reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja dzis mimo mega kataru jest grzeczna, poza faktem, ze k*wa probuje wstawac![emoji79][emoji79]
No i to tak pozegnalnie, od jutra sie odchudzam - [emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji14][emoji14][emoji14]
Hehe zacznie się, moja padła z paczką klocków magnetycznych. Ja też idę spać.
Ja dziś na razie tylko.jeden cukiereczek. Wyglądają apetycznie, chyba też upiekę dzieciom 😂😂😂 one zjedzą po jednej bułce a ja z mężem resztę 😜
Smacznego.
 
reklama
No a ja dziewczynki schudłam i za niedługo będę mogła się pochwalić kaloryferem na brzuszku.Od poniedziałku zaczynam oczyszczanie organizmu z aloesem czekam na przesyłkę z suplementami.Kontynuuje ćwiczenia i jem zdrowiej mam.jiz około 8 kg mniej ale to i tak nadal mało.
A ty masz juz ten nowy tv? :-) :)
 
Dziewczyny ja już po. Żyję 😁 Pobrali 16 jajków ale boję się, że przy takiej ilości będą znowu do du.py.
Dziękuję, że trzymałyście kciuki 😘❤ Jestem zamulona na maxa
16 to ladnie,mi pobrali 17 i 3 blastki do 5 dnia dotrwaly. moze nie sa hiper jakosci ale sa. 16 to bezpieczna ilosc
 
A ja dziś wpadłam na genialny pomysł i robię czekoladowe doniczki dla męża na piątkowe urodziny 🙈 tak mają wyglądać.... Ciekawe ja co mi wyjdzie... Z tym ze robię z mlecznej i gorzkiej czekolady 🤔🤔🤔🤔
 

Załączniki

  • FB_IMG_1611614350383.jpg
    FB_IMG_1611614350383.jpg
    151,3 KB · Wyświetleń: 76
A ja dziś wpadłam na genialny pomysł i robię czekoladowe doniczki dla męża na piątkowe urodziny 🙈 tak mają wyglądać.... Ciekawe ja co mi wyjdzie... Z tym ze robię z mlecznej i gorzkiej czekolady 🤔🤔🤔🤔
Wyglądają mi na 'jestesmy super pyszne, ale w CH** roboty' anyway pochwal się jak już Twoje będą gotowe 😃
 
reklama
Do góry