reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i widzisz - tez musze 10kg zrzucic, bo jak na siebie patrze to mi slabo, ale nie wiem jak mam to zrobic, jak ciagle chce mi sie zrec i to w dodatku slodkie!![emoji2358][emoji1787]
A plesniak skubaniec dobry jest [emoji16][emoji16]
 

Załączniki

  • 20210126_110856.jpg
    20210126_110856.jpg
    97,4 KB · Wyświetleń: 108
Ja wczoraj upurklam to z Twojego przepisu.Beza mi nie wyszla i za duzo kremu ztobilam ale w smaku pychoooota mezowi mimo bezy spalonej i niewyrosnietej tez smakuje🤤
Ja sie wczoraj chyba 5 razy poklocilam z mezem bo skladal komode JPRDL nooo on nie jest z tych co Twoj ze tak wsystko potrafi ;) Myslalam ze zadzwoni do magazynu IKEA zrobicreklamacje bo sie ciagle oazywalo ze albo czegos brakuje albo cos zle wycieli albo wszyscy tam sa niekompetentni bo jak oni moga tak meble robic. Oczywiscie wszystko bylo wporzadku tylko ON sobie nie radzil. On to na papierku wszystko ladnie narysuje a jak musi cos zrobic to lepiej go zamknac przed swiatem, zeby nikogo nie zabil w miedzyczasie 😂 😂 😂 Ja dopiero wstalam i jestem tak zaspana jakbym wlasnie po narkozie byla - nic nie pomaga - bo cala noc prawie nie spalam - wczoraj mialam taki przyplyw energii i chyba za duzo zrobilam. Musze wlasnie na dzisiaj jakies ciasto temu mojemu szympansowi zrobic zebygo jakos udobruchac ;) @fredka84 jak ty robisz ta tarte? To jest z ciasta kruchego? Mozna na to np mrozone owoce? I co to wtedy smietana z serkiem mascarpone?
 
Ja sie wczoraj chyba 5 razy poklocilam z mezem bo skladal komode JPRDL nooo on nie jest z tych co Twoj ze tak wsystko potrafi ;) Myslalam ze zadzwoni do magazynu IKEA zrobicreklamacje bo sie ciagle oazywalo ze albo czegos brakuje albo cos zle wycieli albo wszyscy tam sa niekompetentni bo jak oni moga tak meble robic. Oczywiscie wszystko bylo wporzadku tylko ON sobie nie radzil. On to na papierku wszystko ladnie narysuje a jak musi cos zrobic to lepiej go zamknac przed swiatem, zeby nikogo nie zabil w miedzyczasie 😂 😂 😂 Ja dopiero wstalam i jestem tak zaspana jakbym wlasnie po narkozie byla - nic nie pomaga - bo cala noc prawie nie spalam - wczoraj mialam taki przyplyw energii i chyba za duzo zrobilam. Musze wlasnie na dzisiaj jakies ciasto temu mojemu szympansowi zrobic zebygo jakos udobruchac ;) @fredka84 jak ty robisz ta tarte? To jest z ciasta kruchego? Mozna na to np mrozone owoce? I co to wtedy smietana z serkiem mascarpone?
Mój Siwy jak coś składa to zawsze mu jakieś niby niepotrzebne części zostają 😂. Teraz sam robi na gorze szafę pod skosem... Już z tydzień czasu same ku.rwy stamtąd lecą 🤦. Ja sobie siedzę na dole i się śmieję 😂. Oczywiście pod nosem żeby nie słyszał 😎. Czasem jak mnie woła na górę żeby mi tlumaczyc co zjebał to robię mądra minę i mówię że się nic nie stało 😜
Tarta to na kruchym spodzie a jak chcesz to może herbatniki ubić z masłem i wyłożyć spód. Mój krem to taki standard - mascarpone i smietanka 30%. Zawsze dawałam świeże owoce i nie wiem jak z mrożonymi by było. Ja jeszcze lubię na wierzchu galaretkę 😋😋😋. Ale bym zjadła 😋
 
reklama
Ostatnio zobaczyłam się na zdjęciu, baleron okropny. Brzuch jak w ciąży i odznacza się tu i ówdzie.
😂😂😂, Kuwa, Motylek, coś się dziś tak do siebie przyjebała😂. Jak chcesz to mogę ci swój tyłek z cellulitem pokazać 😂. . Ciągle ćwiczę a on dalej sobie na mojej dupce spokojnie rośnie 😜
Teraz jest wymówka, wszystko zamknięte, nie ma gdzie ćwiczyć i tak dalej 😜
 
Do góry