reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bazylia Lekarzem nie jesteś i podważasz informacje od lekarza. Po drugie wprowadzasz nie potrzebny stress dziewczynie po to żeby udowodnić, ze masz racje. Ja od moich lekarzy z kliniki i jedna klinik z lepszych w PL słyszałam sprzeczne opinie o tym czy progesteron dopochwowy wychodzi w krwi. Napewno jego wchłanialność do krwiobiegu jest inna. To czysta logika krem na pryszcze będzie miał inną wchłanialność, niż antybiotyk podany doustnie. Jesteś niegrzeczna w swoich wypowiedziach againnn... Dziewczyny zaglądają tu po wsparcie a nie wiedzę medyczną od tego mają lekarzy którzy je prowadzą.
na szczescie lekarzem nie jestem bo w dzisiejszych czasach bym sie bala nim byc. Nie mam zamiaruj jej stresowac bo pisalam w aspekcie innej dziewczyny. Co do progeserteonu i jego wchlaniania to jestem pod opieką dwoch lekarzy i klinicznego i prowadzacego ciaze ktorzy zgodnie twierdza ze duphaston nie wychodzi z krwi a cala reszta TAK, dlatego nalezy kontrolowac - po to zebym miala pewnosc co do jego odstawiania. Nie bede sie zachowywac jak dziecko i przytaczac JEJ NIEGRZECZNYCH WYPOWIEDZI, bo ja poczatkowo wypowiadalam sie tylko na temat progesteronu dopoki nie przegiela.
 
reklama
Mąż to nie może napatrzeć się na biust hahah bo już każdy biustonosz jest za mały aż boje się myśleć do jakiego rozmiaru dojdzie 😜ja ostatnio jakoś wypieram heparynę bo robię rano a dzisiaj zapomniałam i dopiero popołudniu chociaż staram się brać w miarę o stałej porze, pocieszam się że tylko do końca miesiąc biorę Prolutex i zostanie mi tylko jeden zastrzyk clexane. Niektórym podobno pomaga fenistil ale szczerze nie wiem czy jest on bezpieczny wiec lepiej dopytać lekarza
Wow 🧐🧐🧐
Ja zaczęłam 13 tydzień i brzuszka ni chu chu tylko moje sadełko gdzies tam lekko odstaje i obolały spuchnięty brzuch od zastrzyków z heparyny 🥺🥺
 
Mąż to nie może napatrzeć się na biust hahah bo już każdy biustonosz jest za mały aż boje się myśleć do jakiego rozmiaru dojdzie 😜ja ostatnio jakoś wypieram heparynę bo robię rano a dzisiaj zapomniałam i dopiero popołudniu chociaż staram się brać w miarę o stałej porze, pocieszam się że tylko do końca miesiąc biorę Prolutex i zostanie mi tylko jeden zastrzyk clexane. Niektórym podobno pomaga fenistil ale szczerze nie wiem czy jest on bezpieczny wiec lepiej dopytać lekarza
Ja biore fenistil i dzisiaj musialam druga tubke juz kupic. Zostal mi przepisany bo mam jakies swedzenie - dobry jest ;)
 
Dziewczyny !
Stał się CUD !
Szykując się do 3 podejścia invitro -zaszłam w ciąże NATURALNA !!!!!! :)
Staraliśmy się 5lat i nic! I z endometrioza się udało naturalnie 🥰🥰🥰
Także cuda się zdarzają Kochane! Trzymam za Was wszystkie kciuki !
Buziaki!!!

Piękna historia !! Ogromne gratulacje dla Ciebie !!

Coś pięknego :) Cud natury !
 
A jeszcze mam pytanie do mamuś, które już urodziły
Czy też słyszałyście o tym od swoich lekarzy że biorąc witaminy dla kobiet w ciąży w sensie jakaś pregne czy prenatal do samego końca ciąży to to też może być przyczyną , że dziecko rodzi się z duża waga urodzeniowa ?
Pytam bo kurde teraz mamy zajęcia online ze szkoły rodzenia i babeczka ginekolog się tak wypowiadała, że jest dużo dowodów na ten temat i że ona nie poleca brania tych witamin do samego końca, żeby je odstawić w 30 tygodniu.
I w sumie jestem w szoku bo pierwszy raz słyszałam coś takiego.
Zapytam mojego lekarza o to jak będę na wizycie, ale może Wy tez coś słyszałyście na ten temat
 
reklama
A jeszcze mam pytanie do mamuś, które już urodziły
Czy też słyszałyście o tym od swoich lekarzy że biorąc witaminy dla kobiet w ciąży w sensie jakaś pregne czy prenatal do samego końca ciąży to to też może być przyczyną , że dziecko rodzi się z duża waga urodzeniowa ?
Pytam bo kurde teraz mamy zajęcia online ze szkoły rodzenia i babeczka ginekolog się tak wypowiadała, że jest dużo dowodów na ten temat i że ona nie poleca brania tych witamin do samego końca, żeby je odstawić w 30 tygodniu.
I w sumie jestem w szoku bo pierwszy raz słyszałam coś takiego.
Zapytam mojego lekarza o to jak będę na wizycie, ale może Wy tez coś słyszałyście na ten temat
daj znac koniecznie jak juz bedziesz wiedziala ;) Ja biore pregna plus nie spotkalam sie jeszcze z taka opinia ;) Moze dlatego ten moj brzucholek taki pokazny ;)
 
Do góry