reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurczę nie znam się na tych oznaczeniach, ja mam jednego mrozaczka z 3ej doby 7.2 i w Novum to oznacza, ze ma 7 komórek a stopień fragmentacji 2...tez nie najlepszy ale innego nie mam i go kocham ❤ Narazie jest na zimowisku bo muszę ogarnąć immunologie zanim pójdzie do mamusi ❤
No właśnie nie mogę tych oznaczeń skumać.. Bylabym spokojniejsza wiedząc dokładniej 😔 poczekam chyba do wizyty..
 
Dzis jade na skazanie... 😭😭😭 I miłego dnia życzę 😊
Żadne skazanie, a po dobre wieści!!! Trzymam mocno, najmocniej jak umiem Kciuki kochana 😘 😘 ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

Pamiętasz tę moją girkę co z nią byłam u chirurga? Usunął mi tego nagniotko- odciska i cały tydzień do pracy chodziłam w klapkach, bo nie mogłam nogi do buta wsadzić 🥴. W piątek po pracy ściągnęłam wszystkie opatrunki i biegałam po dworzu w klapkach bez skarpet, żeby to się zagoiło i wysuszyło. A w sobotę leżałam sobie w domu z gorączką 🤪. Obejrzałam kupę odcinków The 100, wciągnęło mnie to🙂W niedzielę już było lepiej to pojechaliśmy na podgrzybki, bo zaczęły u nas w końcu rosnąć ☺. No i chałupkę ogarnelismy do końca. Ale te moje skunksy nie chcą tam wchodzić 🤔. Wsadzalam na chama ale uciekały 🙄.
A ty co porabialas?
@Natsnats patrzałam na moje tulipany dość intensywnie... Jestem coraz bliżej do posadzenia ich😜. Jeszcze tak kilka dni na nie popatrzę i może zbiorę du.pę
Zobacz załącznik 1187132
Yyyy ten... Ten domek jest cudny, jeśli, najpiękniejszy!!! A to domek dla... kota? Moja by tam siedziala zanim bym go zdążyła zamontować 😂😂😂😂
 
Żadne skazanie, a po dobre wieści!!! Trzymam mocno, najmocniej jak umiem Kciuki kochana 😘 😘 ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊


Yyyy ten... Ten domek jest cudny, jeśli, najpiękniejszy!!! A to domek dla... kota? Moja by tam siedziala zanim bym go zdążyła zamontować 😂😂😂😂
Dziękuję❤. Cieszę się, ze Ci sie podoba, bo to taka swojska robota😘. Mam 2 koty i dziś będę je przekupować żarciem, żeby tam właziły😜
A jak u Ciebie? Lepiej?
 
reklama
Do góry