reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie goraczkuję, ani nie plamię ale i tak ciagle o tym myśle :)
tak to wygląda, jest go niestety sporo.
Zarodeczki mają tu po 6 mm, wiec łatwo policzyć ile mniej wiecej jest płynu.
Kurcze nie wiem ile tego plynu bylo u mnie ale tez podobno sporo. A masz jakies upławy? wiem ze ciezko wytrzymac do kolejnej wizyty ale naprawde mysle ze to sie ładnie wszystko wchłonie ;)
 
To pisz to innym a nie siadlas na mnie. Skoro jesteś najmądrzejsza to sobie bądź każdy ma swój rozum i każdy ma prawo do swojego zdania ty wyrazilas swoje ja swoje i na tym koniec. Dziękuję za tą niepotrzebna konwersacje.
Aktualnie siedze na swoim tyłku i nie mam ochoty siadac na Tobie ;) Nie wiem skad taka Twoja reakcja bo nie pisalam o tobie tylko o dziewczynie ktorej ja uwazam prog w 10 dpt rowny 8 jest niski i jest alarmujacy.
 
Dziewczyny spokojnie, każda z Was ma trochę racji. Wiadomo, ze są kliniki gdzie nie bada się progesteronu i lekarze mówią, ze podowany dopochwowo nie wychodzi we krwi. W innych progesteron jest badny i w razie niskiego wyniku podawane są wieksze dawki - które poprawiają wynik. prawda leży myślę po środku. Progesteron podawany dopochwowo wchłania sie przez scianki pochwy i macicy do krwi, macica wiekszość przejada, ale to co wchłania się do krwi idzie w obieg i w badaniu z krwi pokazuje sie wyniku. Doświadczeni lekarze wiedzą jakie normy są dopuszczalne i sie martwia lub nie. U mnie po dołozeniu 1 tabletki lutinusa podniósł sie z 22 do 35, więc wyraźnie było go we krwi widać.
 
Ale ja nie twierdzę że nie wychodzi tylko napisałam że ten co ja biorę mi w krwi nie wyszedł wy może bierzecie inne leki które wychodza a skoro by było coś nie tak to lekarz by mi albo zwiększył dawki albo dołożył coś jeszcze a tego nie zrobił więc mu ufam raczej na moją niekorzyść by nie działał.
Ja miałam z tymi lekami progesteron powyżej 60 w 4 dzień po transferze dlatego jest mało prawdopodobne że to by był naturalny progesteron, bo 3 dniowy zarodek nie jest jeszcze nawet wtedy zagnieżdżony.
 
Kurcze nie wiem ile tego plynu bylo u mnie ale tez podobno sporo. A masz jakies upławy? wiem ze ciezko wytrzymac do kolejnej wizyty ale naprawde mysle ze to sie ładnie wszystko wchłonie ;)
Dziękuję, trzymam za siebie kciuki. Chyba zacznę mówić z miłoscia do tego płynu i moze wtedy mnie posłucha :D
Upławów nie mam, wogóle nic nie skazuje na ten płyn poza USG
 
Nic nie wychodzi ani duphaston ani lutinus ani luteina
Skąd masz takie informacje ??
To niemożliwe ponieważ jeśli podchodzisz na sztucznym cyklu do transferu to nie masz owulacji wiec progesteron jest na baaaardzo niskim poziomie który nie utrzymałby ciazy. Ja miałam 3 dni po transferze poziom 38 wiec niby skąd ?? Oczywiście ze luteina wychodzi we krwi bo w cyklu bezowulacyjnym progesteron nie jest produkowany a łożysko zaczyna wydzielać progesteron około 10 tygodnia ciazy
 
reklama
Czesc Dziewczyny, mnie zostaly leki po kuracji, sprzedam Gonal, Menopur i Cetrotide, gdyby ktos w Krakowie szukal.
Wszystkie w lodowce wiec tylko odbior wlasny, cena do uzgodnienia. Zycze Wam powodzenia!
 
Do góry