reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem i rozumiem, bo tu chodzi o wymianę informacji, a nie upieranie się przy swoim. Niski progesteron może być naprawdę niebezpieczny i większość z nas o tym wie
Naprawde wolalabym byc na jej miejscu i nie miec doswiadczenia w temacie a ze niestety mam bo sama szukalam od innych dziewczyn informacji to strasznie mnie ZIRYTOWALA - zwyczajnie ;)
 
reklama
Hej! Miałam wczoraj pierwszy crotransfer. Kropek był 3dniowy (10B). Kiedy najlepiej mam zrobić test? Lekarz zlecił na 11 dpt. Myślałam żeby zrobić Betę i Progesteron w 7dpt i 11dpt. Co o tym sądzicie?
Dodam, że wczoraj wieczorem miałam świdrujące bóle podbrzusza. Dziś bóle podbrzusza są mniejsze ale czuję że bardziej bolą mi jajniki. Czy to normalne? Pomóżcie bo mam czarne myśli ://
 
Nic nie wychodzi ani duphaston ani lutinus ani luteina
Obawiam się że jesteś w błędzie. W Nov. tak Ci powiedziano? To dziwne bo ja nie produkuje swojego progesteronu wcale ( nie mam jajników a więc ciałka zoltego) od wielu lat sztucznie jadę na estrogenie i progesteronie dla wywoływania miesiączki a przed transferem brałam luteinę i lutinus i jak zrobiłam wyniki w dniu transferu to miałam 17.6 więc musiał wyjść z leków skoro sama nie jestem z medycznego punktu widzenia w stanie go wyprodukować. I jeszcze dr Staro.slawska stwierdziła że ten poziom jest zbyt niski i od razu dołożyła Crinone.
 
A ty nadal swoje raz napisałam że nie wychodzi (w poście do tej dziewczyny) bo taką informację dostałam od lekarza poprawilas mnie ok ale później już tylko pisałam odnośnie siebie że mi nie wychodzi z tych leków co ja biorę może masz rację i teraz ja powinnam się w to zagłębić dlaczego mi nie wyszło a jeśli wyszło to czemu tak nisko tylko się zastanawiam że skoro biorę takie duże dawki to dlaczego tego nie widać w wynikach. Przepraszam jeśli wprowadziłam zamęt bo uważam że ta dyskusja nie powinna aż tak się rozkrecic bo nie chce nikogo irytować może nie jestem aż tak w tym kierunku doświadczona jak ty i nie wiedziałam że aż tak może cię to wzburzyć. Jeszcze raz przepraszam.
Nie przyjelas tego do wiadomosci to po pierwsze a po drugie ja tez mialam duzy problem i z beta i z progesteronem NIE RAZ i bylam wdzieczna za wiedze jaka dziewczyny tutaj mialy.
 
Nie w no.vum mi nikt tego nie powiedzial, zupełnie ktoś inny.
Obawiam się że jesteś w błędzie. W Nov. tak Ci powiedziano? To dziwne bo ja nie produkuje swojego progesteronu wcale ( nie mam jajników a więc ciałka zoltego) od wielu lat sztucznie jadę na estrogenie i progesteronie dla wywoływania miesiączki a przed transferem brałam luteinę i lutinus i jak zrobiłam wyniki w dniu transferu to miałam 17.6 więc musiał wyjść z leków skoro sama nie jestem z medycznego punktu widzenia w stanie go wyprodukować. I jeszcze dr Staro.slawska stwierdziła że ten poziom jest zbyt niski i od razu dołożyła Crinone.
 
Noooo niestety tez tego nie rozumiem a sama wiesz ile bylo przypadkow gdzie beta byla zerowa badz bardzo niska i lekarze dalej kazali sie faszerwoac lekami a co najgorsze dawali zludna nadzieje. Kiedy masz wyniki? Jak twoja dieta? Bo moja poszla sobie daleko ale boje sie cukrzycy ciazowej wiec chyba znowu sie z nia zaprzyjaznie ;) Najgorsze ze lekarz nie pozwolil mi jesc pelnoziarnistej mąki tylko biale pieczywo a najlpeiej buleczki ze wzgledy na to swedzenie wiec nie wiem jak to wszystko wyposrodkowac - wlasnie podjadam lody ;) U mnie juz 5 kg na plusie a teraz podobno sie chyba dopiero zacznie ;)
Wyniki nifty pewnie w przyszłym tygodniu będą 🥺🥺🥺 dzis mi się śniło ze wszystki było dobrze tylko jakimś cudem wyszła mi infekcja grzybicza pochwy 😂😂😂😂😂 tak wiesz w badaniu krwi 😂 głowę mam zryta i mysle tylko o bejbiku ale na szczęście 8 godzin dziennie muszę się skupić na pracy wiec jeszcze nie oszalałam 🤪 o diecie tez już zapomniałam niestety nie wiem dlaczego ale poprostu odrzucało mnie od tych produktów które jadłam przez ostatnie pół roku i nagle czułam niepohamowana ochotę na placki ziemniaczane, pierogi, tosty itp a nie mogę przełknąć nabiału ani gotowanych warzyw... jak nie męczą mnie mdłości to zmuszam się trochę do surowych warzyw i jogurtu ale najchętniej to bym jadła mc Donalda z pizza na zmianę i popijała cola. Nie robię tego ze względu na zdrowie maluszka bo wiem ze to śmieciowe jedzenie ale ulegam frytkom 😂
 
A ty nadal swoje raz napisałam że nie wychodzi (w poście do tej dziewczyny) bo taką informację dostałam od lekarza poprawilas mnie ok ale później już tylko pisałam odnośnie siebie że mi nie wychodzi z tych leków co ja biorę może masz rację i teraz ja powinnam się w to zagłębić dlaczego mi nie wyszło a jeśli wyszło to czemu tak nisko tylko się zastanawiam że skoro biorę takie duże dawki to dlaczego tego nie widać w wynikach. Przepraszam jeśli wprowadziłam zamęt bo uważam że ta dyskusja nie powinna aż tak się rozkrecic bo nie chce nikogo irytować może nie jestem aż tak w tym kierunku doświadczona jak ty i nie wiedziałam że aż tak może cię to wzburzyć. Jeszcze raz przepraszam.
Spoko bete masz masz ładna a progesteron troche niski ale taki tez sie zdarza - ja zwyczajnie bym sobie go dołożyla bo tak tu robilysmy i gdybys wczesniej do mnie niegrzecznie nie pisala ze mam sobie pisac gdzie indziej - to bym ci wlasnie to doradzila ;) Zaaplikuj sobie wiecej progesteronu.
 
reklama
Do góry