reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sylwia, Gosia gratuluje bety/sikanca:-) takie wieści dodają wiary w powodzenie tych wszystkich starań!

Kinga cieszę sie ze malenstwo jest już z tobą :-Dteraz odliczamy do bety.

Milagros kciuki zacisniete.

Beta bardzo współczuje.Jesteśmy z tobą!

Drk ma sens, ma. Tez miałam takie myśli podczas stymulacji do drugiego imci. Ale rezultat wszystko wynagrodzil:-)

A ja nadal czekam na @...
 
reklama
IKasia niestety z tego co wiem to trzeba wyniki odebrać osobiście. Nie mają takiego internetowego systemu. Ale niech M spróbuje, może będą mogli Wam inaczej dostarczyć.
Na pewno wiem, że jak już są wyniki badań to można zadzwonić do lekarza prowadzącego i on wszystko powie co i jak. Jeżeli nie macie nr tel kom. do lekarza to miłe Panie recepcjonistki na pewno dadzą.
Na wyniki nasienie nie czekaliśmy długo. Jak po 3 dniach pojechaliśmy to nawet już chyba były.
 
SONY!!!!! A NIE MÓWIŁAM!!!! BĘDZIE DOBRZE!!!!! KOCHANE SERDUSZKO WIDZIAŁAŚ, TERAZ MOŻESZ JUŻ SPAĆ SPOKOJNIE:tak::-):-D
MADZIALENAK!!!!! NIECH SYNUŚ MOCNO KOPIE I DAJE ZNAĆ O SOBIE, TO NIEZAPOMNIANE CHWILE!!!!!
NIE WIECIE NAWET JAK SIĘ CIESZĘ Z WASZYCH PIĘKNYCH CHWIL:happy2:
TRZYMAM &&&&&&&&&&&&&&&&&:happy2: ZA WSZYSTKIE. WIEM, ŻE WARTO WALCZYĆ DOPÓKI SIŁ STARCZY!!!! DZIEWCZYNY Z SUWACZKAMI POD SPODEM TO NASZE DOWODY, ŻE WARTO!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Darii, wizyte mam w przyszly poniedzialek.
Dziekuje,dzis mimo szarej pogody za oknem czuje sie wysmienicie.
A tak poza tym jak sa jakies dolegliwosci to sie czlowiek martwi a jak ich nie ma to tez glowi,czy oby na pewno wszystko ok. achhh
 
Witam

Dziękuję dziewczynki za gratulacje i miłe słowa. Ja już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty, którą mam dopiero 25.03 :-(

Agapl, Lawendowy Sen z tym bólem żołądka to nie wiadomo co się stało, doktor powiedział, że mogło mi się coś do żołądka przykleić i jak wypiłam gorące mleko to ono spowodowało ten ból i wymioty. W ten dzień byłam u teściów na obiedzie a oni zdrowo się nie odżywiają tak jak ja i może te smażone i pieczone potrawy spowodowały u mnie rewolucję. Ja na co dzień jem gotowane potrawy, smażonych w ogóle.
 
Madzialenak, powiem Ci z wlasnego doswiadczenia,ze jak zoladek jest przyzwyczajony do lekkostrawnej kuchni, to po ciezkiej,smazonej dostaje niezle po uszach.:tak: Oby jednak wiecej Cie to nie spotkalo.
 
Dobrze,że ja nie mam teściowej:szok:;-):-)......żarty, żartami....
MADZIALENAK!!!! W ciąży organizm kobiety jest bardziej wrażliwy, czuły... itd bardziej reaguje na wszelkie bodźce, ponieważ nie jadasz takich "innych" potraw, poprostu bardziej "wrażliwiej" to odebrałaś, i chociaż nigdy wcześniej mogło tak nie być, teraz mogło się to zmienić:shocked2: Dobrze, że już rewolucja:szok: minęła.
CHŁOPAK SILNY I ZDROWY NIECH ROŚNIE!!!!!:happy2:
 
Właśnie Kinia pisałam do Ciebie. Wiem, masz jednego maluszka, od wczoraj jest z Tobą, pod Twoim sercem i będzie aż do późnej jesieni, a potem będzie słuchał bicia Twojego serduszka tulony w Twoich rękach:tak::tak::tak:. Jak się czujesz Kinuś?
 
reklama
Do góry