reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale bary mamy otwarte .
Wszystko mamy otwarte tylko są limity i od poniedziałku nie możemy opuszczać wsi .
Parki dla dzieci tylko są zamknięte....
Debile. To u nas parki sa otwarte, ale bary i centra handlowe zamkniete. No i wsi nie mozemy opuszczac od pt 6h do pon 6h.
A za tydzien w sobote mam sesje swiateczna [emoji16] Trzeba bedzie zlamac zakaz [emoji38]
 
reklama
Kompletnie nie rozumiem, czemu to u Ciebie tak wszystko funkcjonuje... U mnie działa wszystko. Owszem, są teleporady ale z sensem, jak trzeba bardziej zbadać, to umawiają na wizytę.
A taka cena za ekstrakcję to jakiś kosmos... Nawet w Warszawie to jest górna cena meeeeega trudnego usunięcia.
Właśnie, a najlepsze jest to że poszlam do dentysty który wyrywa mi zawsze żeby na fundusz... Tzn. Raptem 4 mi wyrwał w tym 2 ósemki... Tam gdzie przyjmuje na fundusz widniała kartka ze w razie bólu dzwonić do niego i przyjmie... Tzn. Dzwonić na fundusz... Dzwoniłam przez godzinę... Nikt nie odbierał... A bolało że to bajka... Oczywoscie byłam przed samą Stymulacja i omijałam tabletek jak diabeł święconej wody... Więc zaczelam szukać pomocy prywatnie... I padło na niego bo miał najmniejsza cenę a zresztą mega się boję dentysty i zaufanie mam tylko do niego...
 
Masz prawo mieć doła... Tymbardziej, ze tyle niepowodzeń i zagrożeń naraz... Mam nadzieję, że nie starciisz pracy, a w in vitro w końcu szczęście się do Ciebie uśmiechnie...
Niestety ale to już pewne że z dniem 1 grudnia nie mam pracy. Obym szybko tylko znalazła nowa bo potrzebuje pieniędzy.. Na maleństwo bo ja nie odpuszczę 💪
Ja się bardziej nie mogę doczekać Twoich dwóch kreseczek kochana ‼️ już wkrótce będą wierzę w to 😁😁
 
Niestety ale to już pewne że z dniem 1 grudnia nie mam pracy. Obym szybko tylko znalazła nowa bo potrzebuje pieniędzy.. Na maleństwo bo ja nie odpuszczę 💪
Ja się bardziej nie mogę doczekać Twoich dwóch kreseczek kochana ‼ już wkrótce będą wierzę w to 😁😁
Ojej, współczuję... I trzymam kciuki!
Ja się dzisiaj pokłóciłam ze swoją szefową... Oj gorąco było. Nie przyznam jej się teraz zbyt szybko, że biorę zwolnienie po transferze.

Dziewczynki, bo mnie @Brakujemiwiary zaciekawiła. Czego nie można robić podczas stymulacji? Przeciwbólowe są zakazane? Na szczęście do tej pory nie potrzebowałam, ale lekarz nic mi nie powiedział...
 
Ojej, współczuję... I trzymam kciuki!
Ja się dzisiaj pokłóciłam ze swoją szefową... Oj gorąco było. Nie przyznam jej się teraz zbyt szybko, że biorę zwolnienie po transferze.

Dziewczynki, bo mnie @Brakujemiwiary zaciekawiła. Czego nie można robić podczas stymulacji? Przeciwbólowe są zakazane? Na szczęście do tej pory nie potrzebowałam, ale lekarz nic mi nie powiedział...
Nie są ale ja ich chciałam uniknąć, chciałam mieć wszystkie żeby wyleczone itp.
 
Niestety ale to już pewne że z dniem 1 grudnia nie mam pracy. Obym szybko tylko znalazła nowa bo potrzebuje pieniędzy.. Na maleństwo bo ja nie odpuszczę 💪
Ja się bardziej nie mogę doczekać Twoich dwóch kreseczek kochana ‼ już wkrótce będą wierzę w to 😁😁
😘
Kochana, nie załamuj się. Wierzę, że to tylko chwilowe...
 
Daje dziewczynki znać[emoji16]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji846] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
 
I Ty też zobaczysz dwie kreski. Mi ten pierwszy transfer dał nadzieję, że może się udać. Teraz pewnie po prostu zarodek nie był taki ładny na jaki wyglądał..
Jak ja Cię rozumiem... Też nigdy nie zobaczyłam dwóch kresek na teście ... Coś w stylu, czy w ogóle się do tego nadaję, bo może mój organizm jest w stanie wydać na świat tylko chore dziecko. Głupie to bardzo.
 
reklama
To ja jestem 4 dni po Tobie. Zobaczymy jaka będzie beta po tej kolejnej dawce tabletek poronnych, może przeżyje 5 dni z tymi lekami
Czekaj czekaj bo właśnie się pogubilam dziś jest dokładnie 11 dni po poronieniu więc źle policzyłam... 2 tygodnie jeszcze nie minęły... Właśnie to sprawdzałam... Ty jesteś parę dni po mnie 3 dni dokładnie...
 
Do góry