reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki, byłam dziś u immunologa i muszę powtórzyć te moje allo mlr i nk bo ostatnio mi wyszły bardzo niskie i kazał zrobić profil cytokinowy. Ja tego profilu nie miałam bo mi tego nie zlecił ale teraz chce sprawdzić czy czymś innym można mnie jeszcze podrasować ;) Rozmawialiśmy o opcjach, immunoglobuliny i szczepienia i nawet można robić to i to razem! Oczywiście jak się ma fundusze...ja tym razem na spokojnie sobie zrobię te badania i zobaczymy jak teraz wyjdą. Nie będę już tak cisnąć z każdym cyklem tylko na spokojnie sobie do tego podejdę :) jakaś dziwnie wyluzowana jestem 😅 Ja tego doktorka lubię, taki jest spokojny i mówi, ze to daje dobre efekty, te immunoglobuliny albo szczepienia. I wcale nie są szkodliwe ( szczepienia tylko pod względem ewentualnych przeszczepów w późniejszym czasie ale wtedy są leki immunosupresyjne są podawane żeby przeszczep się przyjął) wiec w sumie super :)
Dobre wieści ! Jaki lekarz Ci zlecal takie leczenie? Mowil ile tych wlewów powinnaś mieć? Zakladam ze 20gr na wlew ?
 
reklama
Dobre wieści ! Jaki lekarz Ci zlecal takie leczenie? Mowil ile tych wlewów powinnaś mieć? Zakladam ze 20gr na wlew ?
U Sydora byłam. Narazie chce sprawdzić czy się nic nie zmieniło bo allo mlr jest zmienne podobno a jak robiłam to miałam 14 %. Jeszcze nie zalecił immunoglobulin tylko tak wstępnie o tym rozmawialiśmy jakby nic się nie zmieniło...
 
Dobra

UWAGA UWAGA

Zwierzyniec forum zbieramy się !!
@fredka84
motylek

i wszelkie zielarstwa
@bazylia128


Trzeba nakopać tej koleżance, żeby jej głupotki do głowy nie wchodziły !!

Zbiórka !

Boze zaczynam schizowac... Jeszcze tydzień do lekarza a ja się boję że coś jest nie tak 😭😭😭nie wiem jak sobie z tym radzić 😭😭😭😭😭 lekarza niestety nie mogę przyspieszyć 😭😭😭😔😭Modlę się ciągle aby to było tyljo mylne odczucie, aby wszystko z maluszkiem było dobrze a serce biło jak dzwon ❤ mam nadzieję że tak będzie... Ale ta niepewność jest najgorsza 😭😭😭😭😭😭
 
Jejku jestem - niedawno wrocilam do domu. Do genetyka nie moglam sie dodzwonic przez caly dzien i nikt mi nie chcial nic powiedziec no bo nie mogli i nie wiedzieli. stwierdzilam ze nie wytrzymam wsiadlam w samochod i pojechalam go szukac!!! Masakra ;( Znalazlam go w Salve w Łodzi w samym centrum ;) Okazalao sie ze moj lekarz, ktory tez byl juz niedostepny by pojechala na jakies konsylium i nie odbieral tel poprosil genetyka zeby do mnie zadzwonil zebym sie nie denerwowala - chcial dobrze a wyszlo jak wyszlo ;) W Salve mi powiedzial ze badania wyszly bardzo ladnie ale jednak wyszlo ryzyko przedwczesnego porodu - nie duze - ale jest. Powiedzial ze to nie jest nic strasznego bo to sie leczy tylko trzeba miec wlasnie pod kontrola dlatego bardzo dobrze ze zrobilam to badanie. Juz jestem umowiona na polowkowe do nich. Rozmawial ze mna czy nie powinnam juz isc na USG i daje mi miesiac a pozniej juz powinnam bardzo ostroznie sie pilnowac. Mialam takie nerwy - oczywiscie nawet Łukaszowi nic nie powiedzialam - nie wiem dlaczego tak mam jak sie cos dzieje to sie zamykam i dzialam sama. Za to wszystko zrobil mi USG za darmo ;) I jak zobaczylam niunie ktora ma juz ponad 8 cm to mi wszystko przeszlo ;) Teraz USG u ordynatora za trzy tygonie. PAdam dzisiaj z nog tyle nerwow i jeszcze ta Łodz - normlanie pogrzalo mnie ze tam pojechalam ale chyba nie wytrzyamalabym w tej niewiedzy do jutra ;) Przesylam zdjecie chyba Hani ❤ przepraszam nie chce niogo urazic zdjeciem ale nie mam sily przesylac napriv ;) Dziekuje i przepraszam ze sie nie odzywalam ale nie mialam jak i kiedy ;)
Piękna 😍😍😍😍🥰🥰🥰❤️❤️
 
Jejku jestem - niedawno wrocilam do domu. Do genetyka nie moglam sie dodzwonic przez caly dzien i nikt mi nie chcial nic powiedziec no bo nie mogli i nie wiedzieli. stwierdzilam ze nie wytrzymam wsiadlam w samochod i pojechalam go szukac!!! Masakra ;( Znalazlam go w Salve w Łodzi w samym centrum ;) Okazalao sie ze moj lekarz, ktory tez byl juz niedostepny by pojechala na jakies konsylium i nie odbieral tel poprosil genetyka zeby do mnie zadzwonil zebym sie nie denerwowala - chcial dobrze a wyszlo jak wyszlo ;) W Salve mi powiedzial ze badania wyszly bardzo ladnie ale jednak wyszlo ryzyko przedwczesnego porodu - nie duze - ale jest. Powiedzial ze to nie jest nic strasznego bo to sie leczy tylko trzeba miec wlasnie pod kontrola dlatego bardzo dobrze ze zrobilam to badanie. Juz jestem umowiona na polowkowe do nich. Rozmawial ze mna czy nie powinnam juz isc na USG i daje mi miesiac a pozniej juz powinnam bardzo ostroznie sie pilnowac. Mialam takie nerwy - oczywiscie nawet Łukaszowi nic nie powiedzialam - nie wiem dlaczego tak mam jak sie cos dzieje to sie zamykam i dzialam sama. Za to wszystko zrobil mi USG za darmo ;) I jak zobaczylam niunie ktora ma juz ponad 8 cm to mi wszystko przeszlo ;) Teraz USG u ordynatora za trzy tygonie. PAdam dzisiaj z nog tyle nerwow i jeszcze ta Łodz - normlanie pogrzalo mnie ze tam pojechalam ale chyba nie wytrzyamalabym w tej niewiedzy do jutra ;) Przesylam zdjecie chyba Hani ❤ przepraszam nie chce niogo urazic zdjeciem ale nie mam sily przesylac napriv ;) Dziekuje i przepraszam ze sie nie odzywalam ale nie mialam jak i kiedy ;)
Hania! Cudownie! Moja imienniczka 😁
 
Powodzenia dziś kochane [emoji11][emoji11][emoji11]Zbieram się i ja dziewczynki [emoji11] jadę zobaczyć jak tam rośna te moje jajeczka [emoji2960] trzymajcie kciuki [emoji11][emoji11]
A tak się zastanawiałam przed chwilą czy tylko ja już nie śpię... 😉
Powodzenia..!
Ja dzisiaj pędzę do Łodzi do immunologa
 
reklama
Do góry