reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie ty pierwsza i ostatnia się zastanawiasz nad tym l4 :-) ja się boje ze pójdę a tutaj puste jajo albo poronienie, albo prenatalne wyjdą złe. Chciałabym do tego 10tc przetrwać ale nie wiem czy dam rade :-(
u mnie dyr zna sytuację więc wzięłam teraz 2tyg. ostatnie 3, choć pracuje zdalnie to się mocno meczylam w pracy przez te mdłości i muszę odpocząć. kod b jest i kadry się dowiedzą. no ale trudno. i tak potem w styczniu do prenatalnych będę pracować A potem się zobaczy. choć pracę mam stresowa więc prawdopodobnie po połowie stycznia zniknie, po stratach ciąż powiedziałam sobie że więcej nie popełnia tego błędu i w ciąży nie będę się stresować praca.
 
reklama
u mnie dyr zna sytuację więc wzięłam teraz 2tyg. ostatnie 3, choć pracuje zdalnie to się mocno meczylam w pracy przez te mdłości i muszę odpocząć. kod b jest i kadry się dowiedzą. no ale trudno. i tak potem w styczniu do prenatalnych będę pracować A potem się zobaczy. choć pracę mam stresowa więc prawdopodobnie po połowie stycznia zniknie, po stratach ciąż powiedziałam sobie że więcej nie popełnia tego błędu i w ciąży nie będę się stresować praca.
Mi znaleźli inne zajęcie bo w moim zakresie obowiązków nie mogę pracować w ciąży. No i jak tu się uczyc nowych rzeczy jak masz zamiast mózgu kalafior:p No i w ogóle se wzięłam cel przetrwać ale czy to warto...?? Być przodownikiem pracy a jak coś się stanie...?! Mam tyle Wątpliwości ze sama już nieogarniam. A jeszcze przerwa świąteczna jest w przedszkolu i się zorganizować muszę z opieką. Kurcze jak zwykle czas rewelacyjny sobie wybrałam i jeszcze te zęby... Mam teraz 2x w tygodniu dentystę. Na szczescie mam conajmniej 35 tyg na ogarnięcie tego bałaganu ;-)
 
Mi znaleźli inne zajęcie bo w moim zakresie obowiązków nie mogę pracować w ciąży. No i jak tu się uczyc nowych rzeczy jak masz zamiast mózgu kalafior:p No i w ogóle se wzięłam cel przetrwać ale czy to warto...?? Być przodownikiem pracy a jak coś się stanie...?! Mam tyle Wątpliwości ze sama już nieogarniam. A jeszcze przerwa świąteczna jest w przedszkolu i się zorganizować muszę z opieką. Kurcze jak zwykle czas rewelacyjny sobie wybrałam i jeszcze te zęby... Mam teraz 2x w tygodniu dentystę. Na szczescie mam conajmniej 35 tyg na ogarnięcie tego bałaganu ;-)
Myślę że najbezpieczniej pracować tak do tego 11-12 tc. W sumie to też zależy od pracodawcy, jednak w większości przypadków nie cieszą się z nami tylko mają swoje interesy.
 
Myślę że najbezpieczniej pracować tak do tego 11-12 tc. W sumie to też zależy od pracodawcy, jednak w większości przypadków nie cieszą się z nami tylko mają swoje interesy.
Ja bym chciała mieć wynik prenatalnych, ze jest ok i wtedy zwolnienie czyli 11tc. No, ale to czas pokaże jak to będzie. A Ty się nie bałaś pracować w ciąży? Stress? odparzenia same na tyłku od wkładek? Ja w pierwszej ciąży poszłam odrazu na L4. No, ale nie byłam kluczowym pracownikiem jak teraz.
 
@Evela.6 i jak tam??? Czekam na wieści, oczywoscie mam ogromną nadzieje ze będą to same dobre wieści [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji3590]
Własnie wyszlam od lekarza. Beta 1705, przyrost 78% i jest pęcherzyk w macicy[emoji3590] w środę mam kolejna kontrolę. Boję się cieszyć ale fakt, że to nie jest pozamaciczna to taka mega ulga!
 
Własnie wyszlam od lekarza. Beta 1705, przyrost 78% i jest pęcherzyk w macicy[emoji3590] w środę mam kolejna kontrolę. Boję się cieszyć ale fakt, że to nie jest pozamaciczna to taka mega ulga!
Właśnie to się nazywa magia świat Bożego Narodzenia 😍😍❤️ aż mam łzy w oczach jak to przeczytałam ❤️ Leniuszek właśnie dał mamie najpiękniejszy prezent na Święta. On cały czas czekał na ten dzień. Na ten tydzień, aby w tygodniu swietecznym dać mamusi najpiękniejszy prezent ❤️ teraz wielkie ✊✊✊ za serduszko i abyś spędziła najpiękniejsze święta w życiu już bez nerwów ✊✊✊❤️ coś wielki leniuszek z niego, ale trzymam ✊ aby teraz nadrobił ✊✊✊✊❤️ niech ta twoja beta poszybuje teraz mocno w górę ❤️✊✊✊✊✊
 
Własnie wyszlam od lekarza. Beta 1705, przyrost 78% i jest pęcherzyk w macicy[emoji3590] w środę mam kolejna kontrolę. Boję się cieszyć ale fakt, że to nie jest pozamaciczna to taka mega ulga!
Pięknie :-) pamiętaj, ze o kriotransferach to my za duzo nie wiemy. Te cuda często dotyczą mrożonych zarodków - potwierdzili późną implantację przecież. Czytałam, ze jak bety 6dpt nie ma przy świeżym transferze to prawie 100% szans a ciąży nie będzie. No, ale przy krio jest inaczej! Beta może się pojawić dopiero 9dpt bo jest jakaś opóźniona implantacja było ileś tam przypadków. Wiesz Ci nasi ludzie muszą mieć czas, żeby się wybudzić :p Potem będą szumnie podbijać świat :-)
 
reklama
Pięknie :-) pamiętaj, ze o kriotransferach to my za duzo nie wiemy. Te cuda często dotyczą mrożonych zarodków - potwierdzili późną implantację przecież. Czytałam, ze jak bety 6dpt nie ma przy świeżym transferze to prawie 100% szans a ciąży nie będzie. No, ale przy krio jest inaczej! Beta może się pojawić dopiero 9dpt bo jest jakaś opóźniona implantacja było ileś tam przypadków. Wiesz Ci nasi ludzie muszą mieć czas, żeby się wybudzić :p Potem będą szumnie podbijać świat :-)
Nasz mały człowiek potrzebuje najwidoczniej dużo więcej czasu [emoji6] ale od początku, jak zobaczyłam zarodek przed transferem to mówiłam, ze podobny do ojca[emoji6] doktor stwierdziła, że jestem ewenementem[emoji848] ale to raczej ten mały człowiek jest [emoji6]
 
Do góry