reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie, lekarz mnie uspokoił... Na ta chwile jest dla niego wszystko dobrze. Za tydzień powtórka bo za wcześnie przyszlam [emoji85] mialam dopiero za tydzień być na wizycie[emoji2356] jestem szczęśliwa i spokojna. Teraz już musi być wszystko dobrze [emoji3590]
I widzisz widzisz panikaro Ty [emoji16][emoji16][emoji16] wiedziałam, że wszystko musi być dobrze [emoji11][emoji11][emoji11][emoji11] to teraz ciesz się kropkiem w brzuszku i trzymaj kciuki za nas [emoji11]
 
Odnośnie wad...
Mi sie wydaje ze in vitro czy icsi robia ludzie ktorzy sa najczesciej po 30 ,40 i to stad wynika ten 1% czesciej wystepujacych wad niz samej procedury.
Może coś w tym jest w sumie wydaje mi się że ogólnie do in vitro pary przystępujące są w okolicach 30. ICSI stosowane jest przy dawcy lub niepłodności męskiej.
 
Dziewczyny siedziałam cicho za krzaków bo w badaniach prenatalnych wyszło mi podejrzenie ZD w związku z niskim białkiem PAAPA a na Usg było idealnie, wiec zrobiłam test SANCO i wyszło ze będę miała zdrowa córeczkę !!!! Boże tyle stresu łez wylanych !!!!
Pięknie kochana [emoji11][emoji11][emoji11][emoji11] CUDOWNIE [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]to teraz już można na spokojnie cieszyć się ciążą i korzystać z ostatnich chwil wolności [emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]
 
Ja już po wizycie, lekarz mnie uspokoił... Na ta chwile jest dla niego wszystko dobrze. Za tydzień powtórka bo za wcześnie przyszlam 🙈 mialam dopiero za tydzień być na wizycie🤦‍♀️ jestem szczęśliwa i spokojna. Teraz już musi być wszystko dobrze ❤️
A zrobił zdjęcie maluszka ? Zarodek jest większy niż wczoraj ? No i jak serduszko? Jest już? 😍😍
 
reklama
Do góry