reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No podobno przy bliźniakach to normalne. Więc pozostaje mi czekać do porodu chyba... Jedz na siłę bo jak pusty żołądek to jeszcze gorzej mdli, jest dużo sposobów musisz próbować wszystko po kolei, na mnie nic nie działa, ani leki ani domowe sposoby, mam nadzieję, że znajdziesz swój sposób i oby skończyło się na mdłościach bo jak dojdą wymioty to dopiero się wymęczysz, tym bardziej, że musisz pracować
Pod tym sie nie podpisze,ja mialam mdlosci tylko( starczylo i tak) w 15 tc sie uspokoilo.Cierpliwosci zycze😋
 
Dziewczyny, u mnie w 10 dc niestety beta poniżej 1 :) Ryczałam, krzyczałam i nie chciałam nikogo widzieć :( ciężko było ........ Ale muszę się wziąć w garść i działać dalej ...... i na to wygląda ze czeka mnie scratching przed kolejnym transferem. Powiedzcie mi proszę w jakim terminie dostawałyście okres po nieudanym transferze? normalnie czy czekałyście trochę dłużej??
Ja dostawalam okolo 9-10 dzien po pötransferze,pomimo BRANIA PROGA.Ale tu nie ma zadnej zasady,u kazdej inaczej chyba sie nie mozna sugerowac.
 
No podobno przy bliźniakach to normalne. Więc pozostaje mi czekać do porodu chyba... Jedz na siłę bo jak pusty żołądek to jeszcze gorzej mdli, jest dużo sposobów musisz próbować wszystko po kolei, na mnie nic nie działa, ani leki ani domowe sposoby, mam nadzieję, że znajdziesz swój sposób i oby skończyło się na mdłościach bo jak dojdą wymioty to dopiero się wymęczysz, tym bardziej, że musisz pracować

Ok kochana, dziękuję Ci bardzo za dobre rady 😘😘
 
Właśnie ja tak źle znoszę tą ciąże, że wydaje mi się, że odżyje po porodzie... Ale każdy jak to słyszy śmieje mi się w twarz 🙈🤣
Powiem ci tak,od 6 tygodnia zostalam z dziecmi sama...pomijajac moje przerazenie,ze co bedzie jak naraz zaczna plakac😉pizama i dres staly sie moim strojem wychodnym,kawa od rana pita o 16,sniadania??? A co to jest?😉wlosy myte raz na tydzien ,kolyszac dwojke w kolyskach noga,a glowe pod kranem,sprzatanie? Pranie? Zapomnij Dopoki duzo spia,cos jeszcze ogarniesz,rzeczy codziennie wykonywane dziela sie na te ktore sa potrzebne do przezycia i na te ktore wykonasz za iles miesiecy,badz jak maz bedzie w domu.😂noce? Modlisz sie po cichu zeby ich wcale nie bylo,uczysz sie spac za dnia,a dotychczas robil to twoj maz,wysluchujac,ze JAK ON TAK MOZE?,😉
Ale .. .pare miesiecy pozniej stajesz sie mistrzem organizacji i cos w koncu zaczyna znowu funkcjonowac .🙃takze nie trac nadzieji.
Masz to szczescie miec dwojke cudnych dzieci,kochac podwojnie,podwojnie byc obsliniona i obrzygna😉 Z czasem beda cie obdarzac cudnymi bezzebnymi usmiechami,staniesz sie dla nich calym swiatem i przyjdzie moment kiedy to wszystko co przeszlas nabierze innego znaczenia.Bedziesz czula taka milosc do tej dwojki ,jak tylko mama czuje do swoich dzieci .💚💚
 
reklama
Do góry