reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie mogę zrobić wymaz z chlamydii i szystosc .. Właśnie dzwoniłam na infolinię i powiedzieli mi ze do 30 dni... To zdecydowanie za długo 😭😭😭 chodzi mi o Wrocław... Albo może w waszych klinikach które mieszczą się też we Wrocławiu
W klinikach robia na poczekaniu. To samo na wizycie u ginekologa ;)
 
To super, ty jesteś już 2 tygodnie po poronieniu tak?
Boze, kolejny raz czytam wynik bety i ryczę. Mój transfer będzie mógł się odbyć w juz w grudniu. Beta na dzień dzisjeszy wynosi 45. Już w poniedziałek może nie być po niej śladu [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] teraz już pozostało mi się umówić na badania pozostałe [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji3590] Nawet nie wiecie jak się ciesze. Mam ochotę góry przenosić
 
W mojej wsi 55 tys osob dziś podali wyniki badań virusa.

Przez tydzień przetestowali 24 tyś osob we wsi ( kto chciał miał test ) 1,3 % pozytywnych .
Od poniedziałku będziemy zamknięci tz. Nie możemy opuszczać wsi bez uzasadnienia .
Muszę zadzwonić do kliniki by wysłali papier że muszę ich odwiedzić
 
Teraz ludzie chorują to mamy problem z Covid. Tego nie da się oszukać. Wtedy w kwietniu/maju nie mieliśmy co testować bo szybko nas zamkneli. W szpitalach bez problemu były wolne miejsca. Nawet tysiące testów nic by nie dało bo nie było co wykrywać. Świadczył o tym procent pozytywnych testów, bardzo niski. Teraz to inna bajka. Nie miałaś więc racji .
System opieki zdrowotnej mamy jaki mamy. Są kraje z gorszym dostępem do opieki i są z lepszym. Nawet bogate kraje mają swoje "kwiatki" w tych systemach.
Do Was przyszło to buuuum teraz jak było u nas w marcu / kwietniu chodź u nas podawali znacznie wyższa śmiertelność. I też w Hiszpani brakowało karetek ..... ( kolega jeździ karetka ) w większości nie było respiratorow bo były na szpitalu w użyciu.
Pl zamknęła się wcześnie i miała czas sie przygotować..... Ale chyba nie zdążyli 🙄
 
Kobitki to moje 2 cm szczęścia za tydzień robię Nifty pro, trzymajcie kciuki 🥰
 

Załączniki

  • 048E83D0-79F6-48E0-A9AC-720375BADE73.jpeg
    048E83D0-79F6-48E0-A9AC-720375BADE73.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 100
reklama
Do góry