reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Krew oddana. Wyniki pewnie wieczorem lub rano u mnie nie ma ekspresów. Mam jakieś zle przeczucie, dziś mnie głowa boli i brzuch normalnie jak bym miała okres. Oczywiście sikanca rano zrobiłam i kreska była ale słabsza niż wczoraj 😔😔 trochę mnie to zmartwilo
 
Krew oddana. Wyniki pewnie wieczorem lub rano u mnie nie ma ekspresów. Mam jakieś zle przeczucie, dziś mnie głowa boli i brzuch normalnie jak bym miała okres. Oczywiście sikanca rano zrobiłam i kreska była ale słabsza niż wczoraj 😔😔 trochę mnie to zmartwilo
Tymi testami to się nie przejmuj za bardzo :) mi też słabo wychodziły... Może dzisiaj miałaś test innej firmy albo o innej czułości :)
 
Krew oddana. Wyniki pewnie wieczorem lub rano u mnie nie ma ekspresów. Mam jakieś zle przeczucie, dziś mnie głowa boli i brzuch normalnie jak bym miała okres. Oczywiście sikanca rano zrobiłam i kreska była ale słabsza niż wczoraj 😔😔 trochę mnie to zmartwilo

Nic się nie martw, mnie test też raz oszukał.. Nie ma co się martwić na zapas 😘 Będzie dobrze, trzymam kciuki
 
Na naturalnym musi być owulacja. Dobrze, że nie ustapilas z tym USG. Dziwną mają metodę z tymi testami....
ja byłam w novum i miałam usg, po to się tam chodzi do lekarzach im płaci. testy owulacyjne raz ze przy nieregularnych cyklach są slabomiarodajne to dwa są metodą domową. od lekarza oczekuje się lepszej metody. takze nie odpuszczaj.
 
Rozumiem. U mnie 8 tydz 5 dzień wczoraj. Mam nadzieję że się uda w domu...Ale boję się bardzo.
Nie boj sie,ja bylam w szpitalu 3 razy z tego powodu i mowiax szczerze przeszlam to szybko i bezbolesnie co pomoglo mi szybko wrocic do pionu i dzialac dalej.Wazne zeby to sie nie ciagnelo w nieskonczonosc,bo to jest najgorsze.
Mam nadzieje,ze kolejne podejscie bedzie juz szczesliwe💚
 
reklama
Gratuluję!!!❤❤❤❤❤❤
Czemu twierdzisz, że córka? Jesteś po pgs czy pgd?
Bazylia a z tym sercem to co ściemniasz????!!!!! U mnie było kolejno: czwartek 111, poniedziałek 132, kolejny poniedziałek 153!!!!! Ty tak jak ja widzisz co chcesz a niekoniecznie to co jest!!!!!
Też podchodzę do tego, tak, że ciul z pieniędzmi, spokój jest ważniejszy!!!!
Tym bardziej, że zaczynają mi się problemy z ciśnieniem, wczoraj u lekarza miałam 159/88, wieczorem w domu 156/49! A po pół godziny jak się uspokoiłam 122/73 ( o co chodzi???)
U mnie w rodzinie jest skłonność do tego, moj tato zmarł w wieku 38 lat na nie wiem co (znaczy wylew albo zawał, nie było sekcji), jego brat twz na jedno albo drugie po 50-tce. Od mamy też wszyscy sercowcy, ale umiarkowani 😀
Moj zarodek przebadany - mialam tylko jeden to mi podali plec - ale jak widzisz te badania nic nie daja - moj arodek jest opozniony o kilka dni wiec zle sie rozwija - musze czekac... Tydzien temu bylam to bylo 107 a wczoreaj 148, ja cisnienia nie mierze bo czuje sie dobrze, nie ma dolegliwosci typu nudnosci, wymioty, kawe jak pilam tak pije, Cyce tylko bolą i rozpiera w plecach no ale mam tez krwiaka.
 
Do góry