reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

:-D :-) :-D Miłego dnia :-D :-) :-D

stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_1615252.jpg
 
reklama
Sylwia – wiem, że to trudne, ale również gdy trochę czasu minęło staram się sobie tłumaczyć, że za moje niepowodzenia również odpowiada naturalna selekcja, choć do serduszka to nie dociera….

Malinuś, Kinga – nie tak dawno „przerabiałyśmy” przypadek Pingwinka i jej zbyt wcześnie zbadanej betki. Wypłakała morze łez, odstawiła leki, wypiła kawę – kilka dni później wynik był diametralnie inny. U Was też tak będzie!!!

Kinga – nie rozważaj nawet takiej ewentualności kolejnej stymulacji, przynajmniej na razie. No chyba, że zamarzy się Wam rodzeństwo dla Bąbelka. ;-)

Asia - pamiętam, jak przed rozpoczęciem ostatniej stymulacji też ponad tydz. Czekałam na @. Nawet działałam irracjonalnie i nosiłam białą spódniczkę, aby kusić los ;-)

Domat – jako kobieta w ciąży jesteś wytłumaczona, zabierz sobie jakieś przekąski do podgryzania :-D

Agapl – dzięki za Twoją cudowną obecność z nami:tak::tak::tak:

Gatadora – ależ Ci zazdroszczę tej cudownej Muzyki… mrrr…. SUPER!!!!
 
kinga - przecież na Twoje wsparcie również można zawsze liczyć. Nie jesteśmy bezinteresowne ;-) a kto nas lepiej zrozumie, niż osoby będące w bardzo podobnej sytuacji???
 
Masia123 - staram się. No i super, że ciut mi to wychodzi ;-)

A ja dzisiaj miałam załatwianie papierkowych rzeczy - deklaracja ( dotycząca odpadów do nieruchomości), jakieś polisy, deklaracja roczna za 2012, itp. Na szczęście to ostatnie jutro złożę i będzie z głowy. A dzisiaj jeszcze ciut się obijam, bo jutro i pojutrze muszę trochę popracować nad dokumentami z pracy wreszcie ( ostatnio jakoś nie miałam do tego głowy niestety). No, a w piątek mam w planie dzień dla urody :-) ( u kosmetyczki manicure, pedicure i rzęski). A sobota wielki dzień testowania, a poza tym imprezka bratowej urodzinkowa ( 50 urodzinki skończone). Prezent już kupiony - pościel haftowana z jej inicjałami ( bo pościel sobie zażyczyła moja bratowa) plus kwiatki w koszyczku zamówione ( różyczki jakieś). No i full będę miała przez to gości w domku, aż 7 osób. Muszę jakoś ich upchać w moim mieszkanku. Więc w sobotę plan będzie napięty - najpierw betka, potem fryzjer, potem kwiatki, potem goście, a potem imprezka.
 
reklama
Dziewczyny, mam wyniki. Moja beta 24dpt: 19 400. Czy to jest ok? Myslicie ze mam szanse na serduszko dzisiaj?

Milagros - wooow widze ze ty tez szalejesz:szok: Bardzo sie ciesze - dobre wiadomosci sa jak lekarstwo na maja dusze... ja mysle ze serduszko dzisiaj napewno uslyszysz - o ktorej masz wizyte??

Dziewczyny ciezko czasem wziasc sie w garsc ale pamietajcie
 

Załączniki

  • dusza.jpg
    dusza.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 27
  • dusza.jpg
    dusza.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Do góry