reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U mnie Haplotyp AA i brak kirow implantacyjnych (miałam tylko jeden), mąż hla-c C1C2. Mutacja homo w pai i hetero w mthfr. Ana 1:160 i endometrioza. Dostalam accofil, clexane, encorton i u mnie dopiero wtedy zaskoczyło :)
Czytam to już rozumie dlaczego dla mojego męża imci czy icsi to było pimki łimki, bo muszę zrobić screena tego co napisałaś i później rozszyfrować 😂
Dziękuje 😘
Super ze się udało znaleźć przyczynę, wiec jak widać dużo z nas ma nakopane w immunologi 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Czytam to już rozumie dlaczego dla mojego męża imci czy icsi to było pimki łimki, bo muszę zrobić screena tego co napisałaś i później rozszyfrować 😂
Dziękuje 😘
Super ze się udało znaleźć przyczynę, wiec jak widać dużo z nas ma nakopane w immunologi 🤷🏻‍♀️
Dla mnie to tez było pimki łimki 😅 embriolog mi też mówiła, że to u jednych zadziała, a u innych nie🤷🏻‍♀️ ale coś jednak w tym jest! U mnie beta bez accofilu zawsze zerowa. A teraz był accofil po raz drugi, porządny scratching i się udało 🥰 ten test era o którym pisałaś to też myślę, że dobry pomysł, a czy we Francji jest możliwość wykonania badań immunologicznych?
 
A mogę tak z ciekawości zapytać jaki był wiek dawczyni? Jak tak patrzę na ryzyko wyjściowe dla mojego wieku to mnie optymizmem nie napawa, ale staram się myśleć pozytywnie, że jak dziecko na początku 10tc takie ruchliwe to dobry znak.
Kochana nie jesteś taka stara [emoji14][emoji14][emoji14][emoji14] ja w wieku prawie 32 lat miałam ryzyko 1:11500 więc Ty raptem jesteś dwa lata starsza [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] dobrze bedzie nie schizuj[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Chybaa ciężko jest myśleć o pozytywnym skoro 2 poprzednie negatywne... Chociaż byla bym mega szczęśliwa. Wynikiem sie na pewno pochwale nienwazne jaki będzie.. [emoji123]
My wszystkie trzymamy kciuki bardzo mocno Booooo będzie POZYTYW [emoji14][emoji8][emoji8][emoji14][emoji8][emoji14][emoji14][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Dla mnie to tez było pimki łimki 😅 embriolog mi też mówiła, że to u jednych zadziała, a u innych nie🤷🏻‍♀️ ale coś jednak w tym jest! U mnie beta bez accofilu zawsze zerowa. A teraz był accofil po raz drugi, porządny scratching i się udało 🥰 ten test era o którym pisałaś to też myślę, że dobry pomysł, a czy we Francji jest możliwość wykonania badań immunologicznych?
No właśnie ja miałam histero z lekkim sraczingiem jak to @bazylia128 nazwala 😂 w marcu na dwa dni przed kwarantanna 😤 i później miałam mieć stymulację i transfer... no i wiadomo jak się skończyło 🤷🏻‍♀️ Ze wszystko zamknęli.
Tak, jest możliwość zrobienia badań, troszkę czytam teraz, cenowo będzie się to chyba przekładać praktycznie na to samo, wiec nie ma sensu żebym jeździła do Pl. Zobaczę co mi zaproponuje lekarz teraz, ewentualnie mu coś zasugeruje i zapytam czy nie warto jeszcze czegoś dobadac, wole sobie odmówić wszystkiego, byle zrobić te badania, ile by nie kosztowały 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Chybaa ciężko jest myśleć o pozytywnym skoro 2 poprzednie negatywne... Chociaż byla bym mega szczęśliwa. Wynikiem sie na pewno pochwale nienwazne jaki będzie.. 💪
Wiem Kochana, ale nie możesz się poddać. Myśl pozytywnie, wynik będzie jutro, wiec nie ma sensu się dziś zadręczać 😘 Chciałabym bardzo, żebyś chociaż Ty miała pozytywny ❤️
 
Do góry