reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny teraz ja trochę pohisteryzuje doradzcie... byłam wczoraj na wizycie 18dpt jest pęcherzyk wewnątrzmacicy wielkości 5mm czy to prawidłowa wielkość? W tym pęcherzyku na zdjęciu jest ciemno nic nic widać kolejna wizyta za dwa tygodnie i ma być zarodek i serduszko tak powiedział lekarz ale czy Bedzie to tylko powiedział że możemy trzymać kciuki. Jak myślicie będzie dobrze? Beta powyżej 1300
 
reklama
Dziewczyny teraz ja trochę pohisteryzuje doradzcie... byłam wczoraj na wizycie 18dpt jest pęcherzyk wewnątrzmacicy wielkości 5mm czy to prawidłowa wielkość? W tym pęcherzyku na zdjęciu jest ciemno nic nic widać kolejna wizyta za dwa tygodnie i ma być zarodek i serduszko tak powiedział lekarz ale czy Bedzie to tylko powiedział że możemy trzymać kciuki. Jak myślicie będzie dobrze? Beta powyżej 1300
Dodam że przestają boleć mnie piersi i trochę mnie to martwi
 
Dziewczyny teraz ja trochę pohisteryzuje doradzcie... byłam wczoraj na wizycie 18dpt jest pęcherzyk wewnątrzmacicy wielkości 5mm czy to prawidłowa wielkość? W tym pęcherzyku na zdjęciu jest ciemno nic nic widać kolejna wizyta za dwa tygodnie i ma być zarodek i serduszko tak powiedział lekarz ale czy Bedzie to tylko powiedział że możemy trzymać kciuki. Jak myślicie będzie dobrze? Beta powyżej 1300
Wszystko Ok powinno być. Ja musiałam wizytę 16 dpt i pęcherzyk był bez zarodka jeszcze i miał 3 mm. 😉😉 nie stresuj się bete masz ładna ❤️
 
Dziewczyny teraz ja trochę pohisteryzuje doradzcie... byłam wczoraj na wizycie 18dpt jest pęcherzyk wewnątrzmacicy wielkości 5mm czy to prawidłowa wielkość? W tym pęcherzyku na zdjęciu jest ciemno nic nic widać kolejna wizyta za dwa tygodnie i ma być zarodek i serduszko tak powiedział lekarz ale czy Bedzie to tylko powiedział że możemy trzymać kciuki. Jak myślicie będzie dobrze? Beta powyżej 1300
Miałam wizytę 20dpt 3 dniowego zarodka i był sam pęcherzyk, a 25 dpt zarodek i zaczątek serduszka już było widać
 
Dziewczyny teraz ja trochę pohisteryzuje doradzcie... byłam wczoraj na wizycie 18dpt jest pęcherzyk wewnątrzmacicy wielkości 5mm czy to prawidłowa wielkość? W tym pęcherzyku na zdjęciu jest ciemno nic nic widać kolejna wizyta za dwa tygodnie i ma być zarodek i serduszko tak powiedział lekarz ale czy Bedzie to tylko powiedział że możemy trzymać kciuki. Jak myślicie będzie dobrze? Beta powyżej 1300

Musi być OK !! Nie przewiduj nawet innej opcji !! :)
 
Ufff, udało mi się przeczytać wszystko, trzeba przyznać, że macie dar do pisania :rofl::cool2:
Następną weryfikację mam dopiero w 10 dpt czyli w czwartek, ale przeżyję, w ciążach w które zaszłam naturalnie w ogóle nigdy nie robiłam bety tylko po 1 sikańcu i nawet mi do głowy nie przychodziło, żeby się niepokoić. Tylko, że po czterech latach starań i in vitro trudno znosić to tak na spokojnie :)
 
Kochana nasz💔,a moze bylo by lepiej gdybys poprosila lekarza o skierowanie do szpitala na zabieg? Ominie cie to wszystko,i bedzie szybko po wszystkim .Nie wydaje mi sie,zeby tobylo dla ciebie wlasciwie,w domu to przezywac.
lepiej się oczyścić naturalnie. każdy zabieg lyzeczkowania powoduje zmniejszenie szans na zagniezdzenie A nie wiadomo czy pozniej nie będzie potrzebny. Ale fakt.w szpitalu podadzą tabletki i szybciej pójdzie i pewnie się bez lyzeczkowania obejdzie. @Brakujemiwiary przykro mi. Wiem co czujesz.
 
lepiej się oczyścić naturalnie. każdy zabieg lyzeczkowania powoduje zmniejszenie szans na zagniezdzenie A nie wiadomo czy pozniej nie będzie potrzebny. Ale fakt.w szpitalu podadzą tabletki i szybciej pójdzie i pewnie się bez lyzeczkowania obejdzie. @Brakujemiwiary przykro mi. Wiem co czujesz.
Nie wiem czy wiesz ale metody juz sie zmienily,teraz sie odsysa tkanke,a oczyszcza pozostalosci.I nie zmniejsza to szans na ciaze jesli jest to dobrze zrobione i czeka sie pare miesiecy az blizna sie ladnie zablizni.Wiem,ze wokol tematu zabiegu kraza tu ciagle " demony" ale serio juz dawno tak nie jest Tym bardziej na etapie wczsnej ciazy.
 
reklama
Dziewczyny teraz ja trochę pohisteryzuje doradzcie... byłam wczoraj na wizycie 18dpt jest pęcherzyk wewnątrzmacicy wielkości 5mm czy to prawidłowa wielkość? W tym pęcherzyku na zdjęciu jest ciemno nic nic widać kolejna wizyta za dwa tygodnie i ma być zarodek i serduszko tak powiedział lekarz ale czy Bedzie to tylko powiedział że możemy trzymać kciuki. Jak myślicie będzie dobrze? Beta powyżej 1300

Tak jak dziewczyny pisały, wszystko jest ok 😉 Ja miałam betę robioną w 15dpt - 501 i potem 22dpt - 4283. Ale USG pierwsze miałam dopiero 29dpt i już był pęcherzyk, zarodek i serduszko. I to był plus, że później jedno USG i potwierdzenie tych trzech rzeczy. Bo tak to bym się martwiła właśnie po pierwszym, czy na pewno będzie zarodek, potem po kolejnym, czy serduszko będzie biło 🙈
 
Do góry