reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No 200 zł to nie 600 - taka cene jestem jeszcze w stanie zrozumiec ;) W klinice 400 zł chyba to koszt znieczulenia ogolnego pod opieka anestazjologa ;)
Różne ceny były... Najniższa to te 200 do którego ja poszlam a Pan nie pamiętam teraz ale chyba Pan Pastor w legnicy brał dokładnie 550 zł... Ja wyrywałam u pustułki który na NFZ nie przyjmował bo korona ale prywatnie korony już nie było. Nie chcesz nie wierz... Pod dzwon po dentystach chirurgach w legnicy i zobaczysz ile sobie wołają za wyrwanie 4 albo 5... Takie tu są ceny... Jeden juz nie pamiętam który powiedział mi 350 zł... Tak się tu niestety cenią...
 
Mój to nawet nie wiedział czy ja w końcu jestem w ciąży czy już nie😂😂😂 ciągle mówiłam nie niestety za małe przyrosty, nic z tego nie będzie. Potem kolejna beta i nadzieja ale zaraz dodawałam "za mało" , no i tak w koło.
Dokładnie tak jak u mnie - przeciez sama wiesz jak bylo ;) Efekt byl taki ze jak juz go we wszystko wtajemniczylam to biednemu az siwe wlosy wyszly ;) Pamietam jak odebralam pierwsza bete to i tak wszystko w sobie dusilam i robilam mu torta na urodziny, no i tez nic nie powiedzialam ;)
 
Różne ceny były... Najniższa to te 200 do którego ja poszlam a Pan nie pamiętam teraz ale chyba Pan Pastor w legnicy brał dokładnie 550 zł... Ja wyrywałam u pustułki który na NFZ nie przyjmował bo korona ale prywatnie korony już nie było. Nie chcesz nie wierz... Pod dzwon po dentystach chirurgach w legnicy i zobaczysz ile sobie wołają za wyrwanie 4 albo 5... Takie tu są ceny... Jeden juz nie pamiętam który powiedział mi 350 zł... Tak się tu niestety cenią...
Ale ja Ci wierze tylko bardzo mnie dziwia takie ceny ;) Sama sie w zebach duzo bawilam zeby doprowadzic je do takiego stanu w jakim teraz sa ;) Wiem tylko ze wieksze sumy placilam jak juz naprawde bylo co robic. Jakis kanal albo cos. Tak naprawde to juz dwano nic z nimi nie robilam bo wszystkie mam wyleczone a ostatnio chodzilam tylko na kontrole czy piaskowanie.
 
Różne ceny były... Najniższa to te 200 do którego ja poszlam a Pan nie pamiętam teraz ale chyba Pan Pastor w legnicy brał dokładnie 550 zł... Ja wyrywałam u pustułki który na NFZ nie przyjmował bo korona ale prywatnie korony już nie było. Nie chcesz nie wierz... Pod dzwon po dentystach chirurgach w legnicy i zobaczysz ile sobie wołają za wyrwanie 4 albo 5... Takie tu są ceny... Jeden juz nie pamiętam który powiedział mi 350 zł... Tak się tu niestety cenią...
W sensie oczywiscie dziwia mnie ceny w wysokosci 600 zl bo chyba wczesniej o takich pisalas ;)
 
reklama
Do góry