac zyc normalnie. I wtedy w weekend wszystko zrobil - nawet listewki potrafil zamontowac - bardzo milo ten weekend wspominam ;) Ogolnie co rok w lato staramy sie cos w domu robic - ale zazwyczaj sa od tego ludzie bo przeciez np rolet zewnetrznych sami nie zamontujemy ;) z termomix tez dlugo czekalam zanim kupilam - bo chcialam niby dla dziecka, blendowac i parowac - tez sie wkurzylam i kupilam bez wzgledu na to co bedzie. Czasami wlasnie warto tak do tego podejsc i mniej planowac bo jak widac ZYCIE SAMO WSZYSTKO WERYFIKUJE I PISZE SWOJE SCENARIUSZE ;)
 
Oj to zazdro miec takiego speca w domu. Moj mnie raz zaskoczyl - nie wiem czy pamietasz to bylo jeszcze przed transferem - malowalismy i odswiezalismy caly pokoj ten mniejszy przy sypialni. Zawsze z tym pokojem czekalismy na ciaze az w koncu powiedzialam DOSC musimy zaczac zyc normalnie. I wtedy w weekend wszystko zrobil - nawet listewki potrafil zamontowac - bardzo milo ten weekend wspominam ;) Ogolnie co rok w lato staramy sie cos w domu robic - ale zazwyczaj sa od tego ludzie bo przeciez np rolet zewnetrznych sami nie zamontujemy ;) z termomix tez dlugo czekalam zanim kupilam - bo chcialam niby dla dziecka, blendowac i parowac - tez sie wkurzylam i kupilam bez wzgledu na to co bedzie. Czasami wlasnie warto tak do tego podejsc i mniej planowac bo jak widac ZYCIE SAMO WSZYSTKO WERYFIKUJE I PISZE SWOJE SCENARIUSZE ;)
Skąd ja to znam😁 My też czekaliśmy z urządzeniem małego pokoju na dziecko. W zeszłym roku powiedzieliśmy że dość i zrobiliśmy remont, kupiliśmy kanapę i stał się naszym ulubionym pokojem do odpoczynku. Ciekawe gdzie teraz zmieścimy łóżeczko😉
 
Oj to zazdro miec takiego speca w domu. Moj mnie raz zaskoczyl - nie wiem czy pamietasz to bylo jeszcze przed transferem - malowalismy i odswiezalismy caly pokoj ten mniejszy przy sypialni. Zawsze z tym pokojem czekalismy na ciaze az w koncu powiedzialam DOSC musimy zaczac zyc normalnie. I wtedy w weekend wszystko zrobil - nawet listewki potrafil zamontowac - bardzo milo ten weekend wspominam ;) Ogolnie co rok w lato staramy sie cos w domu robic - ale zazwyczaj sa od tego ludzie bo przeciez np rolet zewnetrznych sami nie zamontujemy ;) z termomix tez dlugo czekalam zanim kupilam - bo chcialam niby dla dziecka, blendowac i parowac - tez sie wkurzylam i kupilam bez wzgledu na to co bedzie. Czasami wlasnie warto tak do tego podejsc i mniej planowac bo jak widac ZYCIE SAMO WSZYSTKO WERYFIKUJE I PISZE SWOJE SCENARIUSZE ;)
On zrobi wszystko tulko czssu nue ma bo pracuje 7 dni w tyg.i w domu jest o 18.Ale dla niuni soecjalnie tydzien wolnego wezmie i bedzie jej pokoj robil.U nas po slubie sam zrobil caly salon wlacznie z elektryka-tak dumna bylam ze hej😁
Ide do sklepu po kielbaski no moze pomidorowke jeszcze nastwie ale jeszcze do wczoraj byl rosol wiec nie wiem🤷‍♀️
 
Skąd ja to znam😁 My też czekaliśmy z urządzeniem małego pokoju na dziecko. W zeszłym roku powiedzieliśmy że dość i zrobiliśmy remont, kupiliśmy kanapę i stał się naszym ulubionym pokojem do odpoczynku. Ciekawe gdzie teraz zmieścimy łóżeczko😉
Skoro my na 10m2 zmuescimy loze malzenskie,szafe,lozeczko i komode to Wy tez zmiescicie😉
 
😂😂😂, Kuwa, Motylek, coś się dziś tak do siebie przyjebała😂. Jak chcesz to mogę ci swój tyłek z cellulitem pokazać 😂. . Ciągle ćwiczę a on dalej sobie na mojej dupce spokojnie rośnie 😜
Teraz jest wymówka, wszystko zamknięte, nie ma gdzie ćwiczyć i tak dalej 😜

Nie ma wymówek. Jest yt. Tam pełno ćwiczeń !
 
Mój Siwy jak coś składa to zawsze mu jakieś niby niepotrzebne części zostają 😂. Teraz sam robi na gorze szafę pod skosem... Już z tydzień czasu same ku.rwy stamtąd lecą 🤦. Ja sobie siedzę na dole i się śmieję 😂. Oczywiście pod nosem żeby nie słyszał 😎. Czasem jak mnie woła na górę żeby mi tlumaczyc co zjebał to robię mądra minę i mówię że się nic nie stało 😜
Tarta to na kruchym spodzie a jak chcesz to może herbatniki ubić z masłem i wyłożyć spód. Mój krem to taki standard - mascarpone i smietanka 30%. Zawsze dawałam świeże owoce i nie wiem jak z mrożonymi by było. Ja jeszcze lubię na wierzchu galaretkę 😋😋😋. Ale bym zjadła 😋
Uśmiałam się 😁 zrobiłaś mi dzień 😚 uwielbiam remonty a najbardziej DIY 😃
 
reklama
Do góry