reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mgielka888 - trzymam z calych sil &&&&&:tak: Bedzie dobrze - jak mowi moja kumpela to najprzyjemniejsza rzecz w tym wszystkim dostajesz swoje maluszki do brzuszka:)
 
zuzia, betke w 11dpt, ale podczytywałam Was, i stwierdziłam że zrobie w 9, skoro blastuś ma 5 dni, ostatnio czekałam do 11, i byłam zła na siebie że tak późno. Dziękuję za miłe przywitanie, udzielam się trochę na gazecie, ale tam dziewczyny raczej zagonione i mało piszą, tutaj u Was jest fajnie, jak w domu, ''przytulnie'' i można się odstresować, chociaż wiem jakie trudne są chwile kiedy okazuję się że z dzidzi nici. Wsparcie i dobre słowa zawsze budują i pomagają wrócić do ''żywych''. Dziewczyny czy bolało Was w brzuchu po transferze?? a czy śluzem mam się niepokoić? kurde, mam zupełnie inne objawy jak po 1 próbie...:-(
 
Mgielka888 kciukasy mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dagnes78 ​to może dobrze ,że inne objawy,skoro ostatnio się nie udało
 
madzialenak, dziękuję, na szczęście jestem mamusią, mam 17-letniego syna :) jednak z obecnym partnerem staramy się już 5 lat, paradoksem jest to, że oboje mamy dzieci, on córe ja syna, a razem za diabły nam nie wychodzi. Cieszę się że wcześnie zaczęłam z dziecmi, bo jeśli teraz się nie uda, to nie wiem czy zdecyduje się na kolejny raz, chociaż mamy jeszcze 2 mrożaczki. Czy któras z Was korzystała z gamety w łodzi?
 
SonySony mam jeszcze 6 zarodków zamrożonych, w tym dwa raczej słabej jakości (po ICSI dopiero w 2 dobie po zapłodnieniu zaczęły się dzielić, także szanse z nimi są niewielkie). Pozostałe są z IVM.
Jutro jadę na hcg, ale to tylko dla spokoju sumienia jak będę odstawiać leki, to będę miała tą 100% że już jest po wszystkim. Mimo iż widzę że tak jest bo krew, skrzepy... ale to tylko robię dla swojego sumienia, że zrobiłam wszystko. Jeszcze zrobiłam sobie na pamiątkę sikacza, jeszcze wyszedł, choć kreska na nim blada i już prawie niewidoczna. Zachowam oba testy na pamiątkę razem ze zdjęciami zarodeczków.

Cały transfer nie wierzyłam że się uda. Jak zobaczyłam pierwsze hcg, potem drugie nie chciałam uwierzyć bo bałam się. Po trzecim uwierzyłam i zaczęłam planować, a już po 2 dniach zaczęło się plamienie. I o zgrozo 3.03 w 6 rocznicę naszego ślubu cywilnego. Poprzednim razem jak też się nie udało to pamiętam że test robiłam w dzień swoich urodzin. Także każde nie powodzenie spotykało mnie na jakąś okazję, cóż za niesprawiedliwy prezent.

Dzisiaj mimo bólu zaczęłam myśleć co dalej. W poniedziałek mam umówioną wizytę, miało być usg maluszka, będzie wizyta z pytaniem co dalej. Wypytam dr o pewne rzeczy, jeżeli uzna że najlepszym rozwiązaniem będzie kolejne crio to przy następnym cyklu (pewnie tuż po świętach) ruszam z kolejnym przygotowaniem. Jeżeli kolejnym razem się nie uda, to chyba dam sobie spokój gdzieś na pół roku by odpocząć psychicznie.

Witaj Dagnes78 - trzymam kciuki za to, żeby się udało :-)
 
reklama
Milagors, GRATULEJE i i zycze pieknego dzwieku serduszka :-)

Dagnes, witam i zycze powodzenia.Jeszcze masz duzo dni oczekiwana na bete dlatego radze relaxxxxx i moze jakies bajki na odprezenie i zmiane mysli???? To fantastyczna terapia zapoczatkowana przez nasza Kinie.Polecam:tak:

Kinga, no, no wiosna, wiosna achhh to Ty???? Nowe bluzeczki, kosmetyczka, fryzurka. Mamuska pelna klasa. :-) Tylko nie przemeczaj sie prosze goscmi.
 
Do góry