reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miłego dnia dla Wszystkich
:tak::tak::tak:

stylowi_pl_inne_pozytywnapl-cenniejsze-niz-diamenty_4433876.jpg
 
reklama
A u innego kolegi z pracy jest Maja i Kuba-tak przez ciekawość, zawsze mnie korci, żeby wiedzieć jak dzieciątka mają na imię;-)-kobieca ciekawość:happy2:
 
z imionami to zawsze trudny wybór żeby dzieciaczek nie miał pretensji później:-D mój teściu ma na imię Franciszek a tata Benedykt mówią że zawsze cierpieli z tego powodu:-D a Max też fajnie! wiecie, że ja miałam też wybrane imię dla chłopca ale całkowicie mi z głowy wyleciało nie mogę sobie przypomnieć:szok: dla dziewczynki Pola mi się podoba!

molla a Ty jaki masz plan działania?
 
Narazie cisza:-(, ale mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie na mnie czas...choć lata zasuwają:-(, ale jak widzę takie wiadomości tu na forum, to wiem, że jeżeli tylko można i tylko się da warto walczyć, choć droga nieraz długa i z pobojowiskiem, ale wiadomości pozytywne słyszane od dziewczyn tutaj budzą siłę i uśmiech na twarzy:happy2::tak:
 
Gosia gratki super ze sie udalo
Odpisali mi z nfz i kto miała racje ja
A i zapomnialam wam napisac ze w sob mnie ugryzl piesek mały na dodatek mojej mamy chyba tak z radosci ale wiecie jaka sliwka masakra i boli
 
Właśnie Kinia pisałam do Ciebie. Wiem, masz jednego maluszka, od wczoraj jest z Tobą, pod Twoim sercem i będzie aż do późnej jesieni, a potem będzie słuchał bicia Twojego serduszka tulony w Twoich rękach:tak::tak::tak:. Jak się czujesz Kinuś?

Molla - jestem ciut zestresowana ( a nawet ciut więcej). Nie mogę się na niczym konkretnie skupić. Powinnam się cieszyć, że już mam maluszka ze sobą. No i cieszę się, ale też bardzo boję o wynik. Nie wiem jak przetrwam ten czas.
 
Gosia_1983 - super wieści :-) Chociaż zero zdziwienia, bo w końcu miałaś bladą krechę na sikańcu już. Super wzrostu betki życzę.

A mnie plecy bolą lub może raczej odczuwam może jeszcze jajniki po punkcji i tak jakby coś na dole się u mnie działo. Wiem, że to za wcześnie, ale może chociaż maluszek się rozrasta tak jak trzeba ( mam ciepły brzusio).
 
reklama
KINIA to najdłuższe dni, jakie tylko się przeżywa, wiemy coś o tym. Miesiące przygotowań zlecą raz, dwa, a ten czas do testowanie, te kilka chwil naprzeciw czasu naszym wyczekiwaniom taaaaaak się dłużą, czeka się jak na wyrok sądowy:happy2:;-). Pamiętam, jak po punkcji napisałaś...by choć jeden maluszek był i aby został ze mną do końca...I TAK BĘDZIE, TERAZ JESTEŚ JUŻ W CIĄŻY!!!! WŁAŚNIE TEN JEDEN U CIEBIE JEST I Z TOBĄ ZOSTANIE, MUSI DO KOŃCA!!!!! Może to wymarzona córeczka, ostatnio jak chcesz tak masz:-):tak: dobra czarodziejko :szok:lub kochany urwis, ale tam jest, ciesz się kochana tą chwilą, nie stresuj-łatwo powiedzieć;-)i dbaj o tego bączka co w Tobie mieszka:happy2:
 
Do góry