reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jakie bierzesz??? I jak czesto??? Bralas cos przed transferem???

Zuzia2011 - kupiłam sobie tabletki uspakajające labofarm firmy, zwykłe ziołowe. Lekarz powiedział, że wszystkie ziołowe są dozwolone. Tam pisze, że do 6 tabletek dziennie można ( 3 razy po 2), więc zaszalałam i wzięłam. Przed transferem nie brałam. W sobotę byłam tylko na akupunkturze przygotowującej do transferu.

Ps. Zuzia2011 - polecam ci stronkę co już dzisiaj wklejałam z muzyką relaksującą, mi dzisiaj pomogła. http://www.radio4baby.pl/pregnant-women
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny

Już jestem, weszłam do gabinetu godzinę później i jeszcze mamę musiałam odwieźć dlatego tak późno.
Mój maluszek piękny, zdrowy, rozrabiaka mały, cały czas pokazywał co ma między nogami. Na szczęście udało się pomierzyć główkę, przezierność, obwód brzuszka, obwód główki, długość ud, kręgosłup, ilość wód płodowych itp. NT wynosi 1,6, maluch mierzy 7 cm 10 mm, wszystko jest w porządku.
No i najważniejsze na 90 % będzie synek
yes2.gif
 
Madzialenak - super, że będziesz miała małego łobuziaka w domku już niedługo :-D No i najważniejsze, że wszystko jest dobrze. Jak widzisz niepotrzebnie się martwisz. Twój mały łobuziak po prostu broi u Ciebie w brzuszku, stąd Twoje różne przypadłości.
 
reklama
A mi się marzy dziewczynka :-). Chociaż jeżeli będzie chłopczyk to też będę go mega kochać :-). No cóż. Już za 2 tygodnie zobaczymy czy coś będzie z tych moich marzeń.
 
Do góry