reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Termin porodu według usg to 5.06.2021❤ czyli jak by 3 dni różnicy według miesiączki.... Ale jestem szczęśliwa ❤ Uwielbiam was, dziękuję za wsparcie ❤ obiecuje ze do następnego tygodnia będę spokojna i cieszyła się ciaza, bo przecież w niej jesyem ❤❤❤ aaaa i pytałam lekarza czy jest szansa aby on mi ciąże prowadził, powiedział że jak najbardziej... Nie będę t
 
Dziewczyny siedziałam cicho za krzaków bo w badaniach prenatalnych wyszło mi podejrzenie ZD w związku z niskim białkiem PAAPA a na Usg było idealnie, wiec zrobiłam test SANCO i wyszło ze będę miała zdrowa córeczkę !!!! Boże tyle stresu łez wylanych !!!!
O matko to jest dopiero stres, żadnej wizyty się nie boję, ale jak tylko pomyślę o tym to mam ochotę zapaść się pod ziemię.
 
Dziewczyny siedziałam cicho za krzaków bo w badaniach prenatalnych wyszło mi podejrzenie ZD w związku z niskim białkiem PAAPA a na Usg było idealnie, wiec zrobiłam test SANCO i wyszło ze będę miała zdrowa córeczkę !!!! Boże tyle stresu łez wylanych !!!!
Wow super !! 🥳Na kiedy termin porodu? 🥰
 
Ja już po wizycie, lekarz mnie uspokoił... Na ta chwile jest dla niego wszystko dobrze. Za tydzień powtórka bo za wcześnie przyszlam 🙈 mialam dopiero za tydzień być na wizycie🤦‍♀️ jestem szczęśliwa i spokojna. Teraz już musi być wszystko dobrze ❤
Dziewczyny siedziałam cicho za krzaków bo w badaniach prenatalnych wyszło mi podejrzenie ZD w związku z niskim białkiem PAAPA a na Usg było idealnie, wiec zrobiłam test SANCO i wyszło ze będę miała zdrowa córeczkę !!!! Boże tyle stresu łez wylanych !!!!
Dwie cudowne wiadomości, dwie prawidłowe ciąże i dwie szczęśliwe przyszłe mamy!!! Mówiłam że ten dzień musi być piękny 😍😍😍😍
 
Ja już po wizycie, lekarz mnie uspokoił... Na ta chwile jest dla niego wszystko dobrze. Za tydzień powtórka bo za wcześnie przyszlam [emoji85] mialam dopiero za tydzień być na wizycie[emoji2356] jestem szczęśliwa i spokojna. Teraz już musi być wszystko dobrze [emoji3590]
Byłam pewna, że okaże się, że wszystko ok [emoji2956] teraz postaraj się uspokoić i daj tej maleńkiej istocie się rozwijać [emoji8][emoji3590]
 
Termin porodu według usg to 5.06.2021❤ czyli jak by 3 dni różnicy według miesiączki.... Ale jestem szczęśliwa ❤ Uwielbiam was, dziękuję za wsparcie ❤ obiecuje ze do następnego tygodnia będę spokojna i cieszyła się ciaza, bo przecież w niej jesyem ❤❤❤ aaaa i pytałam lekarza czy jest szansa aby on mi ciąże prowadził, powiedział że jak najbardziej... Nie będę t
Super..! Cieszę się, że jest dobrze na ten moment, ale obstawiam, że od jutra zaczniesz znowu smęcić... 🤪
 
Dziewczyny siedziałam cicho za krzaków bo w badaniach prenatalnych wyszło mi podejrzenie ZD w związku z niskim białkiem PAAPA a na Usg było idealnie, wiec zrobiłam test SANCO i wyszło ze będę miała zdrowa córeczkę !!!! Boże tyle stresu łez wylanych !!!!
[emoji3590][emoji3590][emoji3590] Wyobrażam sobie te nerwy... Ale najważniejsze, że jesteście zdrowe [emoji3059] rośnijcie! [emoji3589]
 
reklama
Do góry