reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to Ty w systemie medipoint nie widzisz wyników badania pgs? ja to od razu w systemie widziałam przy każdym wyniku. U nas to nawet nie wiem ktory zarodek lekarz wybrał:) (wszystkie są mniej więcej takiej samej jakosci).
Wiesz co ja Probowalam rozpracować kto jej kto[emoji6]ale tam tylko nr zleceń są i nie mogłam ich dopasować do zarodkow [emoji848] ale to już nie jest ważne[emoji846] tak jak pisałam, ja nie bardzo chciałam wiedzieć [emoji6]
 
[IedzialamQUOTE="Kasia2247, post: 20315046, member: 200297"]
Hej ja mam podobna sytuacje. Mam okres i jestem 13dpt moja beta powolutku rosnie. Kiedy dowiedziałaś sie ze to ciaza pozamaciczna ??? Boje sie ze jest coś nie tak. Od 4dni mam krwawienie takie okresowe. W pon ide na usg i zastanawiam się czy juz beda mogli coś stwierdzić????
[/QUOTE]
Ja późno się dowiedziałam. Gdzieś 5-6 tc, jak krwawiłam i podbrzusze mnie bolało. Ale nie myślałam że to cp. W tym samym dniu na cito przyjął mnie mój lekarz i patrzył i patrzył i do końca nie był pewien. Szybko jechałam do szpitala i tam też się wpatrywali i się konsultowali. Na prawdę to przeżywałam...😪 i beta mi badali była powyżej 3000 więc już nie mieli wątpliwości.
 
Ja dalej mam nadzieję na grudzień, jakby nie było tydzień po poronieniu jest min 10 razy mniejsza, bo dokładnej wartości sprzed poronienia nie znam. Dlatego mam nadziej, że się uda
Ja nie znam wartości przed poronieniem... Ostatnia jaka robiła to wynosiła 3734 chyba, nie pamiętam dokładnie... Było to dokładnie 21 dni po transferze.... No zobaczymy zaraz mam mieć wyniki... Tak bardzo chyba jeszcze się ich nie boję...
 
Upieralam sie, ze dane sa jakie sa, bo nie robi sie testow. Teraz robi sie ich wiecej i od razu dane wygladaja inaczej, a gdyby robilo sie ich tyle ile na zachodzie to czyli jakies 3 razy tyle co teraz to wtedy rozmawialybysmy o tym czy faktycznie "nic sie nie stalo".
Teraz ludzie chorują to mamy problem z Covid. Tego nie da się oszukać. Wtedy w kwietniu/maju nie mieliśmy co testować bo szybko nas zamkneli. W szpitalach bez problemu były wolne miejsca. Nawet tysiące testów nic by nie dało bo nie było co wykrywać. Świadczył o tym procent pozytywnych testów, bardzo niski. Teraz to inna bajka. Nie miałaś więc racji .
System opieki zdrowotnej mamy jaki mamy. Są kraje z gorszym dostępem do opieki i są z lepszym. Nawet bogate kraje mają swoje "kwiatki" w tych systemach.
 
Boze, kolejny raz czytam wynik bety i ryczę. Mój transfer będzie mógł się odbyć w juz w grudniu. Beta na dzień dzisjeszy wynosi 45. Już w poniedziałek może nie być po niej śladu 😍😍😍😍 teraz już pozostało mi się umówić na badania pozostałe 😍😍😍😍❤️ Nawet nie wiecie jak się ciesze. Mam ochotę góry przenosić
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie mogę zrobić wymaz z chlamydii i szystosc .. Właśnie dzwoniłam na infolinię i powiedzieli mi ze do 30 dni... To zdecydowanie za długo 😭😭😭 chodzi mi o Wrocław... Albo może w waszych klinikach które mieszczą się też we Wrocławiu
 
Do góry