reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczynki 😉 byłam u innego lekarza na kontroli bo nie mogłam wytrzymać. Jak narazie wszystko Ok. Dziecko większe niż wskazuje transfer ale pewnie za jakiś czas wszystko się wyrówna. Wreszcie trochę odetchnęłam i mogę spokojnie pochwalić się w święta rodzicom i przyjaciołom ❤️❤️
Na wizycie lekarz pytał o zwolnienie ale nie chciałam. Był zdziwiony ze od transferu nie jestem na zwolnieniu. Mówi ze taka ze mnie „ Matka Polka” bo dziś jest jednak tendencja do L4 zaraz po teście ciążowym 😉😉 co mnie wcale nie dziwi.
Czuje się bardzo dobrze, gdyby nie brzuszek to zapomniałabym ze jestem w ciazy 🤪 jednak przy świątecznych porządkach złapał mnie bol kręgosłupa i chyba muszę odpuścić trochę 😉😉
Także u mnie 19 tydzień i dalej pracuje. Czy jest jakaś bezpieczna granica do kiedy mogę ? Mam mały kontakt z ludźmi i prace siedząca przed komputerem.
 
O Boziu a mi się wymiotować chce na widok mięsa:-( no zapach wszystko... a mój mąż specjalnie mi gulaszu wołowego na gotował. Bo mi się chciało z 3 dni temu:-( A tobie kiedy zaczęły się mdłości? Bo Ty na zapachy reagujesz wymiotami czy w ogóle wymiotujesz? Ja czytałam kiedyś ze organizm tak się oczyszcza z toksyn dla dziecka ;-P
Teraz to juz wymiotuję na wszystko, przede wszystkim na zapach, ale jak sobie przypomnę coś co mnie zemdliło też potrafię zwymiotować, jak ktoś w domu coś smaży albo gotuje to prawie zawsze kończy się kilkukrotnym wymiotowaniem. Przejście z pomieszczenia do pomieszczenia gdzie jest trochę inna temperatura i zapach też 🤮 Mięsa zabroniłam wnosić już do domu kilka tygodni temu wiec nie mam problemu, ale ostatnio na zakupach przechodziłam obok działu mięsnego - wcale nie tak blisko bo się pilnuje i też było 🤮 W przychodni zawsze.
Mdłości zaczęły się w 5 tyg. były ogromne, ale w 9 tyg. bardzo się nasiliły, a potem w 11 jeszcze bardziej.
 
Własnie wyszlam od lekarza. Beta 1705, przyrost 78% i jest pęcherzyk w macicy[emoji3590] w środę mam kolejna kontrolę. Boję się cieszyć ale fakt, że to nie jest pozamaciczna to taka mega ulga!
Ja wierzyłam w Twojego kropka od początku. Dobrze, ze przed Świętami będziesz trochę spokojniejsza.
Co za mały leniuszek. ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Nasz mały człowiek potrzebuje najwidoczniej dużo więcej czasu [emoji6] ale od początku, jak zobaczyłam zarodek przed transferem to mówiłam, ze podobny do ojca[emoji6] doktor stwierdziła, że jestem ewenementem[emoji848] ale to raczej ten mały człowiek jest [emoji6]
Może będzie chłopiec jeśli taki podobny do tatusia 🤪❤️🤪
 
Własnie wyszlam od lekarza. Beta 1705, przyrost 78% i jest pęcherzyk w macicy[emoji3590] w środę mam kolejna kontrolę. Boję się cieszyć ale fakt, że to nie jest pozamaciczna to taka mega ulga!
Ominęło mnie kilka dni, jednocześnie przeczytałam poprzednie smutne info ale teraz to dobre. Cieszę się bardzo ❤️ gratuluję ❤️ i ja też ciągle wierzyłam w Twoje cudo!
 
Cześć dziewczynki 😉 byłam u innego lekarza na kontroli bo nie mogłam wytrzymać. Jak narazie wszystko Ok. Dziecko większe niż wskazuje transfer ale pewnie za jakiś czas wszystko się wyrówna. Wreszcie trochę odetchnęłam i mogę spokojnie pochwalić się w święta rodzicom i przyjaciołom ❤️❤️
Na wizycie lekarz pytał o zwolnienie ale nie chciałam. Był zdziwiony ze od transferu nie jestem na zwolnieniu. Mówi ze taka ze mnie „ Matka Polka” bo dziś jest jednak tendencja do L4 zaraz po teście ciążowym 😉😉 co mnie wcale nie dziwi.
Czuje się bardzo dobrze, gdyby nie brzuszek to zapomniałabym ze jestem w ciazy 🤪 jednak przy świątecznych porządkach złapał mnie bol kręgosłupa i chyba muszę odpuścić trochę 😉😉
Także u mnie 19 tydzień i dalej pracuje. Czy jest jakaś bezpieczna granica do kiedy mogę ? Mam mały kontakt z ludźmi i prace siedząca przed komputerem.
możesz i do porodu). wszystko zalezy od Twojego zdrowia i samopoczucia. jeśli czujesz że chcesz być w pracy,nie przynosi Ci stresów to czemu nie :)
 
Ja wierzyłam w Twojego kropka od początku. Dobrze, ze przed Świętami będziesz trochę spokojniejsza.
Co za mały leniuszek. [emoji3590] [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Może będzie chłopiec jeśli taki podobny do tatusia [emoji2957][emoji3590][emoji2957]
Kochana, to jest chłopak [emoji6]my znalismy płec od początku [emoji8]
 
reklama
Własnie wyszlam od lekarza. Beta 1705, przyrost 78% i jest pęcherzyk w macicy[emoji3590] w środę mam kolejna kontrolę. Boję się cieszyć ale fakt, że to nie jest pozamaciczna to taka mega ulga!
Okruszek leniuszek podarował Ci najbardziej wyjątkowy prezent na święta Bożego Narodzenia 🎄🎁🎄 Magicznych Świąt kochana 😘😘
Cześć dziewczynki 😉 byłam u innego lekarza na kontroli bo nie mogłam wytrzymać. Jak narazie wszystko Ok. Dziecko większe niż wskazuje transfer ale pewnie za jakiś czas wszystko się wyrówna. Wreszcie trochę odetchnęłam i mogę spokojnie pochwalić się w święta rodzicom i przyjaciołom ❤️❤️
Na wizycie lekarz pytał o zwolnienie ale nie chciałam. Był zdziwiony ze od transferu nie jestem na zwolnieniu. Mówi ze taka ze mnie „ Matka Polka” bo dziś jest jednak tendencja do L4 zaraz po teście ciążowym 😉😉 co mnie wcale nie dziwi.
Czuje się bardzo dobrze, gdyby nie brzuszek to zapomniałabym ze jestem w ciazy 🤪 jednak przy świątecznych porządkach złapał mnie bol kręgosłupa i chyba muszę odpuścić trochę 😉😉
Także u mnie 19 tydzień i dalej pracuje. Czy jest jakaś bezpieczna granica do kiedy mogę ? Mam mały kontakt z ludźmi i prace siedząca przed komputerem.
Najważniejsze, że będziesz mogła spędzić rodzinne święta z dobra nowina i spokojna głowa że wszystko idzie ku najpiękniejszemu momentowi w życiu 😁😁🎄🎁🎄
 
Do góry