reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki a jak czułyście się po transferach? Miałyście jakieś objawy itp. Pojawiło się u Was krwawienie implantacyjne? Jestem po transferze i nie odczuwam nic, zaczynam świrować że się nie udało i w ogóle 😔
Znajdź sobie jak najwięcej zajęć żeby zająć głowę. Każda kobieta jest inna i możliwe że inaczej się czuła co nie zwiastuje od razu porażki. Najbardziej niszczycielski jest stres i jego pielęgnacja. Takze do dzieła. Rób to co lubisz, co kochasz.
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak mialam punkcję w lipcu i @ dostałam normalnie po 28 dniach czy teraz coś mogło się poprzestawiać? Teoretycznie powinnam dostać za 2 dni a nic nie przepowiada tego 😔 nie licząc tego ze za słodkie zabije 🤣🤣🤣🤣 normalnie zawsze wcześniej bolały mnie piersi, brzuch też już pobolewał 😔 we Wrześniu na początku dokładnie mam miec transfer a im bliżej tym bardziej zaczynam się stresować ze wszystko się poprzestawia 😔😔😔
Stymulacja to potężne dawki hormonów więc może być różnie. W pierwszym cyklu po stymulacji miałam owulacje dopiero 20 dnia cyklu! Także różnie to zdaje się wygląda.
 
Trzymam kciuki za Was wszystkie 💪 U mnie dziś gorszy dzień 😔 Fizycznie czuję się dobrze, nic mnie nie boli ale psychicznie jest nienajlepiej 😔 Mam wrażenie, że się nie udało, przeszukuje fora jak dziewczyny czuły się po udanych transferach itd. Nie wytrzymam do 29 😔
 
Trzymam kciuki za Was wszystkie 💪 U mnie dziś gorszy dzień 😔 Fizycznie czuję się dobrze, nic mnie nie boli ale psychicznie jest nienajlepiej 😔 Mam wrażenie, że się nie udało, przeszukuje fora jak dziewczyny czuły się po udanych transferach itd. Nie wytrzymam do 29 😔
Dasz radę. Wszystko siedzi w Twojej głowie. Zaszłas już tak daleko 🙂 dasz radę. Wprawiają się bo podobno już do końca życia będąc mama będziesz miała stresy w związku z tym właśnie zarodkiem😉
 
Możliwe, chociaż staram się uważać, ale mam wrażenie, że wszystko jest tam takie opuchnięte i wrażliwe, na szczęście się uspokoiło ☺ jak Ty się czujesz?
Szczerze Ci powiem ze tak jak bym w ciazy nie była 🤪 jedynie to jak wezmę progesteron to trochę opuchnięte piersi i jak zakładam dowcipnie do szyjka długa a tak to nic zupełnie nic! To chyba dobrze, tak myśle. Za 3 dni USG to powinien być coś koło 8 tyg wiec zobaczymy co i jak !
ciesze się ze u Ciebie się wszystko uspokoiło!!! I jak widzę USG masz dzień przede mną wiec czekam na dobre wiadomości 😘
 
Trzymam kciuki za Was wszystkie 💪 U mnie dziś gorszy dzień 😔 Fizycznie czuję się dobrze, nic mnie nie boli ale psychicznie jest nienajlepiej 😔 Mam wrażenie, że się nie udało, przeszukuje fora jak dziewczyny czuły się po udanych transferach itd. Nie wytrzymam do 29 😔
Wszystkie maja takie odczucia wiec głowa do góry myśli zajmij czymś innym i cierpliwości !!!
 
reklama
Do góry