reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak. Określił to tak że zarodek w macicy miał niekorzystne środowisko i jeden z tych który przetrwał pierwszy atak (bo 4 razy beta 0) musiał się ewakuowac tam gdzie nic go nie atakowało.
I tak trafił do jajowodu..
Moje KIR to AA. Żadnego dobrego KIRA same te zle atakujące zarodek [emoji24]
O jejku 😯 ciekawe to co napisałaś o tej ciąży pozam że zarodek uciekł sobie w inne miejsce itd ://.. ja też mam kir AA.. wczoraj miałam wlew Z Accofilu bo staramy się jeszcze 2 cykle naturalnie, potem moja pierwszą procedura :)) moja Pani dr mi powiedziała że mam się nie martwić bo dużo pacjentek miało te kiry co ja i z obstawa leków się udaje i głową do góry :))) ( martwię się ta immunologia wstretną ) oczywiście acofil będę brać jeszcze w brzuch ,ale do tego etapu jeszcze nie doszłam ;) ( czarna magia, coś mówiła że co kilka dni trzeba sprawdzać morfologie przy nim) no i plus steryd , to wszytko troszkę " oszuka" tą naszą immunologie ;) trzymam kciuki za sukces 💛 aha mi też wyszło że brakuje mi jakiś " komórek" które maja pomoc w implantacji, nie kojarzę dokładnie jak się to nazywało ale mam więcej tych złych ,niż tych dobrych ( chyba dobrze zrozumiałam :p)
 
reklama
Jeju ale się cieszę że Natalka zdrowiutka! ❤ Co za cudowny post ,liczę na to że po piątkowej wizycie też będę tak tryskać szczęściem 🙏✊
Moja tez ostatnio głowa w dół była
To będą najpiękniejsze święta 🥰tez czekam z utęsknieniem ,juz choinki przeglądałam 🤭
Ja mam w tym roku stara - jeszcze ja wykorzystam 5 rok - bo na nastepne swieta jak juz bedziemy w trojke bedzie duza zywa choineczka ;) Od jutra mysle zaczac wszystko powoli rozplanowywac - w sensie pokojowych. Kurcze u mnie o tyle glupio ze kuchnie mam na dole ;) jakos damy rade ;)
 
@klaudiaanita kochana teraz czekam na Twoje badania w piatek ✊ ✊ @Mirka30 ty chyba tez masz miec niedługo skan?

Taak 😊 Tak samo jak @klaudiaanita mam usg w piątek i już się doczekać nie moge tym bardziej że nawet nie znam jeszcze płodu 🥰 Mam nadzieję że sie dowiem samych dobrych wiadomości tak jak i Ty 😊😘
Ogromne gratulacjee, bardzo się cieszę że rozwija sie w Tobie silna córeczka 😘😘
 
Mam takie dość nietypowe pytanie bo...czy któraś z Was zastanawia się nad prowadzeniem pamiętnika ciąży? Lub może już go na :D Przyznam się, zaczynam się za czymś takim rozglądać ale jest tyle tego że nie wiem który wybrać. Może któraś z Was coś takiego prowadzi i mogłaby podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas wyboru tego typu pamiętnika?
Będę wdzięczna za pomoc :)
 
