reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

madzialenak - Gratulacje synusia a przede wszystkim tego, że jest w 100% zdrowy!! Mi tak jak Kindze marzy się córeczka ale synuś też będzie oczkiem w głowie mamusi i tatusia :) A co się dowiedziałaś o zakrzepicy??
 
reklama
domat na pewno do 18 tc będę brać bo do tego tygodnia jest ryzyko poronienia a clexane im przeciwdziała. Doktor powiedział, że później możemy odstawić. Mówił, że teraz jest za późno na jakiekolwiek badania odnośnie zagrożenia zakrzepicą bo w ciąży całkowicie zmienia się immunologia i wynik nie będzie miarodajny. Więc jeśli trzeba to będę brała, dla maluszka zrobię wszystko.
 
Kinga, to super, że już po, teraz dużo odpoczywaj:) a jak masz się stresować to wypij wiaderko walerianki:-)

Drk, lekarz wie co robi, faszeruje Cie teraz antykami po to żeby udało sie, głowa do góry.

Milagros, ja zaciskam kciuki za jutrzejszą betkę! twoja hiperka świadczy o tym, ze maluszek jest z Tobą:-)

Zuzia, to przy tobie mam sporo tych leków...

Olo, ja potraktowałabym 1 dzień jak juz sie rozkręci na maxa@.

Madzialenek, gratulacje zdrowego synka:))))))) oby tak dalej:-)

Agapl, jak ciągnie i kłuje to przypomina o sobie;-)


Dziewczyny co do luteiny jutro przed transferem, to czekam na odp. od dr. zobaczymy co powie...bo widze, że co klinika/lekarz to inna praktyka.

Miłego wieczorku:-)
 
Czesc Dzeiwczynki :-)

Milagros, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsza bete!!!!!

Madzialenak,
Gratuluje synusia. Mezus zapewne jest dumny hihih :-) Najwazniejsze,ze chlopak rosnie i jest zdrowy no i wyglada,ze bedzie z niego niezla rozrabiaka skoro juz tak figluje w brzusiu mamusi.;-)
Pytalas sie moze o ten przerazliwy bol zoladka???

ZYCZE WAM WSZYSTKIM SPOKOJNEGO I MILEGO DNIA!!!!!!
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-)
Nie było mnie parę dni, bo musiałam w delegację pojechać i nie miałam dostępu do internetu.
Ale stęskniłam się za Wami straszniście :-)
Serdecznie gratuluję tym co się udało :-):-):-)
Beta :-( bardzo mi przykro, ale powinnaś jeszcze iść na bete tak jak radzi Ci Aga
Madzialenak bardzo, bardzo się cieszę, że dzidziuś rozwija się prawidłowo :-) Teraz już możesz kochana być spokojna - zasłużyłaś na to aby spokojnie cieszyć się ciążą!
Lawendowy sen super bardzo się cieszę, że z lekarzem ustaliłaś co i jak :-) a te kilka miesięcy szybko zlecą...
Kinga bardzo się cieszę, że już Twój maluszek jest z Tobą! Trzymam za Was kciuki.
Sony jak się ucieszyłam jak przeczytałam, że zobaczyłaś serduszko!!! Super:-)
Agapl a jak Ty się czujesz? Kiedy idziesz podejrzeć maluszka?

Bardzo przepraszam, że nie imiennie do wszystkich, ale nie nadrobie kilku dni nieobecności...

Życzę Wam wszystkim udanego dnia!
 
Do góry