reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Widziałam ten schemat w internecie, ale nie wiedziałam, czy dobrze rozumuję patrząc na środkową linijkę. Czyli tutaj w sumie można odetchnąć, że kir jest bx a nie aa.
Ja mam kir BX - maz ma HLA - C1C2 wedlug Pasnika nie ma ryzyka - zadnego przy moim KIR. Tez uwazam ze nie trzeba robic HLA - C jak KIR BX - ja robilam wszystkie badania z automatu w najwiekszych restrykcjacj Covida wiec jak mi sie udalo dostac do kliniki to zrobilam wszystko na raz.
 
reklama
ja byłam w novum i miałam usg, po to się tam chodzi do lekarzach im płaci. testy owulacyjne raz ze przy nieregularnych cyklach są slabomiarodajne to dwa są metodą domową. od lekarza oczekuje się lepszej metody. takze nie odpuszczaj.
Zapisałam się na 11dc [emoji4]
Proszę o wpisanie do kalendarza 31.08 [emoji106]
 
Krew oddana. Wyniki pewnie wieczorem lub rano u mnie nie ma ekspresów. Mam jakieś zle przeczucie, dziś mnie głowa boli i brzuch normalnie jak bym miała okres. Oczywiście sikanca rano zrobiłam i kreska była ale słabsza niż wczoraj 😔😔 trochę mnie to zmartwilo
Nie rob juz testow ja zrobilam w 4 dpt!!!! 5 dpt ten sam test i kreska mniej widoczna - to jest bez sensu - teraz tak na to patrze ;) Bol głowy i uczucie jak na okres mam do tej porry i sie nasile takze wiesz ;) JA oczywiscie juz napisalam do Pawełka - ale jeszcze mi nic nie odpisal - myslisz ze moge do niego zadzwonic jak jest na wakacjach za granica 🤪 😂 😂 Powtorka z rozrywki - dokladnie jak rok temu !!!!!!! 🤭👍👍 Jestem zdrowo przetracona psychicznie po tym calym in vitro - serio - to mi tak psyche zrylo ze masakra. Juz mi znowu przeszla mysl czy nie zadzwonic do embriologa - czy napewno moj zarodek mi podali !!!!!!! 👍👍👍 I jak to mozliweze jest opozniony wg badan CRL/USG - i czy to sie moze jakos podniesc/ podskoczyc - jakby sie na tym znal ;) Przeciez ja sie znam lepiej ;) Wiecie co dziewczyny PIERDZIEL to wszystko bo inaczej zwariuje te dwa tygodnie - nie czytam juz, nie analizuje - nie dam sie zwariowac MUSZE TERAZ jakos zyc z tymi cyframi i czekac na to co sie wydarzy - zaskoczeniem dla mnie bylo duzym ze to serduszko tak skoczylo - moze to dobry objaw co? Gdzies tez czytalam ze wiek ciazy mozna obliczyc wlasnie po FHR - mozna tak? @klaudiaanita myszko napisz mi dokladnie jak to u ciebie bylo? W ktorym tygodniu mialas kontrole jak serduszko przestalo bic - i jak to wygladalo w szpitalu - obiecuje ze juz sie nie bede dopytywac ale wole byc swiadoma. Raz rodzilam sama puste jajo w 7 tc w domu - niestety bolalo, moze nie bylo tak duzo krwi ale z bolu chodzilam po scianach - moze mam niski prog bolu. Napewno nie byly to zwykle bole okresowe ;(
 
Dziewczynki dzisiaj 7 dzień na estrofemie a cycki ledwo co są wyczuwalne jedynie śluz płodny się produkuje w ilościach kosmicznych. W poniedziałek wizyta i rano jadę na badanie krwi lh, estradiol, progesteron, tsh i powtórzę insulinę z glukoza mam nadzieje ze wyniki się poprawiły.
Im bliżej transferu tym bardziej się boje 🥺 boje się ze się nie uda a to moja ostatnia śnieżynka 🥺🥺🥺
 
Krew oddana. Wyniki pewnie wieczorem lub rano u mnie nie ma ekspresów. Mam jakieś zle przeczucie, dziś mnie głowa boli i brzuch normalnie jak bym miała okres. Oczywiście sikanca rano zrobiłam i kreska była ale słabsza niż wczoraj 😔😔 trochę mnie to zmartwilo
Ja też dziś oddawałam krew. Czekam na telefon od lekarza z wynikiem. Rano robiłam test i była jedna kreska.. Nie robię sobie złudzeń..
 
Dziewczynki dzisiaj 7 dzień na estrofemie a cycki ledwo co są wyczuwalne jedynie śluz płodny się produkuje w ilościach kosmicznych. W poniedziałek wizyta i rano jadę na badanie krwi lh, estradiol, progesteron, tsh i powtórzę insulinę z glukoza mam nadzieje ze wyniki się poprawiły.
Im bliżej transferu tym bardziej się boje 🥺 boje się ze się nie uda a to moja ostatnia śnieżynka 🥺🥺🥺
No i co ze ostatnia - wiesz o tym nie od dzisiaj ;) Jestes przygotowana bardziej nie mozesz. J tez im blizej transferu tym bardziej sie denerwowalam ale pozniej juz cieszylam. cycki mnie tez na poczatku slabo bolaly bo mialam niski estriadol ale zbadalam i lekarz dolozyl. z tym ci nie pomoge bo wiesz ile tu opini na temat estraidolu - ja posluchlama lekarza i jak widac mial w moim przypadku racje. Jak bierzeszz tyle czasu mete to wyniki naoewno sa w normie - do tego masz diete i schudls - nic innego nie mozesz zrobic. Po to robisz transfer xzeby byc w ciazy - dosyc juz czekalas. Musisz uswiadomic sobie jakie konskejwencje poza ciaaza niesie transfer - bo to nie jest byle co. Kazdy transfer niesie ze soba konsekwencje, ktorych musimy byc swiadome - to jest albo ciaza zdorwa, albo nasza psychika albo inne powiklania - niestety trzeba miec wszystko w glowie ;)
 
Dziewczyny po transferach. Jak wyglądał Wasz czas po? Jak funkcjonowałyście? Nie wiem na co mam uważać, co mogę robić czego nie?

Ogólnie oszczędny tryb, napewno nic nie dzwigaj. Odpoczywaj, spaceruj to bardzo pomaga 🙂 dużo filmów na nefixie oglądaj 😉 czytaj książki, gotuj.
Rob to co sprawia Ci przyjemnosc.
 
Dziewczyny po transferach. Jak wyglądał Wasz czas po? Jak funkcjonowałyście? Nie wiem na co mam uważać, co mogę robić czego nie?
Dzien transferu spedzilam w kuchni gotujac i przyjmowalam gosci, drugi dzien, zabawialam gosci trzeci dzien biegalam, to byl weekend pozniej normalnie do pracy. Musisz normalnie funkcjonowac ale nie przemeczac sie. MAcica tez powinna byc ukrwiona wiec lezenei na kanapie nie pomaga ;)
 
reklama
Kurcze ich podejscie mnie przeraża [emoji53]na wszystko maja czas. W Polsce co 4 tyg usg a w Anglii 3 na cala ciążę. Istny cyrk[emoji2356]ja w weekend bede dzwonić do Londynu i szukac polskiego ginekologa zeby mial wszystko pod kontrolą. Bede spokojniejsza bo anglika nie ufam
Mogę Ci polecić dobrego lekarza, do którego sama chodzę. Przyjmuje w My Medyk(Hanger Lane) , dr D Kuleta
 
Do góry