reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mgielka888 pocieszam się że to może być właśnie to na co liczę, agapl, ślęcze przed telewizorem od rana, jedyne co udało mi się zrobić to iść do sklepu po świeże bułeczki na śniadanko :) zastanawiam się czy nie zacząć brać dodatkowo do duphastonu luteiny dowcipnie? co Wy na to? mam przepisane duphaston i estrofem, do odwołania....
 
reklama
Asia, miało być do Ciebie, Mgielka888 pomyłka, sorry, kurczę jeszcze się gubię w tym wątku. Wybaczcie mi dziewczyny to zakręcenie! Jest Was tu tyle że nie nadążam!! hihih! i dzięki że można na Was liczyć! :*
 
Było, piwo, była gorąca kąpiel, wysiłek a @ jak nie ma tak nie ma. Wybaczcie ,że Was tak męczę ,ale może macie jakieś sposoby , aby wreszcie ją sprowokować. Wiem,że mój problem przy Waszych to pikuś, ale czuję się jakbym stała w miejscu, ani milimetra do przodu kurczę. A tak to chociaż badania i oczekiwanie na owu by było
Jasne, porządny sex;-)
 
Dagnes78 - a może jeszcze luteina przydałaby się? 3 x 1 chociaż? Lub 3 x 2? ( ja biorę już teraz 3 x2 ale utrogestan 100 mg, a luteina jest 50 mg). Masz zalecone sprawdzenie poziomu progesteronu w jakiś dzień po transferze?
 
reklama
Do góry