reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Trzymam kciuki za Was wszystkie 💪 U mnie dziś gorszy dzień 😔 Fizycznie czuję się dobrze, nic mnie nie boli ale psychicznie jest nienajlepiej 😔 Mam wrażenie, że się nie udało, przeszukuje fora jak dziewczyny czuły się po udanych transferach itd. Nie wytrzymam do 29 😔

Kochana, nie martw się.. Bardzo dużo dziewczyn nie ma żadnych objawów a się udało.. Będzie wszystko dobrze, nie zamartwiaj się na zapas... ✊
 
reklama
Szczerze Ci powiem ze tak jak bym w ciazy nie była 🤪 jedynie to jak wezmę progesteron to trochę opuchnięte piersi i jak zakładam dowcipnie do szyjka długa a tak to nic zupełnie nic! To chyba dobrze, tak myśle. Za 3 dni USG to powinien być coś koło 8 tyg wiec zobaczymy co i jak !
ciesze się ze u Ciebie się wszystko uspokoiło!!! I jak widzę USG masz dzień przede mną wiec czekam na dobre wiadomości 😘
U mnie tak samo zero jakichkolwiek objawów. Nie czuje sie wogole jak bym byla w ciazy a jeszcze 2tyg do usg. Zaczynam sie martwić bo jakies objawy powinnam miec😞
 
Dzień dobry dziewczynki bardzo dziękuje za kciuki 💪🏻💪🏻
strasznie się stresuje czy dostanę zielone światło. Nie wiem czy od estrofemu czy do samej aplikacji palcem czuje tam podrażnienie i się martwię czy jakaś infekcja się nie przypałęta.
rano byłam na pobraniu krwi na hormony a teraz siedzę w pracy i stres mnie zżera.
z mężem jestem taka pokłócona ze tragedia nie rozmawiamy od 2 dni.
Wszystko nie tak .... ale ostatnim razem wszystko było idealnie a się nie udało wiec może z chaosu powstanie moja kruszynka ❤️❤️
 
Dzień dobry dziewczynki bardzo dziękuje za kciuki 💪🏻💪🏻
strasznie się stresuje czy dostanę zielone światło. Nie wiem czy od estrofemu czy do samej aplikacji palcem czuje tam podrażnienie i się martwię czy jakaś infekcja się nie przypałęta.
rano byłam na pobraniu krwi na hormony a teraz siedzę w pracy i stres mnie zżera.
z mężem jestem taka pokłócona ze tragedia nie rozmawiamy od 2 dni.
Wszystko nie tak .... ale ostatnim razem wszystko było idealnie a się nie udało wiec może z chaosu powstanie moja kruszynka ❤❤
Kochana tym razem zycie Cię zaskoczy zobaczysz❤❤❤
 
Dzień dobry dziewczynki bardzo dziękuje za kciuki 💪🏻💪🏻
strasznie się stresuje czy dostanę zielone światło. Nie wiem czy od estrofemu czy do samej aplikacji palcem czuje tam podrażnienie i się martwię czy jakaś infekcja się nie przypałęta.
rano byłam na pobraniu krwi na hormony a teraz siedzę w pracy i stres mnie zżera.
z mężem jestem taka pokłócona ze tragedia nie rozmawiamy od 2 dni.
Wszystko nie tak .... ale ostatnim razem wszystko było idealnie a się nie udało wiec może z chaosu powstanie moja kruszynka ❤️❤️

Mam nadzieję kochana że w końcu będzie dobrze.. 😘😘😘✊
 
reklama
Do góry