reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć wszystkim :) ja dziś 5dpt I jakoś gorzej się czuje... brzuch mnie boli jak na okres, martwię się, że się nie udało :( mialyscie jakieś objawy po transferze? Ja mam wrażenie, że zaraz dostanę okres..



miej nadzieje . może zarodek sie klimatyzuje . mnie też zdażało się bóle w dole brzucha i ból jajników tylko ja miałam nospe przez 6dni od transferu brać i tak tych bólów nie odczuwałam mocno .
 
dziś byłam na wizycie u endokrynologa bo miałam przepisane tabletki dostinek na obniżenie prolaktyny a ich w ciąży nie można brać . kazał odstawić i kolejna wizyta w lutym aby kontrolować wyniki tarczycy bo mam guzka w prawym płacie ale robiona była biopsja i nie jest groźny . lecz lekarz stwierdził ze to bedziemy kontrolować . nie mogę sie doczekać jutro pierwsze USG tak jestem ciekawa ze aż sie boje
 
Mam takie dość nietypowe pytanie bo...czy któraś z Was zastanawia się nad prowadzeniem pamiętnika ciąży? Lub może już go na :D Przyznam się, zaczynam się za czymś takim rozglądać ale jest tyle tego że nie wiem który wybrać. Może któraś z Was coś takiego prowadzi i mogłaby podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas wyboru tego typu pamiętnika?
Będę wdzięczna za pomoc :)
ja zamówiłam segregator ciążowy od mamy ginekolog i tam można wszystko wpisywać.
 
A co wyszlo ci cos w immuno?
Dziś wstawiałam na forum moje wyniki, z których niewiele rozumiem ale po rozmowie z lekarka wiem że ANA jest ok, a wyszły nieprawidłowości w przeciwciałach antykardiolipinowych co może być przyczyną braku implantacji i późniejszych ewentualnych poronień i sugerowała że to APS.. Mam iść do poradni genetycznej i zobaczymy co dalej..
 
Cześć wszystkim :) ja dziś 5dpt I jakoś gorzej się czuje... brzuch mnie boli jak na okres, martwię się, że się nie udało :( mialyscie jakieś objawy po transferze? Ja mam wrażenie, że zaraz dostanę okres..
Hej wszystkim, ja jestem 2dpt ale od punkcji cały czas boli brzuch jak w trakcie menstruacji. Czy któraś z Was miała podobnie? Bardzo się martwię, że to zły objaw.
 
Hej wszystkim, ja jestem 2dpt ale od punkcji cały czas boli brzuch jak w trakcie menstruacji. Czy któraś z Was miała podobnie? Bardzo się martwię, że to zły objaw.

He he ja jestem po owu w weekend i mam to samo ;) Jajnik tez mi dokucza.

Może to kwestia leków?

Organizm rządzi się swoimi prawami i trudno tu stwierdzić co to może być...
 
reklama
Do góry