reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Załączniki

  • IMG_20201106_194731.jpg
    IMG_20201106_194731.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Kompletnie nie rozumiem, czemu to u Ciebie tak wszystko funkcjonuje... U mnie działa wszystko. Owszem, są teleporady ale z sensem, jak trzeba bardziej zbadać, to umawiają na wizytę.
A taka cena za ekstrakcję to jakiś kosmos... Nawet w Warszawie to jest górna cena meeeeega trudnego usunięcia.
Taaaaa ;) 600 zł za usuniecie zeba o_O 🤪 jeszcze sie z tym nie spotkałam a tez mieszkam w mniejszej miejscowosci powiatowej i ostatnio pisalam ze mialam usuwana ósemke bardzo trudna - zaplacilam 150 zł ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj miało 13mm więc sporo. Nawet die pytałam czemu ma więcej niż przy ostatniej wizycie to mi powiedziała, że parę mm błędu zawsze trzeba brać pod uwagę.. Oby za tydzień było mniejsze. Leki muszą zadziałać
A ile dziś miało endomedrium u Ciebie?? Mi ewidentnie się złuszcza więc już wiem że na 99%transfer się odbędzie [emoji3590]
 
Ja czekam aż beta spadnie do 0 to mnie taki wynik nie cieszy [emoji85]
6.11 – wizyta kwalifikacyjna przed transferem @Evela.6

Nasz kalendarzyku kochany i co tam dopuścili Cie w tym cyklu??

6.11 – pierwsza beta @kolor nadzieji

Eee były krechy to o bete się nie martwię :) nie doczytałam jeszcze wyniku ale dobiję do tego postu :)



Co za piękny wynik ! szacun
 
Daje dziewczynki znać[emoji16]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji846] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]

Nie mogło być inaczej :)

Ja czekam aż beta spadnie do 0 to mnie taki wynik nie cieszy [emoji85]

🥺🥺🥺

Przepraszam Cie... :( nie zrobiłam tego celowo... nie wiedziałam. Trudno tutaj każdą pamiętać z osobna. Kretynka ze mnie ! Sory

🥺🥺🥺
 
Taaaaa ;) 600 zł za usuniecie zeba o_O 🤪 jeszcze sie z tym nie spotkałam a tez mieszkam w mniejszej miejscowosci powiatowej i ostatnio pisalam ze mialam usówana ósemke bardzo trudna - zaplacilam 150 zł ;)
Mogę nawet numer podać do dentysty który sobie tyle liczy 🤪 ja za czwórkę zapłaciłam 180 albo 200 zl. Seriooo sama się zastanawiałam skąd te ceny maja...
 
reklama
Daje dziewczynki znać[emoji16]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji846] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
Pięknie gratulacje kochana
 
Do góry