reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny siedziałam cicho za krzaków bo w badaniach prenatalnych wyszło mi podejrzenie ZD w związku z niskim białkiem PAAPA a na Usg było idealnie, wiec zrobiłam test SANCO i wyszło ze będę miała zdrowa córeczkę !!!! Boże tyle stresu łez wylanych !!!!
Dobrze, że odetchnelas, współczuję stresu. W teraz. Możecie myśleć nad imieniem [emoji4]
Super data porodu - znam wyjątkowa, bardzo dobra osobę urodzoną tego dnia [emoji4] No i wiosna, ciepło [emoji178]
 
Dziewczyny siedziałam cicho za krzaków bo w badaniach prenatalnych wyszło mi podejrzenie ZD w związku z niskim białkiem PAAPA a na Usg było idealnie, wiec zrobiłam test SANCO i wyszło ze będę miała zdrowa córeczkę !!!! Boże tyle stresu łez wylanych !!!!

Ale miałaś stresu 😞 też się boję tego pappa, ale jeszcze trochę poczekam na wyniki. Dobrze, że wszystko ok, gratulacje 🥰
 
Ale miałaś stresu 😞 też się boję tego pappa, ale jeszcze trochę poczekam na wyniki. Dobrze, że wszystko ok, gratulacje 🥰
Straszny stres masakra ale powiem Ci ze niby to białko niskie wolna beta prawidłowa i przeciętność prawidłowa a ryzyko było 1 do 141 ZD. Wiec po wynikach od razu poleciałam na SANCO i wszystko ok!!! Miałam wynik mieć dopiero w poniedziałek - serio zwariowała bym do tego czasu - a tu sprawdzam maila i jest. Jak otwierałam to tętno ze 300 miałam!! Trzymam kciuki!!! A wyczytałam chyba wszystko odnośnie tego testu podwójnego!!!
 
reklama
Kurczę to powinnaś mieć 6 tydz 2 dzień. Wiesz może jak twój lekarz liczy te tygodnie ? Bo ja sobie obliczyłam ze powinnam mieć 6 tydz i 3 dzien w 26 dpt. A zarodek był mniejszy i ja już świruje a może źle policzyłam .
Dziewczyny podpowiedzcie jak liczyć tygodnie po in vitro ?
Ja się na tym nie znam seriooo. Ufam całym sercem mojemu lekarzowi ❤ale beta też tak pokazywała więc coś w tym jest. Po wielkości zarodka pokazuje ten tydzień ciąży a lekarz mówi że prawidlowy🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Do góry