reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I znów telefon na dodatek z pretensjami : w końcu sobie coś tam rozregulujesz...co on sobie myśli ,że ja mam tam śrubke do regulacji ??? :wściekła/y:

Asiu - no tak to jest z tymi naszymi mezusiami - chociaz bardzo ich kochamy to czasem mamy ochote ich udusic:) A z ta @ tak juz jest ja mam jak w zegarku ale oczywiscie przed rozpoczeciem stymulacji sie spoznila... trzmam kciuki zeby przylazla w koncu - mi pomaga goraca kapiel zawsze...

Gotadora - dziekuje za milutkie slowa, tez bym chciala zeby wszystkim sie udalo... ale tak jak piszesz nie mozemy sie poddawac - wiele tutaj wytrwalych staraczek ktorym sie udalo - chociazby Ty, Madzialenak, Agapl, Adus - to naprawde daje nam nadzieje i to ze nas nie opuszczacie mimo ze juz macie wasze szczescia w brzuszku:)
 
reklama
Gotadora, ty tez robilas hormony i bete przed 5 weryfikacja? Serduszkowe to juz ostatnia wizyta w "invitro" i teraz przechodzisz do normalnego ginekologa?
 
Milagros robiłam bete, estradiol i progesteron, mam jeszcze jedną wizytę w klinice - w 12 tygodniu, wtedy mam zrobić bez bety badania. A na za dwa tygodnie mam się umówic u swojego lekarza, zaraz będę dzwonić :-)
 
Witam Was dziewczynki!!

Sylwia - tak mi przykro z Twojego powodu.. Rozczarowanie po dodatniej becie to podwójny ból.. Żadne słowa nie ukoją teraz Twojego serca ale wiedz, że jestem z Tobą i trzymam kciuki aby następny raz był dla Ciebie szczęśliwy. Masz jeszcze mrożaczki??

Kinga - Ja też bym poczekała jeszcze do Soboty z osądami. Mamy różne przypadki na tym forum i różne dni implantacji zarodków. Może u Ciebie będzie to później. Ja też zrobiłam pierwszą betę za szybko i gdyby wyszła jak Twoja miałabym pewnie podobne myśli więc poczekaj cierpliwie do wyznaczonego dnia testu.. Ja trzymam kciuki za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Malinuś - Wiesz, że nadzieja wygasa ostatnia więc poczekaj jeszcze około 2-3 dni i powtórz betę, może jest jeszcze jakaś szansa na powodzenie..

Gotadora - Tobie gratuluję super silnych bobasków i bicia serduszek. Usłyszeć jedno to ogromna radość i wzruszenie a dwa to już mega sukces!!! Na pewno teraz będą rosły zdrowo i rozwijały się w brzuszku u mamusi przez kolejne miesiące.

Milagros, Fusun, Mgiełka - za Was dzisiaj ogromne kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ŻYCZĘ WAM DZIEWCZYNKI KOLOROWEGO I SŁONECZNEGO DNIA JAK U MNIE ZA OKNEM!!!!
:tak::tak::tak::-):-):-):-):-)

Ja dzisiaj idę do fryzjera więc nie wiem jak dam radę 3h z moimi mdłościami.. Myślałam, że mnie już ominą ale jak tylko poczuję lekki głód zaczynają się mega mdłości.. A raczej nie wypada brać kanapek ze sobą :-):-)
 
Gotadora, dzieki. Ja wlasnie nie wiedzialam jak to u nich jest teraz. Ja w invikcie zostaje na pewno tylko wiem ze nie bede mogla caly czas chodzic do dr Szcz tylko musze zmienic. Acha, czyli po serduszkowym 2tyg odpoczynku od gina. Wspaniale :))
 
Gotadora - dziekuje za milutkie slowa, tez bym chciala zeby wszystkim sie udalo... ale tak jak piszesz nie mozemy sie poddawac - wiele tutaj wytrwalych staraczek ktorym sie udalo - chociazby Ty, Madzialenak, Agapl, Adus - to naprawde daje nam nadzieje i to ze nas nie opuszczacie mimo ze juz macie wasze szczescia w brzuszku:)

Zuzia, wiem z doswiadczenia jak wazne jest wsparcie tych dziewczyn ktorym sie udalo dlatego Was nie opuszcze, NIE,NIE,NIE ;-)
 
Ostatnia edycja:
GOTADORA- gratulacje ja juz wczesnie tez pisałam .że moje maluszki były nie równe na początku teraz rosną równo jak byłam na ostatniej wizycie to miały po 600gram dziś od rana to tak daja mi czadu że nie da sie opisać na przemian raz jeden raz drugi!!!!pozdrawiam was gorąco i czały czas jestem z wami!!!:-) Przykro mi ze nie wszystkim sie udaje ale warto trwać do końca!!!:-(
 
reklama
Do góry