czesci dziewczyny ;) ja juz po 10:00 bylam po ale musialam swoje odespac ;) U nas wszystko pieknie 💓 💓 💓 Natalia jest zdrowa dziewczynką, sredniej wielkosci - ani mała ani duza ale badzo zdrowa 😍😍😍 Dzisiaj juz 380 gramow, 20 tydzien i 5 dzien ;) Troche mnie w poniedzialek moj ordynator wystraszyl bo jemu wycodzila znowu o prawie tydzien mlodsza ale widocznie zle ja wymierzyl wiec nie ma co sie sugerowac. Dzisiaj wyszlo dokladnieco do dnia zgodnie z transferem 😍😍😍💓💓💓💓 Zostala bardzo mocno przebadana, mozg, jakie sploty, przeplywy, serduszko bardzo dlugo, wszystkie narzady anatomicznie, pepowina i jej przeplywy, łozysko, wody owodniowe, stopki ktorymi caly czas mocno machala, szyjka macicy - lekarz nie mial zadnych uwag ;) Natalia ma tez zalozona karte w Gameta hehehehheulożona byla główka w dół i raczka zakrywala buzke, nie chciala sie pokazac, a pozniej zrobila fikołka i sobie siedziala ;) Jest cudowna. Dziewczyny to co sie teraz dzieje to jest dla mnie prawdziwy CUD - lekarz sam ja okreslil jako CUDOWNE DZIECKO - bylo bardzo blisko katastrofy ale pokazala wszystkim jaka jest silna !!!!! Nastepne badanie genetyczne za 9 tygodni w 30 - 31 tygodniu, tymczasem @Evela.6 prosze o wpisanie wizyty u lekarza prowadzacego na 14.12 ;) A teraz juz czekam spokojnie na swieta - za dwa tygodnie ubieram choinke 💓💓💓
Cudowna Natalia najwspanialszy cud na świecie ❤️💗 ogromnie się cieszę że wszystko jest w jak najlepszym porządku i możesz odetcnac spokojnie w oczekiwaniu na swój cud 💗 ja za to nie wiem co z tymi moimi wynikami, czy wyjdzie coś więcej ale już po tych widać problem...
No więc, za tydzień w czwartek 26/11 jadę po swojego kropka [emoji3059] teraz to będę dopiero przebierać nogami z niecierpliwości [emoji2956] młody szykuj się-mamuśki naciaga[emoji123][emoji3059][emoji170]
Nareszcie się doczekałaś kochana 👏👏 zabieraj kropka niech spędzi swoje pierwsze święta Bożego Narodzenia z rodzicami ✊✊✊
 
Cudowna Natalia najwspanialszy cud na świecie [emoji3590][emoji175] ogromnie się cieszę że wszystko jest w jak najlepszym porządku i możesz odetcnac spokojnie w oczekiwaniu na swój cud [emoji175] ja za to nie wiem co z tymi moimi wynikami, czy wyjdzie coś więcej ale już po tych widać problem...

Nareszcie się doczekałaś kochana [emoji122][emoji122] zabieraj kropka niech spędzi swoje pierwsze święta Bożego Narodzenia z rodzicami [emoji110][emoji110][emoji110]
[emoji3590]
 
Cudowna Natalia najwspanialszy cud na świecie ❤💗 ogromnie się cieszę że wszystko jest w jak najlepszym porządku i możesz odetcnac spokojnie w oczekiwaniu na swój cud 💗 ja za to nie wiem co z tymi moimi wynikami, czy wyjdzie coś więcej ale już po tych widać problem...

Nareszcie się doczekałaś kochana 👏👏 zabieraj kropka niech spędzi swoje pierwsze święta Bożego Narodzenia z rodzicami ✊✊✊
A co wyszlo ci cos w immuno?
 
reklama
Mam takie dość nietypowe pytanie bo...czy któraś z Was zastanawia się nad prowadzeniem pamiętnika ciąży? Lub może już go na :D Przyznam się, zaczynam się za czymś takim rozglądać ale jest tyle tego że nie wiem który wybrać. Może któraś z Was coś takiego prowadzi i mogłaby podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas wyboru tego typu pamiętnika?
Będę wdzięczna za pomoc :)


ja mam to i cos tam sobie wypisuje ale głównie to założyłam soebie taki bardzo fajny skrupulatny zeszyt i sama sobie go prowadze - staram sie zeby byl bardzo kolorowy a to moja specjalność ;) Wklejam wszystkie zdjecia, zapisyje pierwszy np ruchy, wizyty, plany co zbadac, wyniki badan, odczucia, leki, sny, stan fizyczny, troche jadlospisu, leki i wszystko co mi przyjdzie do glowy - po polowie ciąży zrobil sie z tego calkiem fajny pamietnik a przy okazji bardzo przydatny ;) Polecam ;)
 
Do góry