reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lekarz robi usg i patrzy i mówi, ale ja tu widzę dwa pecherzyki!!!! W jednym już bije serduszko a w drugim jest zarodek, pęcherzyk jest troszkę mniejszy. Według lekarza jeden zaimplantowal się później i dlatego jest trochę mniejszy. Czyli jestem w ciąży bliźniaczej - no szok!
Aaaaaaaa! Radosnych zatem [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Dziewczyny spokojnych, radosnych Swiat i spelnienia tych najskrytszych marzen w nadchodzacym roku. Niech wszytskie Wasze trudy i starania zostaną wynagrodzone.
Wesolych!!
 

Załączniki

  • postal.jpeg
    postal.jpeg
    43 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
Lekarz robi usg i patrzy i mówi, ale ja tu widzę dwa pecherzyki!!!! W jednym już bije serduszko a w drugim jest zarodek, pęcherzyk jest troszkę mniejszy. Według lekarza jeden zaimplantowal się później i dlatego jest trochę mniejszy. Czyli jestem w ciąży bliźniaczej - no szok!
Gdzieś w kościach to czułam 😁gratuluję
 
Dziękuję.. Trzymam się tego co @bazy napisala ' nic dwa razy sie nie zdarza " Najbardziej się boje poronienia znow, daty te same co rok temu....
Ja trzy lata z rzedu zaliczalam negatywne testy i poronienia,tak przed Wigilia . . straszne to bylo i mega smutne,zwlaszcza wtedy kiedy trzeba bylo byc radosnym przy stole.Ale karta sie odmienila w koncu i dala nam podwojne szczescie,a moze i jeszcze jedno bedzie☺rozumiem ten strach,ale w koncu musi cos die zmienic i twoja gwiazda tym razem zaswieci jasno,bardzo w to wierze i Tobie zycze.😍
 
Dziewczyny kochane, chyba 7 rok skladam zyczenia tutaj,zyczenia sie wiele nie zmieniaja,za to osoby ,ktore tutaj sa...a wiec,
Nie zycze zadnej z Was ,zeby 7 lat z rzedu tutaj skladala zyczenia,no chyba ,ze z czystej sympatii😂😂😂
tym ktore doczekaly sie swojego cudu,niech wam daje wiare i nadzieje,ze nic nie jest pewne,a slowa," ze sie nie da" pozostana,tylko slowami.
Tym ktore walcza...zeby te Swieta,daly nadzieje,tak jak Pan Jezus co roku sie rodzi,niech i w was rodzi sie milosc i nadzieja w to, ze marzenia sie spelniaja.
Wszystkim wesolych,pysznych swiat❤
 
[/USER]
Lekarz robi usg i patrzy i mówi, ale ja tu widzę dwa pecherzyki!!!! W jednym już bije serduszko a w drugim jest zarodek, pęcherzyk jest troszkę mniejszy. Według lekarza jeden zaimplantowal się później i dlatego jest trochę mniejszy. Czyli jestem w ciąży bliźniaczej - no szok!
Żaden szok😜 już nie chciałam pisać ale tak wysokiej bety przy jednym zarodku to nie widziałam.
Znaczy pewnie w szoku jesteś, w sensie udało się, jest serduszko i jeszcze drugi zarodek. Gratulacje i spokojnej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki zycze duzo zdrowka - bo to jest najwazniejsze a w naszym przypadku bez tego nic nie zdzialamy ;) Zycze tez chociaz troszeeczke szczescia bo my staraczki bardzo go potrzebujemy i czasami wystarczy jego odrobina, zeby nasze losy sie potoczyly innaczej niz zwykle ;) Zycze rowniez duzo wytrwalosci i sily - my kobiety mamy jej w sobie bardzo duzo. Swieta w naszym przypadku to nie raz czas zadumy i ciezki okres do przejscia - sama kiedys przeszlam Wigilie na dwa dni po tym jak sie transfer nie udal. Nie poddalam sie a starania o dziecko bylo dla mnie calym zyciem, nie bylo wazniejszego tematu. Dzisiaj jestem szczesliwa, ciagle wzruszona, podekscytowana, pełna zycia, ciekawa ale i tez pelna leku. Wy tez bedziecie - wiem to !!!!! ;) Trzymam caly czas za wszystkie z Was kciuki. Zycze Wam jeszcze zyczliwych osob wokol siebie - bo to ogromna sprawa, bardzo tego potrzebujemy i zycie pokazuje ze kiedy jestesmy w gorszych momentach takie osoby zapamietamy na zawsze ;) Ja mam nawet kilka takich osob ;) Poza tymi ktorym moge spojrzec w oczy jestescie tez Wy ;) @motylek24 jestes cudowna i jesli jescze ci tego nie pisalam hehehehehehe a chyba juz pisalam kilkakrotnie DZIEKUJE!!!!!! Jestes cudowna, przy tobie zawsze czulam sie bezpiecznie ;) @fredka84 AJ LOW JUUUUUU, przeciez wiesz ;) Czekam cierpliwie ;) @Kasiekt moj cudaku jesesmy w kontkacie ;) @Caro♤♤♤♤ kolej na ciebie i dziekuje za zyczenia, @Ananasowa93 daj znac jak rodzina zareagowala na ta cudowna wiadomosc, @Aduś16 jak ten czas leci, nic dwa razy sie nie zdarza - trzymam kciuki ;) @nieagatka dobrze ze jestes ;) @Breath_less myslami z Toba ;) @Linaaa tobie rowniez pieknych Świąt ;) Dziewczyny wszystkim, i kazdej Wam z osobna zycze zeby 2021 był takim jakiego oczekujecie !!!!! ;)
@bazylia128 kochana.....chyba masz już wszystko, więc życzę dużo radości i miłości w ten piękny czas🎄🎄🎄🎄🎄
 
reklama
Do góry