reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

kinga - tylko pamiętaj, że najważniejszy jest dzidziuś, a nie goście!!! Dbaj o siebie!!!

Milagors - no i przyszła pora, abyś również usłyszała bicie serduszka swojego szkraba - zazdroszczę... :-)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny. Jestem nowa, ale podczytuje was od dawn. Zdecydowałam się dołączyć gdyż dziś jestem II dpt i jest to moje drugie podejście. Oby było sukcesem. Wiele przeszłam, 3 ciąże pozamaciczne, I invitro nieudane, teraz transfer 1 blastusia 5-dniowego. Podziwiam niektóre z Was, za siłę, i chęć walki, Sylwia, szczerze współczuje, wiem jakie to wszystko cholernie trudne, Malinuś, Kinga, czekając na cud można oszaleć, a on często się nie pojawia... Jestem sceptykiem, i tym razem też się nie nastawiam. Od wczorajszego transferu mam lekkie kłocie w dole brzucha i śluz niedokońca przejrzysty, martwię się, że to co zaczęło się wczoraj, dziś już się skończyło... pozdrawiam Was gorąco, z samego centrum Polski :*
 
Sylwia przykro mi że cię to spotkało, ja jestem po poronieniu po IUI i strasznie to przeżyłam. Odpocznij wypłacz się i zajmij się czymś przyjemnym, a potem wracaj do walki zwarta i gotowa. Czy Tobie zostały jakieś dzieciaczki?
Ja chodziłam z poronieniem do pracy i może dlatego, że wpadłam w wir pracy nie chciałam długo o tym myśleć.

Kinia i Malinuś
nic dodać nic ująć, dziewczyny już wszystko napisały. Absolunie nie odstawiać leków. Jeszcze raz to napisze, dwóch lekaży od ivf mi napisało że badanie progesteronu jest bez sensu jak się faszerujemy tabsami. Czasami ponoć organizm dostaje tyle z zewnątrz że swojego produkuje mało. Sama się tym wcześniej martwiłam, ale jak mi dwóch lekarzy z osobnych klinik o tym samym powiedziało to odpuściłam.
Wydaje mi się, że badanie tak wcześnie bety jest tylko i wyłącznie na potrzeby klinik, żeby wiedzieli mniej więcej kiedy dochodzi do wydzielania Bety po jakich zarodkach. Nam tylko mieszają w głowie i stresują niepotrzebnie. Tez mi mówili, że 14 dni po punkcji mam robić, w ostateczności 12 dni po. Wcześniej wynik może wyjść niemiarodajny.
Dagnes witaj wśród Nas.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki czekam właśnie na transfer trzymajcie mocno kciukasy,coś się wszystko przedłuża i te czekanie to chyba mnie dobije. Sylwia bardzo mi przykro że ci się nie udało,trochę mnie to podlamalo bo ją też podchodzę do crio
 
reklama
Dagnes78 - witaj wsrod nas - powiem ci ze obecnosc tutaj napewno ci pomoze bo zwariowac mozna samej z tymi myslami... widze ze duzo juz przeszlas - trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo:) Ja tez jestem po crio z blastusiem u mnie 5dpt... obajwy tez znikome wiec psychika szaleje... kiedy masz zrobic betke??
 
Do góry