reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekującym na wyniki i wizyty.

✊✊✊Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)😊😊😊😊
Będzie się działo 🥰🥰🥰🥰🥰

24.08. - wizyta serduszkowa @Mirka30
24.08. - wizyta przed transferem @Ananasowa93 ✊✊✊
26.08. - wizyta serduszkowa @mary.m
27.08. - usg @KarolinaJ79
27.08. - wizyta w klinice @Camilleka
27.08. - wizyta przed kriotransferem @pauli890
31.08. - wizyta przed transferem @maria_92
01.09. - usg @Waleczna36
01.09. - usg @Karo20
04.09. - usg @Czarna1985
04.09. - początek stymulacji @Evela.6

2020-09-03 Nencia - termin porodu ❤
2020-09-28 E-lenna - termin porodu ❤
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu ❤
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu ❤
2020-10-30 Laurka2019 - termin porodu ❤
2020-11-02 Alicja90 - termin porodu ❤
2020-11-06 Netiaskitchen - termin porodu ❤
2020-11-11 Smętna30 - termin porodu ❤
2021-01-14 Curly89 - termin porodu ❤

@Mirka30 w końcu nadszedł ten dzień ☺ wielkie ✊✊✊✊✊ żebyś zobaczyła mocno bijące serduszko Twojego Maleństwa ❤❤❤
@Ananasowa93 i teraz czas na Ciebie :) naczekałaś się troszkę, więc trzymamy ✊✊✊✊✊ za zielone światło do transferu 🥰

✊✊✊✊✊✊ za wszystkie Dziewczyny działające zza krzaków ☺☺☺
Część dziewczyny!
Wszystkim razem i każdemu z osobna życzę miłego dnia 😘😘😘
@Mirka30 przecudownych widoków kochana 😘😘
@Ananasowa93 powodzenia, w piękny słoneczny dzień muszą być dobre wieści ✊✊✊
 
reklama
Trzymam kciuki za Was wszystkie 💪 U mnie dziś gorszy dzień 😔 Fizycznie czuję się dobrze, nic mnie nie boli ale psychicznie jest nienajlepiej 😔 Mam wrażenie, że się nie udało, przeszukuje fora jak dziewczyny czuły się po udanych transferach itd. Nie wytrzymam do 29 😔
Biedna😢wiem że jest Ci ciężko ale postaraj się jak najmniej o tym myśleć znajduj sobie ahecia na siłę tak aby choć na parę chwil odwrócić myśli. A ja będę mocno trzymać kciuki by tego 29 mogłymy pisać same gratulacje😘
 
Biedna😢wiem że jest Ci ciężko ale postaraj się jak najmniej o tym myśleć znajduj sobie ahecia na siłę tak aby choć na parę chwil odwrócić myśli. A ja będę mocno trzymać kciuki by tego 29 mogłymy pisać same gratulacje😘
Dziękuję Kochana. To będzie chyba najdłuższy tydzień 😔 Sama nie wiem czym się zająć 😔
 
Pomożecie?
Dziewczyny rok temu robiłam wszystkie badania do procedury, powiedzcie mi czy teraz muszę robić je wszystkie od początku? Czy coś jest jeszcze ważne?
 
reklama
Tak dziewczyny mają racje :) ja teraz robię badania to jestem na bierząco .

Cytologia ważna rok
Badanie piersi rok

Resztę badań musisz niestety robić od nowa o_Oo_O

Witamy wszystkich 🥰 królewna zdecydowała wyjść wczoraj 😘
2960 gr szczęścia 😍 zwalniam dla Was brzuchola kobitki 🥳🥳

Gratulacje :) Niech Ci maleństwo sie dobrze chowa :)
 
Do góry