reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To ja jestem 4 dni po Tobie. Zobaczymy jaka będzie beta po tej kolejnej dawce tabletek poronnych, może przeżyje 5 dni z tymi lekami
Dalej je bierzesz??? Czekaj czekaj bo ty dzis miałaś lekarza 🤔🤔🤔 dobrze pamiętam?? Co powiedział??? Jak dobrze pamiętam ty poroniłas w piątek a ja we wtorek to jest 3 dni 🤪
 
reklama
Daje dziewczynki znać[emoji16]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji846] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
Wiedziałam że będzie dobrze ❤️❤️❤️ teraz życzę spokojnej ciąży i aby wszystko było już tylko dobrze 😘😘😘😘❤️
 
Tak miałam lekarza dzisiaj. Nie brałam już tych tabletek i mówiłam Ci, że dzisiaj już tylko plamie. Lekarka powiedziała że to Endometrium musi się bardziej złuszczyć jeśli chce podejść do transferu w grudniu i ona by mi dała znowu te tabletki na 5 dni żeby to wszystko się na pewno oczyściło do końca. Dlatego wzięłam te tabletki i mam przyjść jeszcze raz na kontrolę za tydzień.
Dalej je bierzesz??? Czekaj czekaj bo ty dzis miałaś lekarza [emoji848][emoji848][emoji848] dobrze pamiętam?? Co powiedział??? Jak dobrze pamiętam ty poroniłas w piątek a ja we wtorek to jest 3 dni [emoji2957]
 
Tak miałam lekarza dzisiaj. Nie brałam już tych tabletek i mówiłam Ci, że dzisiaj już tylko plamie. Lekarka powiedziała że to Endometrium musi się bardziej złuszczyć jeśli chce podejść do transferu w grudniu i ona by mi dała znowu te tabletki na 5 dni żeby to wszystko się na pewno oczyściło do końca. Dlatego wzięłam te tabletki i mam przyjść jeszcze raz na kontrolę za tydzień.
To teraz już musi być dobrze 😘😘❤️ i razem będziemy podchodzić do transferu, mam nadzieję że tym razem będzie udany 😘😘😘❤️ ja za tydzień mam wizytę w klinice, tzn. Robię wymazy i mam nadzieję juz 28 będę mieć wizytę która pozwoli abym na początku grudnia podeszła do transferu. Chociaż teraz nie wiadomo kiedy dostanę @ pewnie jak zwykle się spóźni jak na nią czekam :/ eh... Najważniejsze że już bliżej niż dalej 😉
 
Ja mam na szczęście te wszystkie badania ustawowe aktualne to mam być w klinice dopiero jak okres dostane. Oby przyszedł jak najszybciej! Musimy sobie zrobić prezent na święta [emoji7]
To teraz już musi być dobrze [emoji8][emoji8][emoji3590] i razem będziemy podchodzić do transferu, mam nadzieję że tym razem będzie udany [emoji8][emoji8][emoji8][emoji3590] ja za tydzień mam wizytę w klinice, tzn. Robię wymazy i mam nadzieję juz 28 będę mieć wizytę która pozwoli abym na początku grudnia podeszła do transferu. Chociaż teraz nie wiadomo kiedy dostanę @ pewnie jak zwykle się spóźni jak na nią czekam :/ eh... Najważniejsze że już bliżej niż dalej [emoji6]
 
Ja mam na szczęście te wszystkie badania ustawowe aktualne to mam być w klinice dopiero jak okres dostane. Oby przyszedł jak najszybciej! Musimy sobie zrobić prezent na święta [emoji7]
Moje juz niestety straciły ważność 😔😔 więc muszę je porobić, a że na wynik muszę chwile poczekać to jade za tydzień.. . Dokładnie tak bo w tym roku ani pomysłu na prezent ani kasy nie widać 🙈( wolę wydać na dziecko, niż sobie coś kupić.... Juz tak mam na siebie mi szkoda a na dziecko i innych mogę kupę kasy wydawać) więc prezent idealny by był 😍😍❤️ będę się modlić codziennie, zrobię wszystko co trzeba byłe by się teraz udało ❤️ w nowy rok wejdziemy w dwupaku a już w przyszłym roku będziemy tulić małego bobasa 😍😍😍❤️
 
Tak miałam lekarza dzisiaj. Nie brałam już tych tabletek i mówiłam Ci, że dzisiaj już tylko plamie. Lekarka powiedziała że to Endometrium musi się bardziej złuszczyć jeśli chce podejść do transferu w grudniu i ona by mi dała znowu te tabletki na 5 dni żeby to wszystko się na pewno oczyściło do końca. Dlatego wzięłam te tabletki i mam przyjść jeszcze raz na kontrolę za tydzień.
A ile dziś miało endomedrium u Ciebie?? Mi ewidentnie się złuszcza więc już wiem że na 99%transfer się odbędzie ❤️
 
reklama
Do góry