reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki:)
Ja mam pytanie odnośnie acardu, czytałam że niektóre go brały, a po co konkretnie? Pomaga zadomowieniu się maluszkom??
 
reklama
MADZIALENAK!!!! A "WSTĘPNE" IMIĘ JUŻ MASZ DLA MALUSZKA?
MATKO, TO JUŻ 13 TYDZIEŃ U CIEBIE, a pamiętam dopiero, jak przed świętami, co chwila odświeżałam stronę, opóźniając robotki świąteczne, jak tam betka u Ciebie, a tu już niedługo półmetek:-)
 
MGIEŁKA!!!! ACARD w mojej klinice przepisują zawsze,nawet po inseminacjach, czy cyklach naturalnych stymulowanych celem lepszego ukrwienia śluzówki i lepszego przepływu krwi między matką a płodem.
U mnie ładnie się implantowały nawet zarodeczki, lecz później, ale to inne przyczyny:pozamaciczna, biochemiczna, czy puste jajo płodowe, kiedyś przemyślałam raczej o korzystnym jego działaniu.
 
Gosia gratulacje, widzisz nie musi być objawów, aby się udało

Molla miał być Maksymilian, ale stwierdziłam, że zdrobniale Maks to tak jak psy nazywają. W chwili obecnej mamy wybrane 2 imiona: Borys lub Sebastian.
 
reklama
O Sebastianie zawsze marzyłam:tak: i mam sąsiada Borysa, jest zajeb.... gość:tak::tak:. Piękne imionka wybraliście:happy2:
Apropo imion, właśnie rozmawiałam z kolegą z pracy, gdzie jego córka ma parkę i jest:
Ernest i Estera- akurat te trochę nie polskie się wydają;-), może dlatego, że ja już "wiekowa";-), noi do mojego nazwiska raczej polskie tradycjonalne pasują imionka, ale też ślicznie:-):-D
 
Do góry